Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csomagról lemaradt a város, csak az irányítószám van rajta. Ettől függetlenül megkapom a küldeményt? fórum

Csomagról lemaradt a város, csak az irányítószám van rajta. Ettől függetlenül megkapom a küldeményt? (tudásbázis kérdés)

8. emagdi (válaszként erre: 7. - 74740b7c7c)
2016. febr. 10. 10:58

de ugye te sem gondolod komolyan, hogy posta neve, irányítószáma stb alapján nem fogják megtalálni saját magukat? :)))

hogy pont azt fogják hiányolni, hogy budapest :)))


komolyan nem értem, hogy miért aggódsz

2016. febr. 10. 10:30

A baj csak az, hogy a cím a Posta címe..

1474 Budapest X.

Ez a postacím..

A sima cím meg ugye 1106 Budapest X.

A feladó meg lehagyta Budapest X-et.. Csak a posta neve, címe, irányítószáma van feltüntetve

6. *Csajszi* (válaszként erre: 5. - 408020f45e)
2016. febr. 8. 14:38

Azert ha emelet es ajto szam hianyzik, akkor jogos, hogy nem kezbesitik, van X lakas abban az emeletes hazban, a postas nem feltetlen ismer mindenkit nev szerint. Es igen, tenyleg nem kotelesek nyomozni.


Ha varos hianyzik de minden mas adott es pontos, szerintem kezbesitik.

5. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2016. febr. 8. 12:30

A posta hogy vette fel így a csomagot? Nem értem.

De ha már így történt is, az irányítószám miatt megtalálhatnak. De az is benne van, hogy visszaküldik a feladónak.

Nekem egyszer sima levelet nem akartak kézbesíteni, mert "csak" a város, utca és házszám volt rajta, az emelet/ajtó nem. Azt mondta a postás, hogy a posta nem köteles nyomozni, ha nem pontos a cím.

2016. febr. 8. 12:17

Irányítószám alapján minden további nélkül azonosítani lehet a helységet.

De próbáld csak ki: írd be a keresőbe, hogy "irányítószám" és a számot. Simán kiadja a helységet!

3. emagdi (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2016. febr. 8. 12:10
persze :)
2016. febr. 8. 12:03

Postán maradó csomagot várok.

Egy budapesti postáról van szó.. Az irányítószám adott, de a Budapest lemaradt.

Ugye a posta postacíme más szokott lenni.., így is megtalalják?

2016. febr. 8. 12:02
Csomagról lemaradt a város, csak az irányítószám van rajta. Ettől függetlenül megkapom a küldeményt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook