Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi okozhat még olyan szédülést, mint amit a alkohol/másnaposság? fórum

Mi okozhat még olyan szédülést, mint amit a alkohol/másnaposság? (tudásbázis kérdés)


2016. jan. 28. 12:04
Szia.azonnal Menj fül.orr.gegeszetre! Nem.kell beutaló oda. Nezzek meg es zárják ki a fulgyulladast. Ha az egyensulyert felelős folyadékkal tortent valami,Nehogy szövődmény legyen! En nekem egy gyulladás ment fel a fulemig. Néha szédülök es reggelente mintha másnapos lennek olyan érzés. En infúziót kaptam plusz gyógyszert kell szednem. Ne halogasd!
10. kisj
2016. jan. 27. 13:21
Nagyon sok oka lehet. Ha nem múlik néhány nap alatt feltétlenül menj el orvoshoz.
9. Iodine (válaszként erre: 1. - B90da28353)
2016. jan. 27. 00:18
Esetleg fulgyulladas, ami rament az egyensulyozo szervedre.
2016. jan. 26. 23:23
Melegfront is okozhatja ezt a fajta szédüléses fejfájást.
2016. jan. 26. 23:17
Vércukrod nem oké. Esetleg szedsz valami vitamint?
2016. jan. 26. 22:56
A háziorvosodat kéne meglátogatni. Ha rendszeresen jelentkezik a szédülés, sok dolog okozhatja.
5. c40efa00cc (válaszként erre: 3. - B90da28353)
2016. jan. 26. 21:47
Lehet a kávé miatt (vagy annak hiánya).
2016. jan. 26. 21:44
Mondjuk a séta utáni szédüléskor mértem vérnyomást, rendben volt teljesen, vagyis hát az otthoni mérő szerint.
2016. jan. 26. 21:43
Enni eszem, annyit mint általában, bár kávézni már egy hete nem kávéztam, le akarok szokni róla, mert sok a savam. De előtte sem ittam, csak napi 1 adagot. Ez ennyire kihathat?
2016. jan. 26. 21:40
Nem eszel, alacsony a vérnyomás stb.
2016. jan. 26. 21:35

Mi okozhat még olyan szédülést, mint amit a alkohol/másnaposság? Esetleg, ha áfázik az ember feje? Nem hinném, hogy kiszáradás lenne, viszony a napokban többször is átfázott kicsit a fejem.

Még hétvégén voltam sétálni egy hosszabbat, és mikor visszaértem, rám jött a szédülés, estig megmaradt, bár jelentősen enyhült, inkább csak ha lehajtottam a fejem, akkor éreztem. Után elmúlt. Ma viszont már megint szédülésre keltem. Nem volt vészes, csak kellemetlen. Napközben nagy ritkán visszatért, enyhén. Mi lehet ez? Megfázás, vagy esetleg komolyabb? A fajtáját tekintve tényleg inkább a másnaposság esetén jelentkező szédüléshez hasonlítanám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook