Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érettségi vizsgatárgyakat hány évig kell tanulni? fórum

Érettségi vizsgatárgyakat hány évig kell tanulni? (tudásbázis kérdés)

10. paki1968 (válaszként erre: 9. - Bichi)
2016. febr. 1. 11:18
Mivel nyelvből van felmentése,nem választhat csak más tantárgyat.De már tudjuk,hogy csak!!!fizikából tud vizsgázni.
9. Bichi (válaszként erre: 2. - Paki1968)
2016. jan. 26. 12:03
régen úgy volt, hogy nyelv helyett csak másik nyelv lehetett...
8. paki1968 (válaszként erre: 7. - Plavalaguna)
2016. jan. 26. 08:30

köszönöm!

Még egyelőre semmit nem tudunk,azt sem,érettségizhet-e valamelyikből.

7. plavalaguna (válaszként erre: 6. - Paki1968)
2016. jan. 25. 21:44

Hat attol fugg melyik erdekli jobban :) mondjuk nekem vmi olyan remlik hogy bioszbol vmi novenymegfigyelest le kell adni.. szoval ha iden erettsegizik a gyerek akkor avval mar nem lesz kesz mert mintha egy eves ciklus kene. De lehet hulyeseget mondok utana kene nezni pontosan.


En spec focit valasztanam. De hirtelen megkerdeztem par baratom 5 bol 4 a bioszt. Viszont regen erettsegiztunk :)

2016. jan. 25. 18:26
Szerintetek a biológia vagy a földrajz érettségi a könnyebb,Lehet a föcinél térképet használni segédeszköznek?
5. paki1968 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2016. jan. 25. 18:06
Köszönöm!
4. Panna.33 (válaszként erre: 2. - Paki1968)
2016. jan. 25. 17:07
Jól értelmezed.
2016. jan. 25. 16:08
2 évig tanult tárgyból lehet érettségizni
2016. jan. 25. 15:51

gyermekem idén érettségizik,de az angolt ki kell váltania más tantárggyal,mert abból fel van mentve.

de miből érettségizhet,Fizikából kellett?volna neki,de az egyáltalán nem megy.Hány évig kell tanulnia egy tantárgyat ahhoz,hogy abból érettségizhessen?Ha a biológiát két évig tanulta,vagy a földrajzot egy évi,azokból is vizsgázhat?Az oktatási törvény szerint igen,mert ezt találtam:

Tehát a tanuló akár olyan vizsgatárgyból is jelentkezhet érettségi vizsgára, amelyet (ha az iskola helyi tantervében ezt így határozza meg) egy évig, heti egy órában tanult. További lehetőség az is, hogy az érettségi vizsgára jelentkező - függetlenül attól, milyen szintű érettségi vizsgára készült fel - szabadon választhatja meg a vizsga szintjét azon vizsgatárgyak esetében, amelyekből közép- és emelt szinten is lehet vizsgát tenni.

de jól értelmeztem?

2016. jan. 25. 15:48
Érettségi vizsgatárgyak-hány évig kell tanulni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook