Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hódítsam vissza a férjem? fórum

Hogyan hódítsam vissza a férjem? (beszélgetős fórum)


27. P Tünde (válaszként erre: 1. - 81móni)
2016. febr. 1. 11:03

Nehéz bármilyen tanácsot adni, ha nem írod le a konkrét problémát.

Így én a magam tapasztalatát tudom megosztani veled.

Amikor eldöntöttem, hogy elválok tőle, senki változtatni nem tudott volna az elhatározásomon.

Nálunk az ok leginkább a hazugság volt. Elvesztette a bizalmam, így mindent. Nem tudnék sem tisztelni, sem szeretni egy olyan embert, aki hazudik nekem.

Mélypontok,problémák minden házasságban vannak, a milyenségük, mélységük viszont egyáltalán nem mindegy abból a szempontból,hogy rendben lehet e hozni. Úgy érzed már nem szeret, nem vonzódik hozzád? Ezt ő is mondta? Kommunikáltok megfelelően egymással? Beszélgettek a problémáitokról, hogy mi változott rossz irányban?

26. ina87
2016. jan. 31. 22:30
csak akkor èrdemes ga mindkèt fèl ugyan ugy gondolja h mèg menthetö
2016. jan. 31. 21:20
sehogy
2016. jan. 31. 21:02

Ha már itt kérdezgeted, hogy mit tegyél, akkor az régen rossz...

Egy nő ezt tudja.

Ha nincs esélye...azt is!

23. 07da045965 (válaszként erre: 21. - Vacsa)
2016. jan. 22. 13:19
A kérdésfeltevés jó...
2016. jan. 22. 12:49
Nekunk hazassag elott volt hazashittan..a pap nagyon jo fej volt es olyan dolgokat mondott,ami orokre belem ivodott es szerintem a ferjembe is.Bar mi csak 5eve vagyunk egyutt nem 17...de ez egy dontes,kozos dontes es azt jelenti kitartunk egymas mellett.Persze minden kapcsolatban vannak melypontok..a lenyeg,szeretet..ész..akarat.Ebbol mindig valamelyik viszi tovabb a kapcsolatot.Lehet ilyen hazashittan..vagy parterapeuta segithetne..Az a baj reszleteiben nem irod mi a gond, igy nehez tanacsot adni.
21. vacsa
2016. jan. 20. 20:20
Fórumindító????????
2016. jan. 20. 20:09
és a legfontosabb, hogy élj úgy,alakítsd úgy az életed mintha nélküle is teljes, kerek lenne az életed és ő csak hab a tortán.
2016. jan. 20. 20:06

- ha tudod, mit szeret, milyen ruhák tetszenek neki, milyen zenék, milyen kaja, milyen cipő, mit tart vonzónak...na ezeket mind megcsinálni

- szex, szex és szex új szexis ruhákkal

- sok mosoly, jókedv, nevetés, sok sok férjed viccein nevetés

- ledorgálás ha valami nem tetszik, de ugyanakkor nagyfokú megértés, miért nem sikerült valami úgy a részéről ahogyan megbeszéltétek

- új ékszer, smink, haj ruha, amiben sugárzol a boldogságtól és magabiztosságtól

- ne tapadj rá, ne érezze hogy lesedb minden óhaját. Sőt, csinálj legalább heti egyszer külön programokat de együtt is kellenek sok sok programok

18. csikil4ny (válaszként erre: 1. - 81móni)
2016. jan. 20. 20:01

Jó lenne ha pár fogódzót adnál, hogy miért van válságban a házasságotok, mert nem mindegy például, hogy elhidegültetek egymástól, vagy bizonyos sérelmeket vagdostok egymás fejéhez. Ha ezen töröd a fejed, akkor érdemes a férjeddel jól kibeszélni a témát. Ehhez tudom ajánlani Mihalec Gábor: Ketten együtt magabiztosan c. könyvét.


A legfontosabb, hogy a férjed is akarja....

2016. jan. 20. 19:51

Sehogy.


Ami elmúlt, el kell engedni.


Utána jobbat kapsz.

16. Panna.33 (válaszként erre: 15. - 31bc25d879)
2016. jan. 20. 19:00

Én nem tudom, hogy más hogy van vele, de szerintem, az új szerelem az azért rosszabb ennél, mert ahhoz, hogy valakibe beleszeressen a házastársam, ahhoz valamennyire el kellett távolodnunk, hidegülnünk egymástól.

Szóval ez menthetőbb, mint egy csalásos történet.

Nem azokról a megcsalókról beszélek, akiknek életük lényege a hódítás, mert az ilyeneknek egyáltalán nem is szabadna megházasodni, mert csak rombolást, csalódást fájdalmat okoznak.

2016. jan. 20. 18:07

Az előttem szólók leírták a lényeget. Azt írod "nem megcsalás" miatt. Az jó, vagy talán mégsem, nem tudom...ha nincs harmadik, ha nincs új szerelem, akkor szerintem még rosszabb a helyzet. Akkor lehet, hogy simán elhidegültetek egymástól, vagy már nem szeret, nem tisztel.


Én is amondó vagyok, hogy ha már "vissza kell hódítani" akkor már megette a fene.


Persze kívánok neked türelmet, kitartást, ha ő is akarja nem csak te, akkor menni fog.

Az a kérdés: ő akarja-e legalább annyira mint te?

14. vacsa (válaszként erre: 1. - 81móni)
2016. jan. 20. 17:43
Ha már nem szeret, akkor ennyi. Ha mindketten akarjátok, akkor van remény. Elmondhatnám hogy mi hogy csináljuk - 23 éve vagyunk együtt - , de minden pár más. Te ismered a férjed :)
2016. jan. 20. 16:59

Ne haragudj,de ha már azon gondolkozol,hogy visszahódítsd akkor már nagy a baj!


Így hogy nem írod le az okot,iszonyú nehéz bármit is mondani!


A kérdés az,hogy ő is akar-e még téged vagy csak te kapaszkodsz a 17 évbe?

2016. jan. 20. 15:48

ha ő is akarja, sikerülhet.

Minden nap beszélgessetek.

Minden nap öleljétek meg egymást.

Érj hozzá sokszor, simogasd meg, adj egy puszit neki...

Legyen több közös programotok, kettesben.

2016. jan. 20. 14:59

Randizzatok ujra! Úgy készülj rá,mintha egy idegennel randiznál.Minden hónapban csináljatok valami nem rendhagyó programot.

Az viszont igaz,hogy mindkettőtöknek akarni kell.

2016. jan. 20. 14:41
Közös program kettesben: pl egy hétvégére elmehetnetek valahova.Vagy a hétköznapokban este mikor már nyugalom van próbálj vele beszélgetni. Vagy főzzél neki valami finomat.
9. Tavirózsa :) (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2016. jan. 20. 14:27

Hát igen, de azért ne teljesen legyen minden új körülötte!

Viszont szerintem több közös program a párotokkal és az sem árt, ha azok nem a megszokottak ill. jó sok beszélgetés kettesben!

Tény, hogy 2 ember kell hozzá!

2016. jan. 20. 14:23

Szerintem változtass a saját életeden:

járj el új helyekre, pl. konditerem, múzeum, mozi, filmklub, hasonlók de rendszeresen!

Légy szinte egy teljesen más nő!

Akár ruhatáradon is változtathatsz szinte gyökeresen. Frizurán is.

Kezdj el új ételeket főzni, új ízeket kipróbálni.


Legyen körülötted minden új.

7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 81móni)
2016. jan. 20. 14:20
Nekem ez olyan, mintha azt kérdeznéd; milyen színű cipőt vegyél fel, de nem tudjuk, milyen színű a ruhád.
6. Andyka888 (válaszként erre: 3. - Gilingalang)
2016. jan. 20. 13:39
17 év után szerelem?Lehet,hogy létezik,de biztosan nem 100%osan.
5. Mr Pofon (válaszként erre: 1. - 81móni)
2016. jan. 20. 13:38
Nézd, ha a válság okát nem részletezed, akkor nehéz lesz kézzelfogható tanácsot adni. Úgy általánosságban viszont, közösen nézzetek szembe az okokkal, és ott, a gyökerénél kellene megoldani a problémát...
4. a360345bdd (válaszként erre: 1. - 81móni)
2016. jan. 20. 13:36
Te egy magad a fejed tetején is pöröghetsz, egy kapcsolat jó esetben 2 személyes! Ha ő már inkább kint van, mint bent, akkor engedd el.
2016. jan. 20. 13:35

Minden házasságba jön mélypont!Mind a két félnek akarni kell!!!Nálunk is rezgett a léc, ha szeretitek egymást, akkor vissza lehet hozni!

Ha nem szerelmes már, akkor kemény lesz!De nem lehetetlen!Sok sikert!

2. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - 81móni)
2016. jan. 20. 13:31
Ha ő is rendbe akarja hozni, akkor mindkettőtöknek tenni kell érte. Próbálj visszagondolni arra az időre, amikor ismerkedtetek, a kapcsolatotok elejére, hogy mit szerettetek meg egymásban. Próbálj újra az az önmagad lenni.
2016. jan. 20. 13:27
17 éve vagyunk házasok ,van két (2,5 és 14 éves) gyerekünk. A házasságunk válságban van,de még próbáljuk megmenteni. A válság okát nem részletezem,de nem megcsalás miatt volt.Olyanok véleményét várom akiknek sikerült helyre hozni a házasságukat,hogy segítsenek. Mit tegyek,hogyan hódítsam vissza ,hogy érjem el hogy szeressen,hogy újra érdeklödjön irántam stb.? Mit tegyek hogy újra jó legyen ez a házasság? Van még remény egyáltalán? Okoskodók kíméljenek nélkülük is van elég bajom!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook