Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki milyen lehetőséget ismer a hegek eltüntetésére? fórum

Ki milyen lehetőséget ismer a hegek eltüntetésére? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
42. marcsi1967 (válaszként erre: 39. - Luca0506)
2008. jún. 13. 09:37
Es te mire használtad conractubex krémet milyen sebre?
41. marcsi1967 (válaszként erre: 39. - Luca0506)
2008. jún. 13. 09:35
Köszi én is olvastam róla, csak arra lennék kiváncsi, hogy aki használta annak bevált,-e. Mind1 már megrendeltem a krémet most ki fogom probálni, aztán majd meglátom. Egyébként én Németországban élek, itt sikerült átszámitva 6500 Ft venni, tudom nem olcsó, de ha beválik akkor az ember nem sajnálja rá a pénzt.
2008. jún. 13. 08:10
Én használtam a contractubex-et és nálam sem ért semmit. Pláne, hogy 1 hónap a szavatossági ideje......nem éri meg.
2008. jún. 13. 07:58

Szia Marcsi!


Én utána néztem a krémnek...

Mindenhol az írják, hogy jó, de a conractubex -re is azt írják, mondják és nekem sajna nem használt. De viszont az Elicina nem valami olcsó, 8500 Ft.


Üdv

38. marcsi1967 (válaszként erre: 22. - Dee)
2008. jún. 8. 16:42
Nekem is volt szivmütétem tavaly oktoberben, és hát a mellkasomon 20 cm a vágás, viszont nagyon zavar, mivel lehet egy kicsit halványitani, tudom hogy nem lehet eltüntetni, csak halványitani szeretném. Hallott már valaki az elicina krémröl állitólag jó az ilyenekre.
2008. jún. 7. 20:05
attól függ hol a heg, mekkora és keloidra hajlamos-e a bőr? nekem is volt, a karomon egy nagy és csúnya. kenegettem mindenféle krémmel, géllel: contractubexel, dermatixal, zeradermmel, semelyik nem használt. sajnos az én hegem már elég régi volt, úgy tudom, ezek inkább a frissekre való készítmények. a bioptron lámpát is megpróbáltam. semmi eredménnyel. végül egy plasztikai sebész segített hegkorrekcióval. el nem tűnt a heg, de sokkal, sokkal esztétikusabb, mint előtte volt. arra, sajnos műtétnél számítani kell, hogy nyoma marad,mivel heg nélkül nincsen műtét.
2008. jún. 7. 10:10

Sziasztok!


Tudna nekem valaki segíteni hol lehet megrendelni az Ilcsi féle aha-s biológiai hámlasztó-t?


Előre is köszi!

2008. jún. 5. 09:38

Sziasztok!


Aki használt már Contractubex gélt, tőle kérdezném, hogy mennyi idő míg vmi változás lesz? (nekem "friss" - ek a hegek a lábamon)

És még azt szeretném tudni, hogy miben változik meg? Elhalványodik?


Üdv: Luca

34. Luca0506 (válaszként erre: 21. - Figarina)
2008. jún. 1. 15:44

Szia!


Nekem is vannak hegek a lábamon, karomon. Szeretném megkérdezni, hogy neked menynire használt ez a gél,csak kihalványodott a heg? Gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni? És mennyibe kerül?


Várom válaszod! Luca

2008. máj. 29. 15:12
SZiasztok! Én már évek óta küzdök hegekkel, a hátamon. Sajnos nálam a stressz hejzet, vizsgák, suli azt hozza elő, h kaparom a hátam, illetve kapartam, de már erről leszoktam. Persze a hátam tele lett hegekkel, amiket semmivel nem tudtam eltüntetni,nagyon kétségbe voltam esve mert hát évek óta ott vannak. A strandon kínos volt megjelnni, feszéjezve éreztem magam, van egy csomó hátul nyitott felsőm, de nem tudom, tudtam hordani őket. 2hete naon kiakadtam, h milyen csúnya:( neten nagyon kitartó keresés után találtam egy terméket, Ilcsi féle aha-s biológiai hámlasztó! teszem hozzá sokat olvastam hámlasztásról, de elég költségesnek tünt:( uh elmentem a kozmetikusomhoz, neki volt ilyenje és elmondta, h mire figyeljek,h ne menjek napra amig használom, és csak 3 naponta használhatom. kipróbáltam! nem hittem el! az éves sebek a 2 használat után halványodtak, nem azt mondom, h azonnal eltűnnek, de láthatóan halványultak!!! most 2dik hete használom és kb a felére csökkent a hegek látványa, bánom, h előtte nem fényképeztem le milyen volt! azt mondták kb. 5-6 hét mire igazán nagy eredmény várható, én kitartó vagyok és csinálom. remélem még jobb eredményekkel számolhatok be, ha valakinek van hasonló tapasztalata kérem ossza meg velem!
2008. máj. 27. 16:16
Hát nemtudom, ez a Biotron lámpás dolog kb mennyi idő alatt tünteti el a hegeket? Nekem azért elég mélyek, szval nem hinném hogy hetek alatt...akkor már inkább vmi lézeres eltávolítás...mondjuk attól eléggé félek. De akkoris! Légyszi győzzetek meg, h a lámpa tényleg használ mert nem akarom elhinni! (kb mennyi idő mire eltűnteti?) köszike
2008. márc. 20. 21:37

Most kelt el a használt biptron, de máris van két új és egy másik használt helyette.

Ha budapesti vagy, odaadom kipróbálni, ne menj bele lutriba...

30. gpetra (válaszként erre: 22. - Dee)
2008. márc. 11. 13:38
Nekem sajnos ettől sem múltak el. Mondjuk igaz, hogy az átlagnál rosszabbul hegesedem. Elhalványultak, de azt nem mondanám, hogy észre sem lehet venni őket.
2008. márc. 11. 13:11
Bioptron lámpa , én is ezt ajánlom .
2008. márc. 11. 12:53
A BIOPTRON LÁMPA BIZTOS,HOGY ELTÜNTETI,TAPASZTALATBÓL AJÁNLOM4
2008. febr. 6. 00:20

A Bioptron lámpa bevált megoldás..


Egyébként van egy eladó új állapotú, 11 cm átmérőjű, (közepes) Bioptron lámpám, nagy stabil állvánnyal!


A kicsi, amit lentebb írtam elkelt...


Ezen hívjatok: 70/618-4642, mert hamar el szoktak kelni ezek a "használt" lámpák.

2008. jan. 19. 08:06
Bioptron lámpa, az biztos segít.Szinte mindenre lehet alkalmazni, akkor hatásos, ha rendszerességgel használod.
2008. jan. 13. 10:29

Nekem a homlokomon van két pötty, ami a bárányhimlőből maradt rám, mert picinek elkapartam. és nagyon zavaró. hallottam egy esetről, hogy 18 év alatti csaj lézeresen leszedette ezeket a hegeket és utána még nagyon lyuk maradt neki. nagyon csúnya lett!!! és fufrut kellett nővesztenie annyira zavaró volt.

kicsit elrettentem ettől a lézeres dologtól, de ez a hámlasztásos módszer nekem tetszene. szerintetek attól elmúlik? ilyen nagyvárosi kozmetikákban van csak? Pest például?

köszi előre is!

2008. jan. 7. 23:20
Nekem az arcomon vannak kissebb lyukak nem tudom hogy ezeket mennyire lehet hegeknek nevezni.Par eve voltam kozmetikusnal volt egy par nagyon mely csunya miteszerem azoknak a helye maradt meg es nagyon kellemetlen.Nem tudjatok hogy a lezeres borcsiszolas vagy a kemiai peeling esetleg a gyogynovenyes hamlasztas mennyire hasznalna ? na meg jo e a miteszerek eltuntetesere mert eleg zsiros a borom.Es nemreg egy kiss folt is kijott a szemem aladt kicsi de zavaro azt hiszem majfolt fele.Vajon melyik kezeles volna a megfelelobb ?
2007. nov. 25. 19:22
A Bioptron lámpa tuti megoldás.
22. dee
2007. febr. 15. 00:32
Sógornőm lányának 2 szívműtétje volt.Nem látszik a heg.Igaz első perctől kentük és folyamatosan.
21. figarina (válaszként erre: 19. - Dee)
2007. febr. 14. 23:01
Ha régi a heg hosszabb ideig kell kezelni,és erősen be kell masszírozni a contractubexet!De ha rögtön varratszedés után kezdi kenni vki(nekem most 3 hetes a hegem és alig látszik)tutibb az eredmény!Én kombinálom a bioptron narancssárga fényével!csodákat tesz!!!
20. 93a74b44ea (válaszként erre: 19. - Dee)
2007. febr. 14. 22:53
ez nekem is bevált
19. dee
2007. febr. 14. 21:44
Contratubex gél a tuti.Olcsóbb,mint a Dermatix és jobb.
2007. febr. 12. 20:02
Dermatix gél a neve nézz utána úgy hallottam nagyon jó gyógyszertárban lehet kapni
17. Droma (válaszként erre: 16. - Zoja)
2006. júl. 14. 16:17

Én is pont ilyen vagyok:)

Már beszéltem egyel,de azt mondta hogy eltüntetni a hegeket nem lehet,csak hegkorrekció lehetséges.Szerintem meg fogom csináltatni.

16. zoja (válaszként erre: 14. - Droma)
2006. júl. 14. 02:29
SZerintem nézesd meg korekt plasztikai sebésszel,mert úgy is megmondja hogy mit lehet tenni.Nekem is van bioptron lámpám,de tudnod kell ,hogy nem kevés idő mire eredményt érhetsz el.És ez is csak feltételes mód.Gondolom mivel nagyon zavar a heg nem akarsz sokáig vele élni.Így szerinten a leggyorsabb és legbiztossabb eredményt adó lehetőséget válaszd.Ez persze az én véleményem ami a természetemből fakad,mindent amit kigondolok azonnal akarom.
15. Droma (válaszként erre: 13. - Muci5)
2006. júl. 10. 23:14
Azért köszi!
14. Droma
2006. júl. 10. 23:14

Nem,nem az arcomon van.De nagyon zavaró.

Most néztem utána,még nem kaptam választ,de remélem meg lehet csinálni hogy ne látszon!

13. muci5 (válaszként erre: 10. - Droma)
2006. júl. 10. 00:48

nem tudom milyen hegrol van szo, de ha az arcon van, akkor erdemes utana nezni a hamlasztasnak, ma mar sok kozmetikaban csinaljak, tobbfele modszerrel egyszeru hamlaszto kremek, lezeres borcsiszolas, de ilyesmit csak telen szabad csinalni!

nagyon latvanyos eredmenyt lehet vele elerni!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook