Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 16 hónapos gyermeknek elég reggelire a táp helyett gyümölcsös Sinlac, ha a darabos ételt nem szívesen eszi? fórum

16 hónapos gyermeknek elég reggelire a táp helyett gyümölcsös Sinlac, ha a darabos ételt nem szívesen eszi? (tudásbázis kérdés)


2016. jan. 11. 15:34
irtam üzit
2016. jan. 5. 22:04
Igen, elég neki. Ne aggódj, majd eszik darabosat is. Én 3 éves koráig turmixoltam a fiamnak mindent, paprikás csirkét, húslevest, stb., mert nem evett semmi darabosat. Az egész egy hosszú betegségre vezethető vissza, pszichológus mondta, hogy hagyjam békén, semmit se erőltessek, majd megoldódik a dolog. Nálatok is így lesz. Sinlacot mi is sokat ettünk, gyümölccsel tökéletes reggelire.
2016. jan. 5. 21:57
Rágófoga kinőtt?
2016. jan. 5. 21:39
Tejalergiás is,és rettenetes evő,gondolom az elmult refluxa miatt is.Régen sok mindent megeett,kenyeret imádta,most semmi kb 3 honapja vagy több.Most megyünk kivizsgálni ezt a tejalergiát,de a tápja+ sinlac+süritője(cumis üvegből sosem itta meg) havi 40-be van kb,és ezt már nem tudom finanszirozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook