Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dévényes vagy TSMT tornáról minden tudnivaló fórum

Dévényes vagy TSMT tornáról minden tudnivaló (beszélgetős fórum)


2016. jan. 5. 19:56
Nalunk fejlodessel marmint mozgasilag nincs baj.alvas es a kozerzet valahogy nem oke.es nem tudom ki az aki celiranyosan tud valahova kuldeni.sajat kutfore nem valasztanek.de akkor megprobalom a neurologust.koszonom
2016. jan. 5. 18:53
Én csak azimplán kértem időpontot egy dévényestől, elvittem a kislányom, hogy nézze meg, van-e gond (én láttam, hogy van), 10 kezeléssel rendbe is tette. Hipotón volt a háta, feszes a nyaka, üvöltött hason, mert a nyaka miatt fájt neki, fordulni sem akart. A 10. kezelés után már nem kellett menni, mert elkezdett mászni, felállt és teljesen eltűnt a féloldalasság is. Én csak ajánlani tudom.
8. much (válaszként erre: 7. - Much)
2016. jan. 5. 17:37
Bocsánat hülyeséget miondtan, a neurológus által adott papírral egy pedagógiai szakszolgalathoz kerültünk, es az ott levő bizottság adott egy szakvéleményt hogy mennyi foglalkozást kell felvennunk. Legalábbis mi igy jártunk
7. much
2016. jan. 5. 17:32
Nekunk a neurológus által adott papirt kellett beadni a nevelési tanácsadója.
6. much
2016. jan. 5. 17:30
Én mikor láttam hogy valami nincs rendben, haziorvostol kértem beutalót a neurologushoz. (sajnos minket nem irányítottak sehová, de Kiderült hogy nagyon jóltettem hogy elvittem) Ő írta ki a Tsmt-t, meg nekünk a hrg-t is. Én ugy tudom a neurológus feladata a megfelelő terápia kiírása. Persze viheted magan neurológushoz is, sajnos nekem erre nem volt lehetőségem mert s környékünkön nincs magan.
2016. jan. 5. 17:17
Háziorvos nem kell hozzá.
4. egypt (válaszként erre: 1. - 677b566158)
2016. jan. 5. 17:16
A nevelési tanácsadóba kell menni vizsgálatra, ők adnak javaslatot a tornára. Ők tudják megmondani, kinek melyik a jó.
2016. jan. 5. 17:06
Oda beutalo szukseges igaz?szoval haziorvost is be kell vonni?
2. much
2016. jan. 5. 16:52
Neurológus dönti el, mi Tsmt-zünk, szerintem használ
2016. jan. 5. 16:33
Sziasztok.érdekelne néhány dolog ezekkel a tornákkal kapcsolatban és igy egyszerűbb informálodni.Ha szeretném kivizsgáltatni a picit ki dönti el melyik vizsgálat ,torna lenne jó?Van ezeknek hasznuk valójában?Miket csinálnak ezeken a fejlesztéseken?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook