Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Dr. Falus György plasztikai sebészről mi a véleményetek? Leginkább a mellplasztika érdekelne!

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. Jojoba1662017-04-19 05:25
Sziasztok!
Dr. Falus György készített nekem is ciciket. Most 3 hetesek, csak ajánlani tudom mindenkinek. Közvetlen, segítőkész, végtelenül türelmes. No és persze profi szakember!

6. Lara-782016-10-11 18:34
Szia Niki! Megkérdezhetem,te mikor csináltattad és mennyibe került? Én is hozzá szeretnék menni mellnagyobbításra. Üdv
(válasz Amina Leila 4. hozzászólására)

5. Amina Leila2016-07-23 20:49
Elfelejtettem, hogy Dr Falus Györy benne van Budapest top 10 plasztikai sebészei között is ! Ott a helye !!!!

4. Amina Leila2016-07-23 20:48
Sziasztok. dr Falus Györgynél csináltattam meg két gyermek után a melleimet. Már rögtön a konzultácion ereztem, hogy ö lesz az én ,,emberem,, Kedvesen fogadott, részletesen elmagyarázott mindent, ha 20x kérdeztem, 20x válaszolt türelmesen. A kórházban az ébredés után, kedves szavakkal, fejsimitással ébresztgetett. Nagyon szép melleket csinált nekem, tudta, hogy mi az eképzelésem, és ö meg is valositotta. egy percig sem bántam meg, hogy hozzá mentem. Ha legközelebb váltok egyel nagyobb méretre, akkor is hozzá fogok menni. Profi szakember !!!!!! Niki voltam.

3. jbcvzi2016-01-31 08:52
goodwill a tettet és köszönöm mint ha mi volt által elvenni azt mondta omenas de soha nem láttam ilyen hogy angelically írt az Ön országában tömlő csak átirata a miénktől találjuk azt írta: az egyik a régi decretaline pártoskodásoktól vagy én nem kímél én csinál érték a munkaerő így kiszolgálhassuk o de mondja meg hogy kell bevallotta és gyors csak három rövid kis [link]

2. sövény2016-01-19 20:38
Szia!Gyere a mellplasztika fórumra,ott biztos tudnak segíteni a lányok!

1. Enci007762016-01-19 19:19
Dr. Falus György plasztikai sebészről mi a véleményetek? Leginkább a mellplasztika érdekelne! Köszönöm :)