Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rain Soul tapasztalatok őszintén fórum

Rain Soul tapasztalatok őszintén (beszélgetős fórum)


2018. jan. 13. 20:53

kedves RAIN terméket herótozók! nem akarok reklámot a cuccnak,de nagyon jó a termék.Nekem 2 betegségemben is segítetet,egy emésztésin tavaly ,amikor már semmi nem segített sem az orvosok nem tudtak velem mit kezdeni,akkor találkozzam ezzel.Azóta iszom és a vérképem oylan lett hyogy a doki dobott egy hátast a vörösvérsejt számom annyira magas tehát a vér oxigénszállító képessége nagyon megnőtt ,ami a különböző betegségeknél is sokat számít sokkal gyorsabb a gyógyulás. Most az új terméküket tesztelem ,mivel porcleválás lett a bal térdemben, 3 hétig sántikáltam ,iszom a BEND-et és annyira javul a lábam hogy már úszni is visszamehettem ,megjegyzem szenior versenyző vagyok és nagyon megviselt hogy nem mozoghattam. Elkezdtem a szobabiciklit is használni,és egyre jobb a lábam és valószínű nem is fogom megcsináltatni az atroscopiát sem ,mert már teljesen kitudom nyújtani már a fájdalom is megszűnt, iszom a SOUL-t és a BEND-et .Tudom a porc nem fog meggyógyulni, de mégis valami csak történik bennem hiszen ilyen drasztikus javulások nem történnek meg csak úgy. nem akarok reklámot csinálni csak elmondtam a saját tapaszatalatomat. Egyébként azokat nem értem amik leírják hogy 1 hónapig itták és semmit nem vette észre magukon,mert megkérdezem: amikor a vitaminokat szeded marokszámra milyen változásokat tapasztalsz? kinő a 3. füled vagy mit? Ezek belső változások amiket nem veszel észre , hanem majd amikor beteg leszel akkor sokkal könnyebben vészeled át azokat. Én folyamatosan figyeltem magamat ,és azt is észrevettem hoyg mióta szedem nem vaygok beteg , ha elkap egy vírus is sokkal hamarabb és könnynebben átasem a betegségen.A kislányom is szkeptikus volt naygon, aztán egyszer hazajött betegen, és ismerem a lefolyását nála minen ilyan

megbetegededésnek , egy olyan rohamszerű köhögésbe csap át avégén hoyg öklendezik.Adtam neki 3 nap 2db SOULt és szepen elkezdett javulnia köhögés sem jött elő. Azóta most amikor érzi hogy kerülgeti valami akkor megiszik 3 nap 2 SOUlt és nem betegszik meg. Ezek tények és tapasztalatok .Csak ennyit akartam leírni. Soha semmiféle MLM rendszerbe nem léptem be mert gyűlölöm és kirázott tőle a hideg , de ez a termék nekem bizonyított így ezt az egyet bevállaltam. Akit érdekelnek a további történetek gyógyulások látogasson el a csoportomba a facebookon: [link]

szeretettel várom. És nem kötelező nem agitátlás nem akarok senkit lehúzni és keresni vele ,nekem tök mindegy hol veszed meg ,de idd ha megteheted!!! Ennyit megér az egészséged ,ez a magadba fektette tőke ,és ne úgy nézzed hogy milyen sok pénzt adsz ki ,mert amikor a drága cipőt vagy ruhát,táskát megveszed nem gondolkozol el, de amikor pont a saját egészségedről van szó akkor nehezen adsz rá ki pénzt.

13. t.anna
2018. jan. 7. 10:04
Na pontosan erről beszélek, ami most történt. Volt kb. fél órája egy hozzászólásom és már törölve is lett 5bastya által. Amit most írok lefotózom, hogy újra csak megosztottam a SAJÁT, ŐSZINTE véleményemet, elvégre ez a téma neve. Az előző hozzászólásom az volt, hogy egyre tukmálósabbá vált ez a cég, (lám bebizonyította a negatív kommentem letörlése is, hogy nem engedik rossz színben feltüntetni a terméket). Az interneten is és a környezetemben is ezt tapasztalom, akiket már hívogatnak is telefonon. Nekem csak ennyi a véleményem, szerintem nincs benne sértő, hogy törölni kelljen. Majd meglátjuk!:)
2017. okt. 24. 21:30
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat!!!
11. t.anna
2017. okt. 22. 11:17

Én 4 hónapig ittam, mindennap két tasakot, nagy reményeket fűztem hozzá, de nálam sajnos semmi változást nem hozott. Az árát is sokallom, úgy gondolom, hogy egy újabb nagyon jól felépített marketing és természetesen az ezt forgalmazó cég meg is keresi vele a mindennapi betevőt a naív emberek pénztárcájára. Furcsállom, hogy az egyik oldalon ez van kiírva: "Sajnos, nemrégiben egy EU-s szabályozás megtiltotta, hogy ezek a tapasztalatok nyilvánosan megjelenjenek!"

Negatív hozzászólást nem engedélyezik, csak a pozitív eredményeket. Én nem azt mondom, hogy ne próbáld meg, természetesen ártani nem fog, csak ez az én tapasztalatom...de egészségesebb étkezés és minimális mozgással többet ér el az ember hosszútávon, mint az ehhez hasonló termékekkel, "csodaszerekkel"! Mert valljuk be, a hit és a pozitív hozzáállás egy igen jó öngyógyító folyamat, bármibe is kezdünk bele!

10. Grüni (válaszként erre: 1. - 5bastya)
2016. okt. 28. 14:03
Én húsvét óta tesztelem,azóta édesapám ő beteg.S ha élne fiam biztos adnák neki,mert ez nem drága,csak itt lehetne.Sokkal drágább az ha a párom fekszik mert fáj a feje nem tud dolgozni.mi már csak 3 naponta fogyasztjuk.
2016. okt. 28. 13:57
Soul fogyasztó vagyok,de nem csak én hanem 86 éves édesapám,Pikkelysömör beteg meg a vérnyomása sincs rendbe.2016 augusztus 28 án kezdte inni a soult napi 1 zacskó.Még nem múlt el teljesen a betegsége de nagyon sokat javult,a lábán van még pár ami még látszik.van egy barátnőm ő egy hete issza facebukon fel is rakom a gyógyulási heteket én is kíváncsi vagyok,drága de nagyon jó.
2016. jún. 28. 22:32
Nagyon köszönöm!!
7. ERZSI (válaszként erre: 1. - 5bastya)
2016. febr. 6. 13:02
Nekem jó tapasztalataim vannak.
6. a360345bdd (válaszként erre: 5. - 5c54c8b1c1)
2016. jan. 11. 12:56
Meg fárasztó és kegyetlen! Tudom, én is csinálom :(
5. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 4. - A360345bdd)
2016. jan. 11. 11:58
De az olyan nem logikus! :D
4. a360345bdd (válaszként erre: 1. - 5bastya)
2016. jan. 11. 10:30
Sokkal olcsóbb és hatékonyabb, ha kevesebbet eszel és többet mozogsz!
2016. jan. 11. 10:22

Ne tapasztalatokat kérj, az mindenről és az ellenkezőjéről is van mindenről.


Amit klinikai tesztekkel, kétszeres vaktesztettel igazolnak, annak biztos van hatása. A többi kérdéses.

2016. jan. 11. 10:12
Az utolsó két mondat végén a kérdôjel helyére pontot teszel és meg is van a válasz.
2016. jan. 11. 08:54
Kíváncsi lennék, van aki fogyasztja a fenti étrendkiegészítőt, és őszintén elmondja mit tapasztalt, mert hogy egy vagyonba kerül. Megéri???Vagy egy jó üzlet vagyonosoknak?Kvázi átverés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook