Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az abortusz menete olyan nőnél, aki még nem szült? (16 éves lányról van szó) fórum

Mi az abortusz menete olyan nőnél, aki még nem szült? (16 éves lányról van szó) (tudásbázis kérdés)


2016. febr. 3. 10:31

az előttem szolok mar nagyban leírták a lenyeget, Gréti86 verzioja van felenk, de valoban vákummal es 6 hét megvonas utana.


Viszont, elotte el kell menni az orvos altal megmondott csaladsegitohoz, esott el kell beszelgetni. 2-3szor kell megjelneii..Itt elmondja mik alehetosegek, milyen a mutet. Magyaran le akar rola beszelni..

Nem tudom a 16 eves eseteben ez hogy van, de a TB. ilyet nem tamogat, a mutet 30 ezer ft. Ez postai csekken kell befizetni, s reggel mikor megy a korhazba vinnie kell magaval.

Szoval nem fogjak rogton megmutei, elotte sajnos el kell szenvedni a beszelgeteseket.

7. simple (válaszként erre: 6. - Marlenka70)
2016. febr. 3. 07:50
Igen így van, tehát bemegy mondjuk szerda reggel, akkor csütörtök reggel műtik, és pénteken mehet haza.
2016. febr. 2. 22:45
Előző nap kezdik a tágítást (Kistarcsán). Így azt az éjszakát bent kell töltenie mindenképpen. Maga az eljárás ugyanaz mint a már szült nők esetén.
5. simple (válaszként erre: 3. - Gréti86)
2016. febr. 2. 17:50
Ja és szerintem kaparás már nincs régóta, vákum van.
4. simple (válaszként erre: 3. - Gréti86)
2016. febr. 2. 17:49
Aznap este biztos nem mehet haza, maximum saját felelősségre. Szex pedig csak hat hétig nem lehet.
2016. febr. 2. 12:07
Reggel betesznek egy méhtágító pálcikát a méhszájba. Utána órákig görcsöl ki kevésbé, ki jobban. Ez a méhszáj tágulása miatt van. Ha kellően kinyílt a méhszáj, akkor rövid altatásban (csak vénába injekció) méhkaparás. Aznap este, vagy másnap reggel mehet haza. Utána még 6-8 hétig számítani lehet némi vérezgetésre. Szexuális élet 3 hónap múlva lehet.
2016. febr. 2. 11:53
Maga a műtét ugyanúgy zajlik,de ha még nem szült,akkor néhány órával a műtét előtt méhszájtágítót tesznek fel. Ezt megelőzően szükség van az egyik szülő beleegyezésére. Ha már túllépte a 12. hetet,akkor picit bonyolultabb.
2016. febr. 2. 11:22
Mi az abortusz menete olyan nőnél aki még nem szült?(16 éves lányról van szó)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook