Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Támogassuk egymást a fogyókúrában fórum

Támogassuk egymást a fogyókúrában (beszélgetős fórum)


1 2 3
64. Teal
2016. márc. 16. 08:01

Hoppa kicsit eltuntem :) de milyen szep eredmenyekre tertem vissza!!

Gratulalok mindenkinek!!

Atleptem en is a minusz 10 kgt :)


Rebecca sztem nem baj hogy kicsit megalltal, a szervezet erzi, hogy mikor lassit egy kicsit. Pl en amikor influenzas voltam nem fogytam egy dekat sem, aztan meggyogyultam es ket nap mulva helyreallt a rend :)


Csak igy tovabb !!!

63. Rebecca0511 (válaszként erre: 62. - Paszi)
2016. márc. 9. 17:26

De most megállt a fogyás, pedig nem eszem többet... Tudtam, hogy nem lesz mindig így, de sajnos a kudarcot, negatívokat nem bírom... Múlt hét 0,6 kg. Tudom az is jó, szuper, csak....

Mindegy, nem adom fel :-)

62. Paszi (válaszként erre: 61. - Rebecca0511)
2016. márc. 9. 17:12
Hűűűha! Az nagyon szép eredmény! - kg másfél hónap alatt! :)
2016. márc. 9. 14:57

Sziasztok! Gratulálok mindenkinek, nagyon szép eredmények :)

Én is kitartok még :) Most úgy állok, hogy január 18 óta -15 kg. Nagyon nem könnyű, de ki lehet bírni. Azt hiszem, nekem bejött ez a kevesebb étel, és a futás. Sohasem gondolta volna...

Mindenkinek kitartást :)

2016. febr. 29. 18:31
A mustármag egy adagja – vegyünk 11 grammot egy adagnak – 52 kalóriát, 3 gramm zsírt, 1 mg nátriumot, 0 mg koleszterint, 2 gramm szénhidrátot és 3 gramm fehérjét tartalmaz. Érdemes élni vele!
59. Paszi (válaszként erre: 58. - Teal)
2016. febr. 23. 21:23
Gratulálok :) nagyon szép eredmény :) én is-8kgnál járok, lassan 7 hete vágtam bele a nagy kalandba :)
58. Teal
2016. febr. 23. 11:02

Sziasztok,

Ma először mutatott a mérleggel 8-assal kezdődő súlyt, emiatt nagyon boldog voltam :)

Melléevés és bűnözés nélkül nagyjából 2 hónap alatt leadtam -8 kg-t :)

Úgyhogy engem meggyőzött a módszer.


Ti hogy álltok?

Szép napot!

2016. febr. 9. 12:56

ÉRDEKES OLVASMÁNY...


[link]

56. Paszi (válaszként erre: 55. - Teal)
2016. febr. 1. 21:45

Paleo alatt magvakat szinte nem is ettem, banánt is csak ritkán, leginkább abban is az edzőm tanácsait követtem, tekintve, hogy azt se tudtam eszik e vagy isszák :D

Az én szervezetemnek nem jött be..

Való igaz, hogy mindenkinek más étrend jön be,ami neki hatásosabb!

Köszönöm :) január 6 óta eddig 5.6 kg minusz :) Kitartást és sok sikert Neked is :))

55. Teal (válaszként erre: 54. - Paszi)
2016. febr. 1. 21:24

Szia!

Amugy a paleoval is lehet hizni, ha egyfolytaban banant eszel magvakkal :)

Az eletmodvaltasban abszolut igszad van, dzivbol drukkol neked!

54. Paszi
2016. febr. 1. 20:30

Én világéletemben húsosabb alkat voltam, az öcsém meg elől deszka hátul léc, ha 1 évig csak gyors zsíros kajákat enne se látszana rajta 2 dekánál több. 2xer próbáltam meg lefogyni, egyszer személyi edzővel és paleoval, a személyi edzőm ajánlotta, 2 hónap alatt valamelyest változott a testem az edzés miatt, de közel sem úgy, ahogy kellett volna, a súlyom pedig két hónap alatt se lett kevesebb!Nekem a paleo nem jött be...tavaly, egyszer csak eldöntöttem egyik este tésztazabálás közbe, hogy elég volt, másfél hónap alatt lement 10 kg! Szenvedtem, édességet akartam enni, hamburgert, pizzát, aztán mikor hazamentem meglátogatni a szüleimet két hétre, ment is a rántott hús, ilyen sütike, olyan sütike..szóval év végére 10+2 kg jött vissza.Most, teljesen másképp állok hozzá, én kifejezetten szeretnék az étkezési szokásaimon változtatni, és nem csak kicsit enni abból, amit eddig is ettem. Ha azt enném, akkor majd minden nap lenne: hús, krumpli, tészta stb..és az pedig nem megfelelő tápanyag a szervezetnek. Most nem csak lefogyni akarok 2 hónap alatt, hanem azt szeretném, hogy jövő ilyenkor is jó formába legyek, és ne kelljen az új évet ezzel a fogadalommal kezdeni..tudom, több mindenkinek volt már fogyókúrája, azt hiszem én is csak most látom be igazán az örök igazságot, miszerint ez tényleg csak egy kúra, egy ideig óráig tartható állapot, és ha tartós eredményt akarunk elérni, akkor bizony az életmódon kell változtatni.

Szóval én mindenkit szívvel lélekkel támogatok az életmód váltásban :) Minden fejben dől el! :)

53. qwertasd (válaszként erre: 23. - Rebecca0511)
2016. jan. 31. 11:09

Szia!

Én is pont ilyen módszerrel fogyok. Január elején vágtam bele és eddig 5 kg ment le. Kb ilyen tempóban szeretném folytatni a fogyást. Heti fél kg a célom, vagy ahogy sikerül. :D

Nem mondom, hogy gyerekjáték, de ami nagyon jó benne, hogy nem kell megszoknom egy teljesen új étrendet. Csak az adagokra kell nagyon figyelni. Az első napokban azt csináltam, hogy kiszedtem a tányéromra a kaját, majd a felét visszatettem. Így szép lassan már megszoktam az új adagokat. Nekem megkönnyíti a dolgomat még a rendszeres étkezés. Ez alatt azt értem, hogy minden nap ugyanabban az időben étkezek. Előfordul, hogy megéhezek, de akkor megnézem, hogy mennyi az idő és próbálom elfoglalni magam addig, amíg nincs itt az étkezés ideje. Ha túl hamar éhes leszek és messze van még a következő étkezés, akkor viszont eszek gyümölcsöt vagy sárgarépát. :D Nekem ez így bevált. Szerintem egy idő után mindenki tudja, hogy neki mi a jó módszer, a többi meg már "csak" kitartás kérdése. Arra meg nagyon jó, hogy vannak ilyen fórumok itt a HOXÁN. Nagyon szeretek itt olvasgatni. Igaz, hogy ritkán írok, de naponta többször jövök és követem sok ember naplóját és pár fórumot is. Nekem ez is segít. :D

52. 388b941089 (válaszként erre: 48. - Eritrea)
2016. jan. 31. 10:38

Soha nem ertettem miert kell visszaterni a regi szokasokhoz. :( en is vegigkuzdottem 5-6 honapot, de aztan olyan szepen ki tudtam alakitani egy egyensulyt a kajabevitel es a mozgas kozott ugy h tartottam a sulyomat kozben meg tok izmos lettem.

(Most meg kerek vagyok mindenhol, de az mas teszta xd)


Nincs olyan erzesed h kukaba dobtad a munkadat? Tiszteljetek magatokat es becsuljetek meg azt a rengeteg munkat, amit eddig letettetek az asztalra!!


A tobbieknek is szurkolok, mert tudom h joparan le fognak itt fogyni, Paszi, Landi pl, de oszinten remelem h teljes egeszeben sikerul eletmodot valtani es nem.csak addig csinaljatok, ameddig el nem.eritek a varva vart sulyt


🍀🍀🍀🍀

2016. jan. 31. 10:12
Nàlam lerövidültek a a kaja elkèszitèsi idök miota paleosan fözök. Em kell tèsztàt, rizst, krumplit fözni sütni, nem mell kenyeret vagni, szendvicselni. Pl. ha csirkêt sütök mellèdobom a zöldsègeket es együtt megsülnek, leggyorsabbmegoldàs!
50. Teal (válaszként erre: 49. - Eritrea)
2016. jan. 31. 10:01
Szerintem ezek nem kifogasok, mert tenyleg draga( nekunk szerencs hogy kapunk tojast mdg hust rengeteget anyosektol videkrol). Tenyleg nyug a keszulodes egy napi menure. En gastroyaltol rendelek, reggelir rantottat sutok( amit viszek a munkahelyemre), aztan van nslam meg olyan doboz amibe gyumi sali van , es egy masik amiben zoldseg sali repa, karalabe stb kis kolbasz, sajt. Vacsora, Otthon meg amit talalok paleositva
2016. jan. 30. 14:26

A kérdésed második felére a válasz, hogy igen, jobb volt a közérzetem.

Persze a paleo, amit már kipróbáltam, sokkal jobb volt közérzetileg, de nem szeretem a husit és hihetetlenül hiányzott a kenyérféleség. Meg eléggé sok pénzt költöttem, plusz munka mellett nagyon nehéz volt a kajákat legyártanom. Persze ez csak kifogás mind. Ha akarnám, tudnám csinálni. Lehet egyszer visszatérek rá valamikor, mert úgy éreztem jó volt nekem. Viszont annyi mindent nem lehet enni, hogy ezeket a korlátokat nem fogom sosem betartani egy életen át...

2016. jan. 30. 14:20

Igen, egyszer 18,5 kg-t, utána 19-20 kg-t adtam le, aztán 22kg-t most legutóbb. Pontosan 107 egész valamennyiről 86egész valamennyire. A naplómban vezettem végig, ki tudnám éppen keresni..

A baj mindig az, hogy a fogyi után visszatérek az előző hedinosta étrendemhez :) Nem figyelek semmire, leginkább a testem jelzéseire nem, így simán túleszem magam naponta többször is.. na meg a vacsorák.. brrr..


Most elhatároztam, hogy jobban fogok igyekezni a fogyókúra után és megtartom a súlyom, ha törik, ha szakad.

47. Teal
2016. jan. 30. 12:31

Es hozott mar eredmenyt ez az etrend?

Jobb a kozerzeted?

46. eritrea (válaszként erre: 20. - Teal)
2016. jan. 29. 18:12

Régebben kalóriát számoltam, sikeresen le is adtam 20 kilót akkor. Aztán híztam és megint nekiveselkedtem a fogyókúrának. Ekkor is a kalóriaszámolás volt az alap, de mivel a szemem megszokta az adagokat, nem mértem le mindent.

A tegnapom félresiklott, de ma jó napot zárok, sikerült felvennem a harcot újra. Most is a kalóriaszámolás az alap. Reggelire (8-kor) olivás stanglit eszem egy pogival a szénhidrát miatt, mert másként megfájdul a fejem. Valamennyit hagyok belőle az orvosom tanácsára, miszerint csak a 2/3-át egyem meg a reggelinek 8-kor, a maradék 1/3-ot 10-kor és könnyebb ebédig kibírni.

Ebédre valami husi félét eszem zöldségekkel (Még most pici krumplival egy ideig, hogy megszokja a szervezetem a sok zöldséget, nekem csak így megy az átállás, de utána már nem fáj a fejem, ha nem eszek szénhidrátot.)

Uzsonnára joghurtot eszem 1 evőkanál cornflakessel. Most van odahaza teljes kiőrlésű is, azzal is szoktam.

Vacsorára 2-3 dl tejecske szokott lenni gabonapehellye, vagy abonett kenyér mindenfélével.. kockasajt, zöldségek, ajvár, ilyesmi.


A mozgás mumus, de majd beiktatom azt is lassan :)

Sok sikert neked is :)

45. 5c8cba5b90 (válaszként erre: 44. - Teal)
2016. jan. 29. 16:12

Èn Pèntek Enikö tornàira edzem, van benne kardio intervall, sajàt testsulyos ès sulyzòs edzès is. Olyan mint az Insanity, csak nem kell annyira gyorsan csinalni a mozdulatokat.

Igen igazabol ez is olyan paleo szerü etkezès.

Ha erdekel bövebben, hogy hogyan taplàlkozom ajanlom olvasasra a naplomat sok erdekessèget talaltok benne 😉

44. Teal
2016. jan. 29. 07:17

Szia Andi,

Lenyegeben pslrozol csak meg szigorubban, kihagyod a voroshusokat :)

Engem meggyozott ez az eletmod, reggel a merlegen is jok a szamok!!;))


Ti mit sportoltok?

Nekem csak spinning, futas vagy eliptikus trener a megengedett. Mondjuk az utobbi az van nekem is! Lrhet vegre mar nem ruhafogas lesz! Juppieee! :D


Szep napot!!

2016. jan. 28. 22:47

Sziasztok! Èn az anyagcsere tipizàlàs modszerèvel alakulok.

Elsösorban egèszsègem miatt masodsorban pedig alakulas miatt kezdtem el. Eddig csak nyertem vele. Hasonlò etrend a paleohoz, de ez elsö ranèzesre szigorubb annàl. Az anyagcsere tipusom szerint nem eszek csak fehêr husokat, vörös husik kizarva, valamint mellözöm a glutènt, tejtermèkeket, cukrot, szenhidratot zöldsegekböl ès nèmi minimàlis gyümiböl szerzem. Ez az etrend minden hormont rendbetesz, jo hatassal van a Pcos-re, IR-ra, candida problèmàkra, meddösègre stb. Persze ne varjunk csodàt par het alatt, mert a problèma sem ennyi idö alatt alakult ki. Türelemmel ès jòl êtkezèssel nagyon sokat tehetünk egèszsègünkèrt! Aki paleozik annak felesleges napi 5-ször enni, akkor egyen amikor èhes, mert a napi 5-szöri etkezèssel nem marad pihenöidö a hasnyalmirigynek! Èn is napi 3-szor max 4-szer eszem nem is igazan èhezem meg sürübben. Ha megfelelö a fehêrje-zsir-ch arány nincs szükseg több ètkezèsre!

42. Teal
2016. jan. 28. 16:23
:))))
41. Teal
2016. jan. 28. 16:23
Jo neked 
40. Judit36 (válaszként erre: 39. - Teal)
2016. jan. 28. 16:04
Én itthon nyomom. Egy ideje magamon kívül nem viselek el más főnököt :D
39. Teal
2016. jan. 28. 16:00

Oh krumpli.. :)

En ma du sutok vmi paleos cuccot!

Mire jo a betegszabi (koszonjuk open office) :) allandoan almas pitet meg turos retest suttet velem a Ferj igy most en is kenyeztetem magam! :)


Aki melozik ma annak kitartast!!

2016. jan. 28. 15:56
Ha nasit akarok, dobok egy zabpalacsintát vagy remek vagyok zabos túrótortából is, meg általában mindenből, ami konyha és környéke :D
37. Judit36 (válaszként erre: 36. - Teal)
2016. jan. 28. 15:54

Nem számolom kifejezetten a Ch-t.


Minden reggel Aloe géllel kezdek. A nap folyamán elszopogatok egy adag fehérjeport, így nem éhezek.

Délután eszek, mert párom akkor ér haza és a vacsi a főkaja nálunk, amit szeretünk együtt tölteni vagy hogy kell mondani.


Ma pl zellerkrém leves van saját magával sűrítve, sült csirkecombok (valakinek krumplipürével, ugye ez nem én vagyok) és káposztasalit csináltam édesítővel.

36. Teal (válaszként erre: 35. - Judit36)
2016. jan. 28. 15:50

:))))

Rendben. Megadom az email cimemet: linda.kiscsillag@gmail.com


Kivancsi vagyok tenyleg!! Mi a party banddel mindent jatszunk. Van egy sajat dalokkal kuszkodo rock bandam is, es most jazzt tanulok. Az almom egy jazz quartett :)


Es miket kajalsz amugy? Mennyi a ch beviteled?

35. Judit36 (válaszként erre: 34. - Judit36)
2016. jan. 28. 15:43

Jah, mellesleg az ő telefonja.

Mennyit pofázok, Jézusom :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook