Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elfogadnátok ezt a munkát? fórum

Elfogadnátok ezt a munkát? (tudásbázis kérdés)

20. lusza (válaszként erre: 2. - Noorah)
2016. febr. 7. 16:15
Ha rád akart volna mozdulni, már megtette volna a közös munka során. Azt nem írtad, hogy vele dolgoznál szerződéssel, vagy neki, nem mindegy annyira. Ha vele, és probléma lenne a magatartásával, kérhetsz másik helyet a cégtől. Ha neki, és rád mozdulna, kiléphetsz, ahogy írtad. Nem hiszem, hogy azért venne fel, hogy egyszer majd kikezdjen veled vagy elvárjon szexuális ellenszolgáltatást. Már lett volna ideje, alkalma próbálkozni, tudja, hogy van párod, ott élsz már jó ideje, nem lennél kiszolgáltatva neki, csak mert együtt dolgoztok.
2016. febr. 7. 10:50

Ne vállald el. Biztosan van hátsó szándéka és a kapcsolatod rovására fog menni a munka.

Persze ha partnerként őt is el tudod képzelni, akkor hajrá !



( már a nagyszüleink is megmondták, hogy ne higgy a férfiaknak, ez az úriember meg még csak nem is hazánkfia, lehet hogy nem is érted 100 %-ig, hogy pontosan mit akar )

18. *Csajszi* (válaszként erre: 17. - 5c54c8b1c1)
2016. febr. 7. 10:15
En is boven a rendszervaltas elott szulettem, megse kommunistazok meg jott-mentezek le embereket. Ez nem a szuletesi datumon mulik.
17. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 16. - Noorah)
2016. febr. 7. 08:58
Sajnos nálunk már szinte alap, hogy cimkéznek, komcsiznak mindenkit. Elég sokan élnek még, akik '89 elôtt születtek.
16. Noorah (válaszként erre: 15. - *Csajszi*)
2016. febr. 7. 08:52

Koszonom a korrekt hozzaszolast!

Mivel mar ket eve itt elek, valoban vannak papirjaim, adozok, hasznalom az orvosi ellatast is. :D

Az, hogy hogyan allnak a kulfoldiekhez, nagyon valtozo. Itt delvideken meg tobb az angol, mint eszakon vagy Londonban es erezni is lehet, hogy a gazdasagi helyzet egyre rosszabb, hisz mindenhol voltak angol kollegaim es ugyanazt csinaltak, mint en, epp ezert no az ellenerzes irantunk, de soha nem nyilvanitjak ki bunko formaban... es mondom, nem mindenkit zavar! Ennek a ferfinak is Auszraliaban el a fia, egy masik sofor Nemetorszagban volt armys, ma mar mindenki el mindenhol, anelkul, hogy lekomcsiznak oket...

15. *Csajszi* (válaszként erre: 7. - B1dbc250b6)
2016. febr. 6. 20:47

"a papírjaid sem tökéletesek, és ki vagy szolgáltatva egy magát felsőbbrendűnek képzelő brit állampolgárnak..

te mindig is egy komcsi országból jött(ment) leszel..."


Azert ez egy kicsit durva. Mi az, hogy nincsenek a papirjai rendben? Milyen papirok? Nem kell vizum meg munkavallalasi engedely. Agency-nek dolgozott korabban, tehat ami kell (NI nuymber, bankszla szam) az vszinu megvan.

Egyebkent mibol jott az le, hogy ez egy magat felsobbrendunek kepzelo brit allampolgar? Mi van ha csak emberseges? Vagy ha valaki kedves, segitseget ajanl fel az mar felsobbrendunek kepzeli magat?

Csodalkozom, hogy a forumindito nem akadt ki ezen, hogy le "jott-ment"-ezted, azert mert valaki Mo-ra szuletett de mashol szeretne ervenyesulni, attol meg nem jott-ment.


Egyebkent, volt reges-reg nekem egy munkahelyem meg Mo-on, pincerkent dolgoztam egy torok etteremben. Volt komoly kapcsolatom, a tulajnak is, megis belemszeretett. Amig keretek kozott tudta tartani, tiszteletben tarotta,hogy volegenyem van, maradtam. Eljott az a pont, amikor viszont ki kellett lepnem, mert tul messzire ment. Nem tortent baj, nem volt fizikai dolog. Nekem is nagyon jo dolgom volt ott, nagyon jol is kerestem.

Szerintem amig nem mozdul rad, tiszteletben tartja a hatarokat addig maradj, es kozben nezelodj.

14. Noorah (válaszként erre: 13. - B1dbc250b6)
2016. febr. 6. 15:18
Mi? Mi az hogy ki ne irjon helyettem??
13. b1dbc250b6 (válaszként erre: 11. - Noorah)
2016. febr. 6. 15:01

miért nem ugyanaz a név válaszolt? Csak nem te vagy a pasija?

Az, hogy mi van, mi nincs eszed ágában, azt csak te hiszed. A tesztoszteron vezérelt pasi sok furmányra képes.


figyelj, és ne csodálkozz semmin.


Add át beírónak a klaviatúrát, ne írj helyette.

12. Noorah
2016. febr. 6. 13:14
Amugy elorebb jutni, valami sajatba belevagni csak penzzel lehet, ez meg vegre normalis bevetel lenne.
11. Noorah
2016. febr. 6. 13:13
Jezusmaria ferfi valaszolo, eszem agaban sincs vele dugni, bloah... Es iroda sincs. Reggel ertem Jon kis busszal, vegigjarunk 20 boltot, begyujtjuk a csomagokat es utana kipakoljuk oket a warehousban, ahol masok is vannak es ahol ismerek mindenkit es ot is. A boltoknak is mar 5 eve dolgozik es nyugodt, rendes ember, aki segit mindenkinek. Csak nekem fura ez az egesz, mert masnak ezt nem hiszem, h felajanlotta volna. Ugy vagyok vele h ha ez meg legyezgeti is a hiusagat, h masok esetleg azt hiszik van valami koztunk, hat az o dolga, remelem azert tudjak, hogy nem... Csak kivancsi voltam, nektek ez kenyelmetlen lenne-e hasonlo szituban..
10. 3d787b167a (válaszként erre: 8. - Zefex)
2016. febr. 6. 13:08
Én is. :)
9. b1dbc250b6 (válaszként erre: 2. - Noorah)
2016. febr. 6. 10:51

Még annyit, hogy te tudod igazából, mik a terveid. Ha a párod az a férjed, gyerek nincs, közös jövőt terveztek, és szeretnél te is, és a férjed is ott, angliában előrébb jutni, akkor bizony vékony a jég...


ha viszont csak a pasid, és felejthető, egy próbát megér...de akkor sem költözhetsz az angol munkaadóhoz, ami elég zűrös.. reggek az irodában dugni, aztán délután még a raktárban is...hát nem tudom..ebből hosszú távon nem jössz ki jól..egy esetben, ha olyan nő vagy, amilyenhez hasonlója még nem volt...


csak te látod igazából..


minz tudod, a pasik zöme a farka után megy...

2016. febr. 6. 10:46
Elvállalnám, kedvesen távolságtartó és tisztelettudó lennék. Egyébként javíthatatlan naiv vagyok, és hiszek az emberi jóságban.
7. b1dbc250b6 (válaszként erre: 2. - Noorah)
2016. febr. 6. 10:43

Pasi vagyok, tehát első kézből állíthatom, ebből bizony valami lesz..

de..ha van párod, és az számít rád, megbízik benned, akkor bizony egyre nehezebb..mert ha ennyit feccöl a az angol pasi beléd, azért bizony valamit elvár...és ha egyszer beúsztál a varsába, abból nincs kiút..(sértetlenül)


Be kell kalkulálnod a gyerekeit is, sőt főleg azokat...ne felejtsd, te csak egy magyar melós vagy...ez bizony szorongató érzés..főleg úgy, hogy csóró vagy, a papírjaid sem tökéletesek, és ki vagy szolgáltatva egy magát felsőbbrendűnek képzelő brit állampolgárnak..

te mindig is egy komcsi országból jött(ment) leszel...annyira nem lehet inteligens a pasi, hogy ne ezt gondolja(ha nem is mondja)


még sorolhatnám...de ez nem egyszerű..innen észt osztani könnyű, ezt belátom, de ott, a te helyzetedben lenni, az már kemény...


a végtelenségig nem tudod húzni, egyszer kenyértörésre kerül a sor...akkor vagy fekszel, vagy tipli...figyeld meg...


én szóltam...

2016. febr. 6. 10:21
Én elvállalnám, amíg tartja a határokat. Ha rád is mozdul ténylegesen és fizikailag, visszautasítod, és akkor mi van? Max. ha tényleg "ég a ház", akkor lépj ki belőle, vagy ha elviselhetetlen a helyzet.
2016. febr. 6. 09:58
amíg nincs jobb, vállald el, de közben buzgón keresgélj új helyet.
4. 4975ebdc2f (válaszként erre: 2. - Noorah)
2016. febr. 6. 09:29
Ha egy mod van neeee!Csak a baj lesz belole.
2016. febr. 6. 09:23

A függetlenség híve vagyok.

Nem jó a munkát és az érzelmi függést, kiszolgáltatottságot keverni.

2016. febr. 6. 09:16
Angliaban elek es tobb helyen dolgoztam mar, egyik sem volt egy leaanyalom. Foleg, mert agency alkalmaza, ezert soha nincs eleg oram, igy penzem sem. A legutobbi munkahelyen angol soforokkel dolgoztam, ok hoztak az arut, mi feldolgoztuk. Ott en minddel joban voltam, egy pedig kuléonosen szimpatizalt velem. Kb apammal egy idos, en 30. Neha hozott ezt azt, meg mikor vett opera jegyet, kerdezte, megyek-e vele, remelem, csak hulyesegbol... Velem egyidos lanya es fia van egyebkent. Aztan latta, hogy leepitik az irodabol kozvetitett embereket, ezert mondta, hogy ha akarok, dolgozhatok vele neha, a fiztes meg kicsit magasabb mint a raktarban. Mivel mas valasztasom nem volt, elkeztdtem vele dolgozni. KOnnyu munka, szerintem inkabb tarsasagra volt szuksege, mert unatkozott. Soha nem kerestem ennyit ilyen konnyen es van szabad hetvegem. Most mondta, hogy a holidaym utan dolgozhatnek vele szerzodessel,m adozhatnek, meg minden, fizetett holiday, ugyanez a munka. Az egesz tok jol hangzik, hisz jo penz, sok szabad nap, a fonok meg tulontul is kedves., Ez a problema. Mindig kenyelmetlen vele dolgozni e miatt. Tudja, hogy van parom, beszelek is rola sokat, nem is taperol meg ilyesmi, de van egy olyan erzesem, hogy nem a magyar lanyanak tekint. Ti elvallalnatok igy ezt a munkat egy ideig? A penz kellene, gyakorolhatnam az angolt es ha barmi olyat csinal, akkor kilepek, csak epp fura egy kicsit...
2016. febr. 6. 09:09
Ti elfogadnatok ezt a munkat ezen korulmenyek kozott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook