Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A motiváció megtartása fogyás közben fórum

A motiváció megtartása fogyás közben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A motiváció megtartása fogyás közben

2016. márc. 20. 20:09

Semmi sem lehetetlen, ha a szándék mellett időt és energiát is áldoznak rá.

John Scalzi

Kitartás

17. Teal
2016. febr. 23. 12:45
*etkeznek
16. Teal
2016. febr. 23. 12:44

Gratulalok! Ugyes vagy!

Egyel mindent, csak mertekkel? Ez vicc ugye? :)


Ha en igy erkeznek biztos nem tudnam tartani a merteket, de szerencsere nem vagyunk egyformak. Nalam paleo mukodik 2 honap alatt 8kg minusz, heti 3 aerob mozgassal.


Mindenkinek sok sikert!

2016. febr. 22. 20:49
Gratulálok, hogy sikerült:) Elolvastam a cikked. Nálam valami mélyen el van ásva.... csak áhitozom, de még azt sem nagy lelkesedéssel. Talán a motiváció hiányzik, bár ha másért nem az egészségemért meg kell tennem. Már csak rá kell szánni magam, hogy mások sikeréből erőt merítve neki álljak. Azt hiszem a legnagyobb baj az édességgel van és az is este... kb. 2o kg feleslegem van ami nem kevés:) 4-5 kg fel le, évek óta. Igérem ha elkezdem be is tartom, van valami ötleted hogyan kezdjem? KÖszi
14. lanadelqueen27 (válaszként erre: 13. - Tinda84)
2016. febr. 17. 22:35
Kitartás és nagyon örülök, ha motivál!! :)
13. Tinda84 (válaszként erre: 1. - Lanadelqueen27)
2016. febr. 17. 15:23

Köszönöm a cikked! :)

Napi szinten elolvasom és nem hiszed el mekkora erőt ad.

Januárban álltam neki a fogyásnak.

Jövő héten lesz 1 éves a kisfiam és gondoltam itt a vége a "de hát most szültél, nem gond a pár kiló felesleg" fejezetnek.

Na most a pár kg az nálam 12 :)

Eddig -6 kg az eredmény, nem éhezek. Azt a módszert használom amit te, néhány kivétellel.

Tényleg nagyon örülök a cikknek! :)

2016. febr. 17. 09:44
Én nem vennék kisebb ruhát, mindenkinek van olyan ruhája amit szívesen fölvenne csak nem megy már fel rá. :)
11. lanadelqueen27 (válaszként erre: 10. - Chelsey)
2016. febr. 14. 21:52
Hát hajrá! :)
10. Chelsey (válaszként erre: 9. - Lanadelqueen27)
2016. febr. 13. 13:20
Én is szeretném, ha úgy lenne, csak iszonyatos melót és kitartó koncentrálás igényel, amiben általában jó vagyok, kivétel, ha kajáról van szó. Ez a gyengém. De nagyon nem bánnám, ha záros határidőn belül rám jönne az a farmer vagy a többi, hasonló méretű :)
9. lanadelqueen27 (válaszként erre: 7. - Chelsey)
2016. febr. 11. 10:48
hát de még bejöhet! :D nekem volt toppom, amit 10 évesen kaptam. kövéren esélyem sem volt rá, hogy felvegyem, már a kezemnél megakadt, most meg, ugyan persze nem bő, de simán elhordom. :)
8. Sirga (válaszként erre: 7. - Chelsey)
2016. febr. 11. 07:08
Ezzel nem vagy egyedül. :)
2016. febr. 10. 14:57
Megakadt a szemem azon a tanácson, hogy vegyél magadnak kisebb ruhát. Nekem van egy kb. 5 évvel ezelőtt vett farmerom, minden címke még rajta van, ahogy hazajött a boltból. Akkor kb. másfél számmal volt kisebb nálam. Most vagy 4. Azt hiszem, nekem ez nem jött be :D
6. lanadelqueen27 (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2016. febr. 7. 23:45

Köszi! :) igen, sajnos sikerült, de a lényeg, hogy az ember le tudja azt a rosszat/problémásat győzni, amibe belekerült. Persze sokkal jobb lett volna, ha soha nem küzdök túlsúllyal.

Én is remélem, igazán! :)

2016. febr. 7. 13:50
A kérdés, hogy elhiszed-e, hogy lehet másképp, hogy van benned annyi erő, hogy eljuss oda, ahol az életed megváltozik. Ahol rádöbbensz, hogy még mindig rengeteg kinyitásra váró kapu áll előtted, és még több lehetőség, ami az életedet megváltoztathatja.
2016. febr. 6. 23:45

Aranyos iras :)

Azt neztem, hgy ennyi idosen mar ezeken atmentel?! 😮

Masreszt, tuti nem lehet (ett) konnyu, mert genetikailag nem erre a "hogyan nezek ki-re" vagy berendezkedve.

Remelem, hgy masokat is motivalsz ;)

3. lanadelqueen27 (válaszként erre: 2. - Bjudit55)
2016. febr. 6. 16:49
Mindenkinek mást jelent a siker, céltól függ. :)
2016. febr. 6. 09:30
Nem könnyű dolog, de nekem már az is sikerélmény, ha nem hízok tovább. :)
2016. febr. 6. 09:08
Én már csak tudom, milyen könnyű ellaposodni fogyókúra közben. Csak egy napot hagyok ki, csak egyszer tömöm tele magam mindenfélével... aztán ebből az egyből három lesz, majd minden visszaáll a régi kerékvágásba - aztán persze a tükörbe nézve görbül az ember szája a csalódottságtól. Hogy megint nem sikerült legyőznie magát. A jó hír viszont, hogy ezt nem kötelező megtartani.

Ugrás a teljes írásra: A motiváció megtartása fogyás közben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook