Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Imuran terhesség alatt fórum

Imuran terhesség alatt (beszélgetős fórum)


2016. jan. 21. 17:34
Nagyon remélem. Köszi.
2016. jan. 21. 17:33
Nem lesz gond, mindennek rendben kell lennie :)
3. mandulacska2 (válaszként erre: 2. - E2f062d598)
2016. jan. 21. 16:41
Az a gáz, hogy a házidokim tudja, mit szedek, és tudta, hogy babát tervezünk, és azt is, hogy teherbeestem . Semmit az ég egy adta világon nem mondott, hogy ettől bármi baja lehet. Még 1-2 éve mondtam a dokimnak (gasztros), hogy babát akarunk majd. Nem mondott semmit Most másiknál vagyok. Nagyon remélem, nem lesz gond.
2016. jan. 21. 16:30
Esetleg addig elmehetnél a háziorvoshoz. Már csak a saját nyugalmad miatt is, kedden meg átbeszéled a gasztroenterológussal.
2016. jan. 21. 16:22
Sziasztok. Nem tudom, valaki tud e segíteni. SOS. Voltam védőnőnél tanácsadáson. Felvette az adatokat, mondtam, hogy vastagbél gyulladásom van, és hogy milyen gyógyszert szedek. Az imuránnál mondta, hogy hát azt mindenképp kérdezzem meg a gasztroenterológustól, hogy szedhetem e , mert nagyon ellentmondásosak a vélemények. Nem sikerült elérnem az orvost, csak email-be. Annyit írt csak, hogy kedden menjek el hozzá. Nagyon félek, hogy nem lesz e baja a babának. Van valaki , akinek szintén ez a baja, és szedett imuránt terhesség alatt? A háziorvos is tudta, hogy szedem ezt a gyógyszert és a nőgyógyász is. 10 hetes terhes vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook