Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek, ha a két éves gyermekem válogatós és nem eszik? fórum

Mit tegyek, ha a két éves gyermekem válogatós és nem eszik? (tudásbázis kérdés)


2. syria (válaszként erre: 1. - Dorcika2013)
2016. jan. 13. 12:27

Az a véleményem, hogy a kicsik jobban tudják mi kell nekik, mint a szakirodalom.

Ha nem eszi a húst, ne bánd! Adj helyette tojást.

Főzd össze a krumplit különböző zöldségekkel. Az enyémek a sütőtökös krumplipürét díjazták de nagyon. (Ráadásul most szezonja is van.) Mehet répa is, tavasszal borsó, zöldbab, stb.

Amúgy örülj, hogy van még tejed! :) Ha az kell neki, akkor ne sajnáld!

Nem kell átvészelni, majd elmúlik.

2016. jan. 13. 11:58
Sziasztok! Tanácstalan vagyok 2 éves kislányom alig akar enni ha eszik is kieszi a krumplit a levesből és a többit nem hajlandó meg enni. Mindegy mit adok neki csak a krumpli, vagy pöriszaft tésztával a húst nem eszi vagy ha mégis kerül a szàjába kiköpi pedig már mindent próbáltam. Nincs már ötletünk hogy kéne mást is megszerezettni vele. Próbáltam úgy hogy mást nem adtam neki de mivel még cicizik így inkább jött hogy neki a cicikell. Ha volt, van hasonló tapasztalatotok írjatok Nektek hogy sikerült átvészelni ezt az időszakot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook