Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki a Pierre Cardin PS610-es babakocsit? fórum

Ismeri valaki a Pierre Cardin PS610-es babakocsit? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 28. 09:35
Nekem is van eladó! :-)
2012. febr. 24. 11:57
Nekem van egy ha érdekel valakit!
2011. aug. 18. 15:43

Helló!


Én meg most vennék, ha valaki eladna :D

14. szof
2011. ápr. 1. 17:12
Hátha valaki még érdeklődik: én most vettem, és nagyon szeretem. Nagy a belső felülete, kényelmesen ül, és alszik benne a babám (aki már 84 centi és 11 kiló). Útpadkára nehezebb vele felmenni, de bele lehet jönni, meg kell billenteni. Mi buszozáshoz már esernyőkocsit használunk, de pici babával szerintem simán fel lehet tenni. Nekünk sétálós, kint alvós és bevásárlós kocsinak nagyon bejön! a bevásárló kosara is hatalmas:))
2009. márc. 12. 10:40
Szioka én tavaly vettem nem pirre cardin a márkája hanem coneco itt vettem a neten és nagyon szeretem ugyan olyan mint a pirecardin csak egy kicsit olcsobb:)))
2009. márc. 12. 09:47

Sziasztok!

Mi április óta használjuk.Bitang jóóóó!Nagyon szeretjük,könnyű kezelni, tisztítani, cipelni, nagy a fekvő felülete,a bevásárló kosara.Csak jókat tudok róla írni.A "csajom" is szereti.

2009. márc. 11. 21:03
Én pierre cardin ps640-et vettem használtan,lábzsákkal esővédővel,de piszok jó,holnap megyek érte! A többit sajnos nem ismerem!:-(
10. 56e930fc2a (válaszként erre: 7. - Bphajni)
2009. márc. 11. 18:25
A tolókar tényleg kényelmes?Mi is ilyen kocsit vettünk,még nem hoztuk el,de a tolókar miatt kicsit tartok én is.
2008. máj. 23. 19:03
Nekünk PS 692 van, az jó, bevált.
2008. máj. 22. 11:08

Szia! Én nem pont ezt a típust, de szerintem ennek az elődjét kaptam most kölcsönbe. Nagyon praktikus, egyetlen bibije van (legalábbis annak a típusnak, ami nálam van), hogy a tolókart nem lehet átfordítani, hogy a babával szemben is lehessen tolni. Ez mondjuk akkor gáz, ha a nap pont a gyerkőc szemébe süt. Egyébként nagyon praktikus. Dönthető háttámla, ötpontos biztonsági öv, bolygósítható kerekek, bevásárlókosár alul, állítható lábtartó, napfénytető. Praktikusan összecsukható, kis helyen elfér, aránylag könnyű.

Szerintem jó, és ahogy elfigyeltem, a kisfiamnak is kényelmes. :)

Remélem segítettem.

2008. máj. 9. 13:01
Mi két hete vettünk egyet, narancs színût, én imádom, és a kislányom is. Kicsit irtóztam a tolókartól, de nagyon kényelmes, könnyen kezelhetô. Csak ajánlani tudom!
6. 5d1c983c2b (válaszként erre: 3. - Jéghegy)
2008. máj. 9. 11:55

Szia!

Nagyon szuper választás!!! Egy ismerősnekm ilyen van és azt mondta hogy az összes kocsi közül amit eddig vettek, ezt az egyet nem bánták meg!

5. Donyta (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2008. máj. 9. 11:06
Szia! Értelek! Használatbani útmutatót nem tudok adni! Viszont van egy ötletem. Próbálj meg még a www.babanet.hu-n érdeklődni! Tele van kismamákkal és ott biztosan kapsz erre is felvilűágosítást! Ha belépsz, menj a chatre és ott ha bemuttatkoztál, már csak kérdezned kell evvel kapcsolatban!
4. Jéghegy (válaszként erre: 2. - Donyta)
2008. máj. 9. 11:01

Megnézni megnéztem, de érdekelnének a tapasztalatok. Így elsőre jópofa kocsinak tűnik, de ugye a "milyensége" használat során derül ki.


Gondoltam hátha van Valakinek itt ilyen:))))

2008. máj. 9. 11:00

Erről a kocsiról lenne szó:


[link]


Kérnék tapasztalatokat! (ha lehet:D )

Előre is köszi!

2008. máj. 9. 10:59
Nézd meg neten. Ott mindent megtudsz róla ami éérdekel. Képet is látsz belőle, és a leírásokis megtalálhatóak.
2008. máj. 9. 10:58
Ismeri valaki a Pierre Cardin PS610-es babakocsit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook