Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépségtörténelem III. fórum

Szépségtörténelem III. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szépségtörténelem III.

2008. szept. 28. 18:32

Nem műtét kell,már van ami jobb,hatékonyabb!!

Arc vasalás!!

2008. máj. 10. 22:51
Ezek szerint lehet. Mondjuk kisseb mütétek az még nem nagy riziko. Az alatásos plasztikai műtétek problémásak. Nyáron láttam erröl egy filmet, hogy nem is végeznek 3-6 honapon belül el egymást követö műtéteket, ha nem muszáj mert az altatás nagyon megviseli a szervezetet. Mondjuk akinek van hobbija vagy elhivatottsága az sztem inkább abba ölte volna bele az örökségét (részemröl a környezet védelem lene a nyerő. -> SS). Cindy Jackson lehet felszines hölgyemény és ez volt szive vágya, csak kicist rákattant és ezzel új mindenki ált elfogadott lehetöséget teremtett a szépségideál elérésében. Hűű egyszer a tvben asszem pont egy szépségkirálynö választás utáni video egy csajsziról aki nem nyerte meg de elég jo helyezést ért el, a verseny után azonnal a kés alá feküdt és mindnehonnan leszivtak mindent a térdkalácsát áthelyeztés és ehhez hasonlo dolgok hogy ö ha addog él is megnyeri ezt a versenyt, eccer. Asszem a tv2n volt pár éve. Nagyon LOL :D Sztem azóta sem nyerte meg ilyen nagyon mű feje volt.
2008. máj. 10. 14:46
38 mutettet hogy lehet elvegezni egy emberen? Kicsereltek a testet??
2008. máj. 10. 14:25

Hmm hát igen a szépség hatalom, azt meg mindenki szereti. :) Ez a Cindy Jackson nem semmi, bár sztem szép volt még a műtétek elött is.

Ez a kinai lábtörösdi meg eszméletlen!!! :O simán el tudom képzelni hogy ezt megcsinálték. De eléggé embertelen dolog sztem.

Nekem aki szépség ideálnak mondható az Sophie Marceau és Monika Belucci. Én ilyennek képzelem el az igazi nőt. Persze ez csak 2 ismert példa. Amúgy végülis ha valaki úgy érzi és van rá pénze akkor mért ne szabathatná át magát, csak vigyázni kell vele hogy ne vigyék tulzásba mert azzal épp ellenkező hatást érnek el. Hát elég sok ilyen sztár van akik ugy nem birak le állni ezel az sztem már gázos. Szegény test sem br ki mindent. :) Vigyázzunk rá és ápoljuk, mert megérdemli. :)

1. Hoxa
2008. máj. 9. 11:03
A forradalmi változásokat a szépségtörténelemben az 1905-ös év hozta meg.

Ugrás a teljes írásra: Szépségtörténelem III.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook