Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki milyen lehetőséget ismer a hegek eltüntetésére? fórum

Ki milyen lehetőséget ismer a hegek eltüntetésére? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2006. júl. 10. 00:10
Mi a Bioptron lámpát használjuk mindenre. Eddig nem csalódtunk benne ez alatt az 5év alatt. Igaz drága, de nagyon megéri.
11. Smithy
2006. júl. 9. 13:55
Szerintem az idő múlásával egyébként maguktól is halványulnak, de az aloe meg a bioptron szerintem időtől függetlenül alkalmazható
10. Droma
2006. júl. 8. 16:58
Nekem vannak itthon direkt aloe vera-s krémeim.Majd szét nézek hogy melyik való erre.Csak az a baj hogy ezek a hegek kb már 2évesek:(
2006. júl. 8. 14:45
AZ aloe tényleg jó, nekem van itthon egy elég nagy novényem annak a leveleit szoktam megvágni és az jó sebhelyre, bőrhibára, mindenre. Persze ha nincs növényed van 1 csomó aloes készítmény is, csak azokkal vigyázni kell mert mindenre ráírják, hogy aloevel aztán van benne vagy 2%. Van biotron lámpám is nekem nagyon nem jött be de pl apám szerint nagyon jó. És ami a legrégibb körömvirág krém. Erről nem sokat tudok csak mikor kórházban voltam mondta az egyik srác, hogy neki az tüntette el a műtéti heget.
2006. júl. 7. 22:58
aloe vera gél és biotron lámpa.Nagyon jó!
2006. júl. 7. 17:11

Máskor hirdettek a tv-ben valami krémet érgebbi hegekre,csak már elfelejtettem hogy mi a neve,most meg már nem hirdetik!Véletlenül nem tudod hogy mi volt az?

A plasztikai sebészt legszivesebben én is kihagynám,viszont olyan helyen van ami nagyon nagyon zavar,úgyhogy lehet hogy ha nincs más megoldás akkor meg fogom csináltatni:(

6. 4726e582cf (válaszként erre: 5. - Droma)
2006. júl. 7. 15:22

Friss sebeket prímán gyógyítja.


Nem tudták megindokolni, hogy miért. Szerintem csak a kórházak fogják használni, mivel a nagyon erőssen megégett embereket kezelték evvel régen, aztán forgalomba helyezték és most kivonták :((((, pedig a legjobb! Minden égett, sérült felületre.

Nincs káros hatása! Sőt hosszú évek óta használom, sebekre, égési sérülésekre, és még egyiknek sem maradt meg a heggje! Egy egyszerű "feltörik a lábam" kipukkant hójagot is lekezelek vele, és két nap, leválik az egész seb egyben, és alatta ott a heggmentes felület.


A régi heggekkel vagy megtanulsz együtt élni, vagy plasztikai sebészetre mész, de én úgy vagyok vele, hogy az is én vagyok, ettől nem vagyok kevesebb, így marad. Kés alá nem feküdnék, semmi pénzért!!!

5. Droma (válaszként erre: 4. - 4726e582cf)
2006. júl. 6. 23:02

A régebbieket is?

Ja,és mért akarják kivonni?Valami káros hatása van?

2006. júl. 6. 22:59
Naxol, igaz égésre lehet kapni (ha még lehet - mert ki akarják vonni a forgalomból), de nagyon jól gyógyítja a sebeket.
2006. júl. 6. 22:58

Sziasztok!

Elsősorban az érekelne hogy el lehet-e tüntetni a borotva okozta hegeket?Mert nagyon zavar,de úgy néz ki hogy ha nem csináloksemmit velük akkor ott maradnak!:(((((

Valaki tudna segiteni/ajánlani?

Nagyon hálás lennék érte!

2006. júl. 6. 22:57
ecetes olló azt mondják csodákra képes.
2006. júl. 6. 22:56
Ki milyen lehetőséget ismer a hegek eltüntetésére?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook