Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik busszal jutok el a hatvani autóbusz állomásról a helyi temetőhöz, vagy a vonat állomástól a temetőhöz? fórum

Melyik busszal jutok el a hatvani autóbusz állomásról a helyi temetőhöz, vagy a vonat állomástól a temetőhöz? (tudásbázis kérdés)

6. Guruljka (válaszként erre: 5. - F8db0709b8)
2016. jan. 22. 13:01

A Hort felé vezető úton levő temető az, amit én is mondtam. Helyijáratok is mennek arra.


Másik temetőt én is sejtettem, de nem találtam a neten, csak ezt.

2016. jan. 21. 21:02

Szerintünk 2 temető van.

Az egyik a Hort felé vezető úton,a másik pedig a tesco közelében.

melyikbe kell menned?

az utóbbihoz a herédi busszal jutsz el,az előbbihez több helyijárat busz is megy...

2016. jan. 21. 14:50
Az előbb nem láttam megjelenni az üzenetet, közben kiderítettem, hogy csak egy temető van Hatvanban. Én nem hatvani vagyok, de odajárunk vásárolni, ügyeket intézni.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Vitaminb)
2016. jan. 21. 14:48

Szia!

A vasút és a buszállomás egymás közelében vannak.


A temető a város másik végében van, a főútról nyílik. Több helyi járat is kivisz oda, de az egyik pesti járat is arrafelé megy ki a városból. (Az, amelyik Gyöngyöspatára megy tovább,azzal pont megérkeznél időre.)

Megmondják a buszállomás forgalmi irodáján, egyébként az ottani váróterem jól fűtött, tiszta, kulturált.

A telefonszám: 37/342-981.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Vitaminb)
2016. jan. 21. 14:33

Szia! A hatvani temető (mármint az óhatvani) A Hatvanból Szolnok felé vezető út mellett van, a Sárgacsikó nevű megállónál. Helyi járatok is mennek arra.


Az újhatvani temetőt is mindjárt megnézem neked!

2016. jan. 21. 14:20

Segítségeteket kérném. Melyik busszal jutok el a hatvani autóbusz állomásról a helyi temetőhöz, vagy a vonat állomástól a temetőhöz? Van esetleg helyi busz járat ami oda kivisz? Pestről kell mennem temetésre, ami 12,30kor kezdődik.

Köszönöm a segítséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook