Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Adele rajongóknak fórum

Adele rajongóknak (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2016. febr. 12. 09:21

Adele az egyik legviccesebb sztár, nagyon jó humorérzéke van. Egy szösszenet ebből itt:

[link]

12. Chiron (válaszként erre: 11. - Syria)
2016. jan. 30. 22:16
Jajajjjjj de sajnálom szegény Adele-t és mindenkit aki nem találja meg az életében a szépet, a jót amiért érdemes élni! Szegény Adele is pont azért ilyen depresszív zenékbe menekül mert nap-mint nap 20 órát görnyed a varrógép fölött, és éjszaka kézzel mos, hogy másnap legyen tiszta ruhájuk a gyerekeknek az iskolába..... Na ne már!!!!! méghogy tükör??? Milyen? Kié???? Az övé - ami nekem nem tetszik, és nem is kell. Az Ő saját világa sötét és torz és ezt nyomja a képembe! Ezért nem a világ a felelős. Mindenki a saját világáért a felelős! Ezt lehetne boncolgatni- de talán azt kellene inkább tudatosítani az emberekben, hogy csakis rajtuk múlik, hogy az élet napfényes, vagy az élet sötét oldalán járnak - képletesen, mert ez fejben dől el. Ciki a világot és másokat hibáztatni a saját életünk alakulásáért- na ennyit a sötét és torz világról!
11. syria (válaszként erre: 4. - Chiron)
2016. jan. 23. 10:16

Kb/sacc a mostani világ az emberek többségéből mi mást válthatna ki mint depressziót?

Persze, lehet jó pofát vágni a reménytelenséghez, a kilátástalansághoz. Csak néha mocskosul nehéz.


Adele jó énekesnő, tükröt tart a világ elé. S ha a kép sötét, vagy torz, az nem az ő hibája.

10. 2ab16d5612 (válaszként erre: 7. - B4b1d52444)
2016. jan. 23. 10:01

Szerintem egyáltalán nem ciki. Miért lenne az? Eléggé beszűkült gondolkodásmódra vall. Vannak 90 éves rajongók is :) ez pont az a dolog ami kortalan. Persze lehet értelmes keretek közt és infantilis módon kezelni.


Hoxa anyunk szereti. Övé az oldal és arról ír amiről akar. Szerintem :)


Tudnék írni pl az Incubus-ról, a HIM-ről vagy pár más imádott bandámról. Néha fan-artot rajzolok, néha csak az adott zenét hallgatom éjjel nappal.


Engedd el magad. Ne légy ennyire merev :)

9. b4b1d52444 (válaszként erre: 4. - Chiron)
2016. jan. 23. 09:51
Rolling in the deep, Someone like you és a Skyfall, össz-vissz ez a három dal van tőle, amit meg tudok hallgatni anélkül, hogy rám törne az öngyilkos hangulat.
8. b4b1d52444 (válaszként erre: 5. - 67d75b6c5b)
2016. jan. 23. 09:50
Ezzel én is így vagyok!!! Nálam fiatalabb, pedig azt hittem, hogy meglett, érett, jól karbantartott negyvenes nő :O :O
2016. jan. 23. 09:49
Nem tudom, van egy kor, amin túl már ciki rajongani a sztárokért... Oké, tiniként még elmegy, de felnőttként az ember max. kedvel vagy szeret valakit, vagy jobban kedveli, jobban szereti mint a többi énekest, színészt...stb, de rajongani valakiért és még cikket is írni róla? Felnőtt fejjel ez már ciki!!!
6. 2ab16d5612 (válaszként erre: 5. - 67d75b6c5b)
2016. jan. 21. 22:18

[link]


Ebben a verzióban kifejezetten elvezhető :)

Meghallgattam az eredetit.. Még mehalni se lett kedvem.. De élni se.. Szörnyű..

5. 67d75b6c5b (válaszként erre: 4. - Chiron)
2016. jan. 21. 21:57

Én pont emiatt nem szerettem soha. Az első dala jó volt, ütemes. De aztán minden slágere kb érvágós kategória. Maga a depresszió.

Én azt hittem 40 év körüli amúgy, aztán meglepődtem hogy 30 sincs..

2016. jan. 21. 21:12
Szerettem- de mostanra hányok tőle. Szőrnyű, hogy minden dala maga a világfájdalom, szomorú, rosszkedvű leszek tőle... Már nem okoz örömet ha hallgatom, sőt minden jókedvem tovaszáll.
2016. jan. 21. 18:54
Miér nem csinâlsz inkább a facebook-on egy Adele fan oldalt. Posztolhatnál,stb...
2016. jan. 21. 09:34
Csak a metál verziót hallottam eddig. De az zsír
1. Hoxa
2016. jan. 21. 09:08
Mint a cikk címéből is kitalálhattad, ez az írás Adele-ról szól, a népszerű brit énekesnőről, akinek Hello című dalát csak az nem hallotta még, aki elszigetelve, burokban tengeti otthon, a négy fal között tévé és rádió nélkül a mindennapjait. A Hello igazi sláger lett, csakúgy mint az énekesnő korábbi dalai. A cikk folytatásában megismerkedhetsz kicsit jobban az idén 28 éves Adele-lal.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook