Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 kg-ot szeretnék fogyni fórum

5 kg-ot szeretnék fogyni (beszélgetős fórum)


1 2
2. limine (válaszként erre: 1. - Sopianae)
2016. jan. 28. 13:42

Szia!

Nekem is 2 gyermekem van. Szóval tudom,hogy milyen a zúg evés.:-)

Én 4._n kezdtem és azóta lement 5 kg. Szóval 24 nap alatt.

Van egy titkos naplom,kérésre beengedlek. Ott látható,hogy mit eszek,illetve mit nem eszek,mit mozgok.

Talán segít valamit.:-)

Sok sikert,és kirartást!

2016. jan. 28. 13:35

Sziasztok


3 gyereket nevelek, ebből 1 nevelt és kettő saját. Mindkét terhességem kockahassal kezdtem. legkisebb gyerkőcöm 17 hónapos és kicsit nagy a hasam. Első gyereknél ilyenkorra már kockás volt.

Nagy súlyból könnyű fogyni, de kevésből nehezebb.

173cm és 57-58kg vagyok. Nem tudok a hasamon aludni, rossz a közérzetem, feszül a hasam.... Ramatyul vagyok.

52-53 körül egész jó minden. Kész energiabomba vagyok.


Késő esti evéstől, nasitól, jégkrémtől nem tudok megszabadulni, mert akinek van gyereke az tudja, hogy olyankor a legjobb enni, mikor nem kéregetnek falatokat az ennivalójából.


A Cappy, Fanta és társaitól áttértem a mentes vízre. Azt tudni kell, hogy keveset iszok, de reggel magamhoz veszek egy üveg vizet és ha kell, ha nem kortyolgatok belőle.


Az Insanity edzésre gondoltam. Az első két napot csinálnám. Van szobabicajom és azon is napi kb 30 percet tekernék kb 3 részletbe. Hasprésre, lábemelésre.


Elvileg ennek elégnek kellene lennie, de félek, hogy a hormonjaim miatt nehéz lesz a dolog. Fázós lettem, könnyebben hízok, mint fogyok. Anno ez nem így volt.


Almaecetet issza valaki? Pocsék erjedt íze van. Ha van értelme persze iszom napi egy citrom facsart levével és mézzel, de hát na.... feleslegesen nem kínzom magam.

Azt az anyagcsere miatt kezdtem inni, mert heti kétszer van székletem az nagyon jónak mondható, de az átlag a heti 1.

Ezt is kellene orvosolni. A reggeli kávé nem hozza meg a gyümölcsét.


Ötleteket várok

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook