Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Borda közi ideggyulladás fórum

Borda közi ideggyulladás (beszélgetős fórum)


20. Handy777 (válaszként erre: 18. - Lewis78)
febr. 26. 23:52
Szia. Megkérdezhetem ,hogy mentek tartott és milyen kezelést kaptál? Második hónapja vagyok benne😔
febr. 17. 20:09
Sziasztok. Tudom régi bejegyzések ezek már, de sajnos most vagyok benne 😔 1,5 hónapja fáj bordáimnál, Az orvosok össze-vissza küldözgetnek. Hétfőn épp reumaetológushoz megyek. Megőrít ez a fájdalom. Hol gyengén ,hol erősen. Találtatok rá gyógymódot? Köszönöm
2021. szept. 26. 17:48
Sziasztok. 1 hete szenvedek vele. A jobb oldalt fáj a mellkasom. Álló helyzetben nem,csak ha mozgok vagy rá fekszem. A levegővételnél sincs gond,viszont a köhögés kizárva,mert az brutális. A szegycsontból indul és a jobb mellemnél fáj az egyik borda. Kinek mi vált be,és meddig tart ez a szar ? Se nem rosszabb se nem jobb eddig.
17. mollka (válaszként erre: 16. - Csinoska2012)
2017. nov. 29. 21:18
Én még mindig nem vagyok 100%-os,fájdogál a hátam.Megkérdezhetem,hogy milyen B1 vitamin kúrát csináltál?Érdekel minden,ami segíthet :) Nem azt mondom,hogy úgy fáj,mint 2 hónapja,de fáj és felemészt már.Örülök,hogy Te meggyógyultál!Szia!
16. csinoska2012 (válaszként erre: 12. - Mollka)
2017. nov. 21. 15:08
Szia! Igen meggyógyultam nagy adagban szedtem a milgammát ,azóta is szoktam B1 vitamin kúrát csinálni.Mielőbbi jobbulást kívánok!
15. júliusi (válaszként erre: 14. - Mollka)
2017. okt. 10. 17:15

Nem,nem sugarzik sehova..

Mondjuk en a szapora pulzusom miatt szefem a Nebiletet.

14. mollka (válaszként erre: 13. - Júliusi)
2017. okt. 10. 14:28
Szia!Hátadba,karodba nem sugárzik Neked a fájdalom?Éjjel jobban fáj,mint nappal vagy teljesen változó?Azért mutasd meg a háziorvosodnak(remélhetőleg jobb,mint az enyém),csak hogy megnyugodj a szíved miatt!Én is nagyon be vagyok parázva,hogy "csak" egy ideggyulladás....remélem.Írjál ám,hogy mi van Veled júliusi?!
2017. okt. 10. 14:08
Nekem baloldalt faj a bordaknal,goleg ha ejjel sokat alszom a baloldalamon.Attol tartok a szivem faj ilyenkor....
12. mollka (válaszként erre: 1. - Csinoska2012)
2017. okt. 7. 10:40
Szia!Tudom,hogy ezer éves a hozzászólás,de most csatlakoztam ide.Pont ugyanilyen fájdalmaim vannak 6-7 hete.Voltam mindenféle orvosnál,de semmi konkrétum....én is félek!Mi történt?Meggyógyultál azóta?Mennyi idő alatt?Segíts,nyugtass meg légyszi!
11. Kömény81 (válaszként erre: 10. - Fincsi5)
2016. jan. 29. 22:02

Milgammából is van direkt Neuros, még drágábban.

Nekem anno nem mondták ezt amit írtál, de biztos jó.


De a B komplexet és a magnéziumot ne hagyd abba!

10. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Kömény81)
2016. jan. 29. 21:41

Ma mondták: a Milgamma helyett van a Neuromultivit, amit háziorvos felírhat.

Az összetevők állítólag ugyanazok, még nem néztem meg, de én hétfőn kiíratom.

2016. jan. 29. 20:15

A gyulladás könnyebben lemegy gyógyszerrel. A becsípődés kacifántosabb.


Konkrétan csak akkor nem fájt, ha egy helyben álltam. Nagy levegő, köhögés, tüsszentés kizárt.


Nekem gyanús, higy Neked is ez lehet.


Meg tudod mutatni, hogy hol fáj? Apró cukorborsónyi golyókat csinál a háton. Azokat kell megtalálni.

2016. jan. 28. 20:02
A levegő vétel az nekem is fáj és hajnalban arra kelek fel,hogy a mellkasom is fáj nem csak a hátam és a borda kosaram :(
7. hannababa13 (válaszként erre: 4. - Kömény81)
2016. jan. 28. 19:32

mikor nekem volt,az orvos borda közi gyulladást állapított meg.


levegőt is alig tudtam venni.


neked lehet igazad.

6. csinoska2012 (válaszként erre: 4. - Kömény81)
2016. jan. 28. 13:03
Köszönöm a válaszokat.Tegnap beszéltem egy ismerős reuma orvossal mikor elmondtam neki a tüneteket,mondta ez ideg gyulladás ,hiszen ha reumás eredetü lenne akkor már a xilox megoldotta volna a próblémát.A milgamma nem sokat ér, a b komplexet szedem meg magnézim B6 plusz izület vitamint.De ha köhögök vagy hapcizok még az is fáj.Nem tudom ha melegiteném a hátam azzal jó vagy rosszat tennék,már mindent kipróbálok csak szünne meg a fájdalom
5. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Kömény81)
2016. jan. 27. 21:25

Az igaz, nagyon drága, de van helyette valami?

Pénteken kell vennem, addig jó lenne ha ajánlaná valamit.))

2016. jan. 27. 20:44

A szteroid semmit nem ér. A Milgamma nagyon drága, és a B komplex többet segít.


Biztos, hogy gyulladás, és nem borda közti idegbecsípődés?


Mert először nekem is gyulladást mondtak, aztán Kiderült, hogy mégis az utóbbi. Ha az, masszőr kidolgozza. Baromira fáj, de pár kezelés hatásos.


Jobbulást!

2016. jan. 27. 19:35

nekem megfázástól lett,és ülve aludtam. csak erős fájdalom csillapítókkal tudtam aludni.


3-4 hónapig tartott a gyógyulásom.sajnos minden évben vissza-visszatér télen,és ezt a kardiológiai ultrahang vizsgálatkor is kimutatható.

csak az idő tudja meggyógyítani,nincs rá csak gyulladáscsökkentő,ja... a szteroid az nem jó rá.


jobbulást!

2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Csinoska2012)
2016. jan. 27. 19:30

Csak rossz tapasztalatom van.:( Egyszer csak magától kiáll, megszűnik a fájdalom, hidd el.:))

A Milgamma szerinted segített valamit? Én is próbálgatom.

2016. jan. 27. 19:11
Segítséget kérnék aki ilyenen át esett már,hogyan és mitől gyógyult meg.2 hónapja van jobb oldali hát és bordára sugárzó fájdalmam ami a vállamra is kiterjed.Jártam már belgyógyásznál minden rendben,voltam reumán adtam szteroidot semmi, szedem a milgammát és b komplexet.Nappal el vagyok viszont hajnalban meg fordulni sem tudok az ágyban olyan nagy fájdalmam van.Február 16v-án megyek MRI-re de félek semmit nem fog mutatni.Jártam ideggyógyásznál aki semmit nem csinált .Valakinek valami tapasztalata? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook