Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megjósolták a leányom halálát. Mit tehetnék, hogy felejtse el? fórum

Megjósolták a leányom halálát. Mit tehetnék, hogy felejtse el? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. febr. 1. 22:29

A jövőt nem lehet lapokból látni. Főleg nem a halált, és ahogy írták a jósok nem mondják meg.

A jövő az egy elég bonyolult dolog és nincs kőbe vésve. A sorsot, jövőt mindenki maga irányítja, befolyásolja. Irok egy példát: apunak anno vacakolt az autója (volt, hogy nem akart elindulni akkor 5 éves autóról volt szó..) nyaralni voltunk, és bementünk kútra tankolni, kocsi persze nekiállt vacakolni, ezért ittunk egy kávét, majd kb 10-15 percel később el tudtunk indulni. Igen ám nem mentünk 5 km-rt apu belecsúszott egy autóba (2-en minden előzmény nélül irányt váltottak, előttünk lévő autó nem lassított, hanem megállt.. Autó mentős erre annyit mondott jobb ma egy autó, mint holnap két kamion... És itt jön a mi lett volna ha...

Vagy éjjelesből mentem haza, ki kanyarodott elém egy autó és nem ment többel, mint 60. Gondolkodtam kielőzöm, de úgy voltam vele hadd menjen, nem sietek, mert dolgoztam és fáradt vagyok. Nagy puffanás kamion keresztbe, mert udvarba akart bemenni, aki előttem ment az meg telibe találta... Itt is mi lett volna ha...

Vagy apuék mentek dolgozni és az volt a szerencséjük, hogy 5 mps-el később indultak, mert autópályánál frontálisan ütköztek, és ők a füstfelhőre értek oda (sulis járatos buszunkat még terelték), itt is mi van ha....

Nagybátyám halála napján nem lép ki busz takarásából, a sofőr, meg nem előzi ki a buszt és betartja a kreszt... Mi lenne ha??? Mi lenne most??....

És még sorolhatnám a palettát. Minden azon múlik, hogy, mikor hogy, s miképp dönt az ember. Ezt a lapok nem mondják meg.

Kérdezd meg a lányodat olyanról ahol másképp is dönthetett volna, hogy akkor most mi lenne?? Pszichológus mellett próbáld meg rávezetni, hogy ő irányítja az életét, és több úton tud haladni az életben.

44. 4b6a2525df (válaszként erre: 8. - Fokihegyi)
2016. jan. 28. 08:35

Azt tudnám javasolni, hogy menjetek el Frabatóhoz.


[link]



Frabato

Elérhetőségek

Telefon (bejelentkezés): +36 20 974 89 22

Email: frabato99@gmail.com

1065, Budapest,

Podmaniczky u 16. fszt.

(kaputelefon: 4-es)



Megközelítés:


Autóval a Teréz körút felől. A parkolás az utcában fizetős!

Tömegközlekedéssel:


Villamos: 4-es vagy 6-os villamossal a Nyugati téri megállónál kell leszállni.

Trolibusz: 73-as, vagy 76-os trolibusz Teréz körúti megálló

Metro: 3-as metro Nyugati téri megálló



Szerintem Őt ismerheti a lányod, neki hinni fog.


Az a véleményem, hogy kutyaharapást szőrével, jóst-jóssal.(ha már más mód nincs.)


Magyarázd meg neki, hogy egy betegséget is több orvossal nézettek meg, igy egy jóslást is le kell ellenőrizni.

43. Panna.33 (válaszként erre: 42. - Mion)
2016. jan. 28. 01:54
Nem haragszom.
42. Mion (válaszként erre: 41. - Panna.33)
2016. jan. 28. 00:21
Korábban már írtam javaslatot... ezt egy korábbi megjegyzéshez írtam, csak elfelejtettem a "válasz" opciót használni. Boccs.
41. Panna.33 (válaszként erre: 40. - Mion)
2016. jan. 27. 13:45
Roppant sokat segítettél.
40. Mion
2016. jan. 27. 13:42

Az ezoterikus témákkal nincsen baj, csak tudni kell helyén kezelni. Akit nem érdekel, ne olvassa és kész. Véleménye persze lehet.

Nem lehet mindenki betonkeresztény, vagy ateista.. én sem baszogatom a vallásos embereket, pedig van véleményem :)

2016. jan. 27. 06:35
Halálról igazi jós nem beszél......
38. 67d75b6c5b (válaszként erre: 27. - 408020f45e)
2016. jan. 27. 00:41

Igen, ezek nagyon morbid dolgok. Beteg volt aki kitalálta.

Még ha "játék" is.

37. da16da8965 (válaszként erre: 1. - Fokihegyi)
2016. jan. 26. 20:56

Annyiból mindenképpen érdekes, hogy jósolni általában szépet jót szoktak, olyat amit szívesen hall az ember.


Talán kezdő jós volt.


Amúgy meg, egyszer mind meghalunk, ezt sem árt észben tartani!

2016. jan. 26. 16:36
valahogy el kellene magyarázni neki, h nyilvánvalóan egy rosszindulatú valaki "áldozata" lett és ilyen jóslat nincs.
35. unom (válaszként erre: 30. - Kristo_f)
2016. jan. 26. 16:17
Egyetértek. Sajnos nem csak a hoxa van velk tele.
2016. jan. 26. 15:38
Én összehoznék egy találkozót Vágó Istvánnal.
33. kristo_f (válaszként erre: 22. - Fokihegyi)
2016. jan. 26. 15:22
+keresném azt a mamát és "vetnék" neki 1 tömör kártyacsomagot
32. kristo_f (válaszként erre: 31. - L.luiselotte)
2016. jan. 26. 15:20

Amatőr szinész vagy

Jáksó? :)

31. l.luiselotte (válaszként erre: 29. - Kristo_f)
2016. jan. 26. 15:14
vagy ha nem is jóst, ha nem vállalják, akkor valakit, aki el tudja játszani a kislánynak a hosszú boldog életet jósoló jós szerepét.
2016. jan. 26. 15:14

A Hoxa helyében tiltanám a jóslás és ezoterika topikokat

Tele van vele a portál

XXI.század!

29. kristo_f (válaszként erre: 14. - Fokihegyi)
2016. jan. 26. 15:09

Szvsz. a pszichologusnak sem fog hinni.

Alant ajánlották, hogy fizess le más jóst, akár többet is, hogy az ellenkezőjét jósolja, bizonyitsa be neki

28. l.luiselotte (válaszként erre: 27. - 408020f45e)
2016. jan. 26. 15:04
igen, de ezek az időpontok elég komolytalanok, a legkorábbi azt hiszem 2075, de vannak már a 2100-as évekre is " sirkövek ".
27. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Fokihegyi)
2016. jan. 26. 15:01

A fészen kering egy ilyen idióta dolog, hogy megjósolják napra pontosan, ki mikor hal meg és még egy sírkő is van, amire mintha fel lenne vésve az elhalálozás dátuma. Én ezt átugrottam, de konkrétan tudok olyant, aki megosztotta a saját "sírkövét".

Orbitális ökörségnek tartom! Nagyon sok a játékos kedvű és kíváncsi ember, aki beugrik és aztán lelki beteggé lesz a látottakon. Sajnos ez úgy belevésődik aztán a tudatába, hogy nem is tudom egyáltalán elfelejthető-e?!

De van egy másik is, ami pedig a halálnemet jósolja meg. Ugyanaz a helyzet!

Ne ugorjatok be ilyeneknek! Mert azok, akik úgy tesznek, hogy őket abszolút nem érdekli és nevetnek rajta, azok sem képesek elfelejteni. (főleg ahogy telik az idő)

De ezt szerintem azok is tudják, akik az ilyent felteszik! Annyi mindent letiltanak közfontilag, az ilyeneket miért hagyják terjedni?!

2016. jan. 26. 14:59

Nagyon amatőr volt a jósnő, nemcsak azért mert ilyesmit mondott, (ráadásul a titoktartási kötelezettség fogalmát sem ismeri ezek szerint).


Másrészt akármilyen kártyából is jósolt (cigánykártya, tarot) a "lapra festett halál képe" leginkább azt jelenti:


hogy az életünkben valami véget ér, vagy egy kapcsolat valakivel, vagy egy élethelyzet helyett valami teljesen más következik...


Másrészt a kártya, (ha jó a kártyavető) mindig a dolgok pillanatnyi állásából várható helyzetet mutatja! Abban a percben, ahogy valamit a dolgok menete során azzal kapcsolatban teszünk, (és újra kivetné a kártyát, ha merné!!!) rögtön más eredményt mutatna!! a kártya!


És ezt a pénzlehúzós jósok is nagyon jól tudják, hogy ugyanarra az élethelyzetre 2x nem fognak kijönni ugyanaz a kártyalapok, ezért nem hajlandók 2x egymás után kivetni a lapokat!!!


Ez a jóslás pont olyan, mint a "világvége jóslat"! Magyarázd meg a lányodnak, hogy egy kókler hülyesége miatt "nem élni az életet!" csak begubózni és "várni a halált", ennél nagyobb hülyeséget az életben nem tehet.


Menjetek orvoshoz, menjetek "élvezni az életet"! Menjetek nyaralni, élni!!! talán-talán rájön a lányod is, hogy ez az egész úgy hülyeség, ahogy van!

2016. jan. 26. 14:57

Én bár nem hiszek az ilyesmiben, de úgy tudom, hogy a jós nem jósolhat konkrét eseményt - éls nem is tud megjósolni, legfeljebb a lehetőséget vagy valószinűséget, amire fokozottam oda kell figyelni és ezáltal elkerülhető a rossz kilátás.


( 1989-ben 21 éves koromban egy protestáns kiránduláson voltam a Nyirségben és Kárpátalján, akkor oda jött egy viszonylag konszolidált cigánynő, hogy látja hogy nagyon betegvagyok és meg fogok halni. Anyukámmal voltam, akivel csak nevettünk rajta, és elhajtottuk,hogy tünjön el, ne beszéljen hülyéségeket.

A csoport nagy része azóta már meghalt. Eltelt 27 év, és nekem 2-3 évente ha az eszembe jutott.1990-ben ujra férjhezmentem, gyerekünk született, nem is foglalkoztam a jóslattal.

A lányod nem tudná túl tenni magát ezen az ártó szándékú butaságon ? Éppen a 20-21 éveseknek van a legtöbb és legmerészebb tervük az életben.

24. egypt
2016. jan. 26. 14:25
Nekem egy ismerősöm, akinek állítólag vannak ilyen képességei, azt mondta, hogy konkrét dolgokat igazi jós soha nem jósol, mert pl. a tenyérben amiket látni, azok csak lehetőségek. (Én mondjuk nem nagyon hiszek ilyesmikben, de talán a lányodat ez megnyugtatná.) Tehát ilyen nincs is "beleírva", hogy ki mikor és miben hal meg. Írtad is, hogy ez a nő egy kókler volt, sajnos még felelőtlen is.
23. gota
2016. jan. 26. 13:51

Szerintem ha ő ebben hisz, akkor ássátok bele magatokat mindketten valami tarot kártya, meg ilyen-olyan jóslásba. KÖZÖSEN.

A másik, ami egyből eszembe jutott, az az agykontroll. Ott ráadásul egy csomó jó dolgot lehet tanulni az elme működéséről is. Hátha segít, és a pozitív környezet segít kimozdulni a depresszióból... :( Drukkolok nektek!

22. fokihegyi (válaszként erre: 20. - Anya4005)
2016. jan. 26. 13:44

Az egyik osztálytársuknak az anyja jósolt, és nem is neki, hanem az én másik gyermekemnek mondta el, aki továbbadta...Sajnos nem nekem.

Ha arra gondolsz, tőlem távol állnak ezek a dolgok, és simán lehúzásnak tartom ezt a "szakmát".

Az meg külön megvetendő ha ilyesmit mond vki, mert ez csak rosszindulat szülte duma lehet.

Sajnos az elmúlt évekre rányomta bélyegét az édesanyja 4 évig tartó betegsége, és halála 1 évvel ezelőtt.

Ezért lapult meg ez a dolog a mélyben, mert volt sokkal nehezebb része is az életünknek.

Ezért jár pszichológushoz.

Céltalanul lézeng, bár elkezdte az egyetemet, nincs semmilyen lelkesedése, igyekezete.

Meghallgatja a tanácsokat, bólogat, majd nem tesz semmit.

21. Mion
2016. jan. 26. 13:23
Kutyaharapast szorevel. Ugy tunik, o ebben jobban hisz, mint egy pszichologusnak... akkor menjetek el egy NEVES josnohoz, olyanhoz, aki szammisztikaval is foglalkozik. Etc.
20. anya4005 (válaszként erre: 19. - Globus)
2016. jan. 26. 13:20

Nekem nagyon fura,hogy valaki 15 évesen jóshoz megy...Az meg aztán külön verné ki a biztosítékot,ha a zsebpénzét költené a gyerekem ilyen hülyeségre.

Valahonnan csak hallotta,hogy ebben hinni kell,és milyen jó...

19. globus (válaszként erre: 18. - Anya4005)
2016. jan. 26. 13:13
Éppen ez jutott eszembe. 15 éves gyerek jósoltat... nem kétségbe vonnám a tényt, csak furcsállom. Ráadásul el is hitte az ingyenjóslás tartalmát? Esetleg fizetett érte?
18. anya4005 (válaszként erre: 8. - Fokihegyi)
2016. jan. 26. 13:05

Azért,ha a 20 éves lányod még mindig egy 5 évvel ezelőtti jóslat hatására depressziós,akkor szerintem már a jóslás előtt is voltak gondok...


Amúgy én a lányomat rúgnám seggbe,ha jóshoz menne,hát,még,ha hinne is az ilyen baromságokban!

2016. jan. 26. 12:41

Kerítenék egy másik amatőr jóst, aki megjósolja neki, hogy 90 éves koráig fog élni. Ha hisz ebben, akkor a pszichológus sem fogja kibeszélni belőle.

Én emlékszem, amikor kb 8 éves koromban hallottam a Friderikusz showban, hogy 96-ban vége lesz a világnak. 11évesen végigrettegtem azt az évet.

2016. jan. 26. 12:39

Rúgd p...csán a jóst.

Mondj el egy imát.

A gyermeket szerintem vidd pszichológushoz (aki megjegyzem, beszélgetésen kívül mást nem tesz, de ő az Isten, akit fennakadt szemmel imádni fog, amit Te mondasz, az meg hülyeség neki, tapasztalat, én ugyanazt pofáztam a lányomnak, amit a pszichológusnő 8000 Ft/óráért, de akkor is ő volt a jó.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook