Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ugye nem infarktusgyanú (bal oldalt mellkas tájékon)? fórum

Ugye nem infarktusgyanú (bal oldalt mellkas tájékon)? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 5. 22:23
engem kezeltek Szolnokon infarktus gyanuval és orbáncos voltam
2009. szept. 5. 14:52
A refluxnak is hasonló tünetei vannak.
10. katácskák (válaszként erre: 8. - Cicaanya)
2008. okt. 26. 13:53
hátsó-falid is volt? nekem is annyi volt+egy gyanú.. Jobbulást Mindenkinek.
2008. jún. 24. 20:05

de én ha rosszul vagyok valeriánt algopirint és teát kortyolok (tea: galagonya)

google-ban nézzetek utána, és 1literben 1 fikltert teszek,natur!

2008. jún. 24. 19:59
én 3 infarktust hordtam ki lábon!
2008. máj. 18. 18:37

Nézzük csak mi minden van a bal oldali mellkastájékon:

A rekeszizom feletti részről beszélünk csak.

Tehát ott van az izom: Izomhúzódás? Izomláz?

Csont / azaz bordák: Hát, ezek rezeghetnek. Gondolj csak arra, ha valamilyen nagy teljesítményű hangszóró előtt állsz, akkor szinte átveszed a rezgést...

Tüdő: be lehet gyulladva, stb...

Szív: ezzel aztán lehet sokféle baj. Pl amikor a pajzsmirigy túlműködik, nagyon megtévesztő tüneteket tud produkálni...


Tehát a legjobb tanács: SZAKEMBER! Azaz orvos lássa az embert, s ott a TÜNETEKET mondja el a páciens.

2008. máj. 9. 18:02
Az én férjem 2 hete esett át egy infarktuson. Már elötte 10 nappal fájt a gyomor tájéka . Persze orvoshoz nem akart menni. De rosszul lett erre én elrángattam dokihoz. Onnan a sürgösségire mentünk ahol azt mondták mellizom gyulladás. Nyugottan jöttem el, hogy ebből nem lehet komoly baj. DE másnap reggel ismét rosszul lett és akkor az már az infarktus volt. Orvos, mentő , szívkatéterezés meg ami kell . De már hál' istennek jól van. Tehát nekünk egy nappal elötte sem tudták megmondani hogy az van készülőben.
2008. máj. 9. 18:00
Vidd orvoshoz! Ha zsibbadást is érez vagy anyaktól a kar felé fájást...De biztosabb egy orvosi vizsgálat.
4. Pirosalma (válaszként erre: 3. - K.né)
2008. máj. 9. 15:23

Szia!


Azonnal vidd el az orvoshoz!

Lehet, nincs semmi, de mindenképp ki kell vizsgálni!

2008. máj. 9. 09:39
Apukám (59 éves) mondta pár napja, hogy úgy érezte, mintha az ingzsebében (bal oldalt mellkastájék) időközönként rezegne a telefonja. De nincs is ott a telefonja!!! Félek, hogy valami előjel...
2008. máj. 9. 09:39
Azért érdemes megnézetni. Az apukám volt így tegnap előtt. Bevittem az ügyeltre, de hála Istennek "csak" vmi mellkasi gyulladás volt.
2008. máj. 9. 09:37
Ugye nem infarktusgyanú (bal oldalt mellkas tájékon)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook