Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Falus György plasztikai sebészről mi a véleményetek? Leginkább a mellplasztika érdekelne! fórum

Dr. Falus György plasztikai sebészről mi a véleményetek? Leginkább a mellplasztika érdekelne! (tudásbázis kérdés)


25. K
2023. szept. 20. 12:12
Sziasztok! Én nemrég voltam nála, és nagyon negatív tapasztalatom volt vele. Arogáns, a konzultáció alatt felhívta valaki, és 10 percig foglalkozott az időpont foglalással, miközben épp a kérdéseim közepén jártunk. Rengeteget bűvészkedett az árakkal, picit az volt az erzésem, hogy hülyének néz... Az előleget utalnod kell, de a maradék részét az árnak már készpénzben kéri, a találkozó után megrengett benne a bizalmam, egy komoly és drága műtét előtt nem így kéne érezzem magam a sebesztől. Lehet, hogy jól dolgozik, de a magam részéről nem őt fogom választani.
2021. febr. 16. 15:42
Sziasztok!Tudja valaki,hogy Falus doktor úr csak magánklinikán dolgozik vagy van TB-re is kórházban?
23. Eiwa (válaszként erre: 21. - Dius4)
2021. febr. 10. 11:44
Szia! Marc.2. van időpontom műtetre hozzá.Mellkisebbítés. Nekem korrekt kis dokinak tűnik akinek vannak új módszerei. Most vagyok túl az előzetes vizsgalatokon. Bízom benne, h minden okés lesz. Előleget kell fizetni neki. Majd utána bővebben írok.
22. Bryos (válaszként erre: 21. - Dius4)
2020. jan. 28. 09:54
Profi! Személyre szabott árak vannak. Ingyenes a konzultáció csak el kell menni
21. Dius4
2020. jan. 4. 14:29
Sziasztok , Dr. Falusról engem is érdeklnének vélemények , árak ,tapasztalatok. Valaki esetleg volt mostanában nála?
2019. júl. 2. 18:29
Sziasztok.En is mellnagyobbitast szeretnek csinaltatni,Dr. Krasznain vagy Dr.Faluson gondolkozom.Tudnatok segiteni,kinek mi a tapasztalata ,illeve arakban mi varhato?
19. fanzsi (válaszként erre: 12. - Eagleszem1)
2019. márc. 11. 13:00

Szia!

Éppen műtét előtt állok, nagyon érdekelne Falus György munkássága, ezért kopogtatnék hozzád. Köszi előre is:)

2019. jan. 27. 17:16

Sziasztok!

Jövőhéten megyek dr Falus Györgyhöz valaki tudna mondani ártapasztalatokat? Mellnagyobbitasban gondolkozom, elore koszonom a valaszokat!

17. Vivienn18 (válaszként erre: 12. - Eagleszem1)
2018. szept. 21. 12:48
Szia! Kopogtam hozzád. Falus dokiról infókat gyűjtök, árak, tapasztalatok. Ma kérek hozza időpontot. Csak jó lenne ha lenne valami fogalmam róla. Sokan dicsérik. :)
2018. febr. 11. 21:53
Engem is erdekelne, hogy valaki tudna valamit mondani errol az eljarasrol, hogy kevesebb vagassal emlofelvarras, bimbokissebites es implantatum?
15. Szofi20 (válaszként erre: 13. - Niki888)
2018. febr. 10. 23:52
Én nem rég voltam. 980 ezer a mellnagyobbítás, implivel, kontrollal, de a kompressziós melltartó nincs benne. És kell előleget fizetni. Konzultáció ingyenes.
14. Kicsibubu (válaszként erre: 12. - Eagleszem1)
2018. jan. 17. 15:13
Szia!kopogtattam a naplódba ,köszönöm ha beengedsz!
13. Niki888 (válaszként erre: 12. - Eagleszem1)
2018. jan. 6. 17:48

Szia.Kopogtam.

A jövőhéten megyek konzultációra Dr.Falushoz.Árakról szeretnék érdeklődni mellnagyobbítással kapcsolatban.Köszönöm :)

2018. jan. 2. 19:53
Falus áraihoz kopogtass a naplómban.
2017. dec. 25. 17:36
Sziasztok mellplasztikan gondolkozom de nem tudom ki a legjobb:) Dr Falusi Krasznai vagy Pataki tudnátok indokát adni munkáiról illetve árakról? Nekem biztos hogy kombinált műtét kell nagyobbitas mellfelvarassal Dr Falusi oldalán lattam hogy van olyan lehetőség kevesebb vagassal tehat nem a hagyományos T alak valami uj eljárás lehet. Csinalt nála mar valaki ilyet?
2017. dec. 13. 20:47
Sziasztok, privatban írnátok milyen áron dolgozik Falus doktor? Mellnagyobbitast szeretnek végeztetni és nagyon szimpatikus eddig. Köszönöm
9. 3234a592df (válaszként erre: 8. - Suzy87)
2017. aug. 3. 08:37
Én is maximálisan elégedett vagyok, voltam vele. Mekkora ciciket kaptál?
2017. aug. 2. 20:54
Sziasztok! Dr.Falus Györgynél voltam tavaly Novemberben mellplasztikán. Nála jártam először, de már az első konzultáción éreztem, hogy Ő az a doki, akiben megbízhatok. Jól döntöttem. Végig nagyon odafigyelt és szépen elmagyarázott mindent. Nagyon szépen dolgozott, büszke is vagyok az új cicikre :) Csak ajánlani tudom!
2017. ápr. 19. 05:25

Sziasztok!

Dr. Falus György készített nekem is ciciket. Most 3 hetesek, csak ajánlani tudom mindenkinek. Közvetlen, segítőkész, végtelenül türelmes. No és persze profi szakember!

6. Lara-78 (válaszként erre: 4. - Amina Leila)
2016. okt. 11. 18:34
Szia Niki! Megkérdezhetem,te mikor csináltattad és mennyibe került? Én is hozzá szeretnék menni mellnagyobbításra. Üdv
2016. júl. 23. 20:49
Elfelejtettem, hogy Dr Falus Györy benne van Budapest top 10 plasztikai sebészei között is ! Ott a helye !!!!
2016. júl. 23. 20:48
Sziasztok. dr Falus Györgynél csináltattam meg két gyermek után a melleimet. Már rögtön a konzultácion ereztem, hogy ö lesz az én ,,emberem,, Kedvesen fogadott, részletesen elmagyarázott mindent, ha 20x kérdeztem, 20x válaszolt türelmesen. A kórházban az ébredés után, kedves szavakkal, fejsimitással ébresztgetett. Nagyon szép melleket csinált nekem, tudta, hogy mi az eképzelésem, és ö meg is valositotta. egy percig sem bántam meg, hogy hozzá mentem. Ha legközelebb váltok egyel nagyobb méretre, akkor is hozzá fogok menni. Profi szakember !!!!!! Niki voltam.
2016. jan. 31. 08:52
goodwill a tettet és köszönöm mint ha mi volt által elvenni azt mondta omenas de soha nem láttam ilyen hogy angelically írt az Ön országában tömlő csak átirata a miénktől találjuk azt írta: az egyik a régi decretaline pártoskodásoktól vagy én nem kímél én csinál érték a munkaerő így kiszolgálhassuk o de mondja meg hogy kell bevallotta és gyors csak három rövid kis [link]
2016. jan. 19. 20:38
Szia!Gyere a mellplasztika fórumra,ott biztos tudnak segíteni a lányok!
2016. jan. 19. 19:19
Dr. Falus György plasztikai sebészről mi a véleményetek? Leginkább a mellplasztika érdekelne! Köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook