Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » PCOS miatt keresek endokrinológust, nőgyógyászt. Mens Mentis tapasztalatok fórum

PCOS miatt keresek endokrinológust, nőgyógyászt. Mens Mentis tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2016. jan. 9. 12:46
Köszönöm!!!
2016. jan. 7. 23:41
Dr Arnold Laszlo!!!
2016. jan. 7. 21:33
Én Lollok Zoltánt ajánlom. Nőgyógyász-endokrinológus, ha kellett, én 220 km-ről hozzá mentem.
2016. jan. 7. 19:39

Nem egyszerű a helyzetem,mert a 30-at még nem töltöttem be, babám nincs...Viszont van: lisztallergia, hisztamin-allergia, laktózérzékenység, colitis ulcarosa, PCOS...és még egy pár. Ezért kérem a segítségeteket endokrinológus és nőgyógyász ügyében. Eddig 1 kivétellel csak olyan orvosokkal hozott össze az élet, akiknek csak a pénz számított, de az egészségem, a tüneteim...nem.

Előre is köszönöm!

2016. jan. 7. 19:36
Sziasztok!PCOS miatt keresek valóban jó endokrinológust és nőgyógyászt,olyanokat, akiket érdekelnek is a betegei és nemcsak a pénz. Ez a klinika szimpatikus,de semmi információm nincs. Kérem,aki tud segítsen dokikat illetően, illetve ha járt már a MM-ben,akkor a tapasztalatait illetően.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook