Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudtok a FLAVIN 7-ről. / ellene és mellette/ fórum

Mit tudtok a FLAVIN 7-ről. / ellene és mellette/ (beszélgetős fórum)


1 2
26. Icus (válaszként erre: 25. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 09:55

Igen Flavon:)) Annak idején irtam ki egy fórumot, mert én flavan-nak olvastam a dobozon:))



Na igen:( Vagy "terítőktől" vagy belépsz. Ha belépsz ugye kell a 4 doboz egyszerre, a terítőnél, meg fizeted a hasznot.Mindegy ezt már megbeszéltük, nem is ez a lényeg, csak én még mindig csodálkozom, hogy milyen jó, milyen jó és nem lehet boltokban kapni, sőt az ára csak megy felfelé:(


Egyébként most néztem a honlapjukat és nem találtam meg a termék árát:(

A Flavin, legalább nyíltan kiteszi a termékeit árral együtt.

25. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 24. - Icus)
2008. szept. 17. 09:04

Picit pontositanék: Flavon Max-nak hivják, létezik a piacon Flavan nevű termék is, de az más.

Nem csak "teritőktől" lehet beszerezni, bárki csatlakozhat a fogyasztói klubhoz, a honlapon ott vannak a feltételek.


Icus, ennyi véletlen nem lehet......... :)

24. Icus (válaszként erre: 23. - Abri)
2008. szept. 17. 08:50

Igen most néztem a honlapjukat. Meg is lepődtem mennyi termék. Eddig nem tűnt fel, hogy MLM-rendszerben is forgalmaznak. Gyógyszertárban több terméküket is láttam már, ellenben a Flavan-lekvárokkal, amiket csak "terítőktől" lehet beszerezni.


Nekem a kollégám felesége mesélte, amikor 6 éve mellrákot diagnosztizáltak nála, a kemonál a doki ajánlotta. Nagyon drága volt már akkor is, de a sorstársaihoz képest, neki sokkal enyhébbek voltak a mellékhatások. Lehet véletlen is, de ...

23. abri
2008. szept. 12. 13:13

Flavin 7, Flavin 77 kifejezetten rákellenes hatású, nagyon sok embernek használtak ezek a készítmények.Érdemes belépni, mert házhoz szállítják 10 ezer Ft felett a rendelést,és adnak kedvezményeket a vásárlás után.

Sok más termékük is van,gyulladásra, szorongásra, változókorra stb..

Nagyon jók a tapasztalatok.

22. Szilvana (válaszként erre: 21. - Klimpírozi)
2008. szept. 6. 10:30
Köszönöm!
21. Klimpírozi (válaszként erre: 20. - Szilvana)
2008. szept. 5. 09:48
Tedd a dolgod, légy erős, határozott és kitartó.Édesanyádnak jobbulást!!!!!
2008. szept. 5. 09:41

Elnézést... Flavan max

Üdv.

19. Szilvana (válaszként erre: 18. - Klimpírozi)
2008. szept. 5. 09:39

Sziasztok!

Épp ma olvastam végig a "Flavonmax"-nál a hozzászólásaitokat.

Ott bővebben megtudtam a Flavinról egyes mást,és csakis jó tapasztalatokat.Megnyugtató.

Eddig még csak a Favint issza az anyukám,de a flavin maxot is megrendelem.

Köszönöm nektek :)

2008. szept. 2. 13:45
apropos...a Figyelő szerint a jelesül a Gyöngy patikákat vizsgálja a GVH...ha már kinyitottak, ha már működnek, nézzük.. mibe köthetünk bele, milyen pluszbevételekkel szaporíthatjuk az államkasszát...Vizsgálunk, védünk,büntet/ss/ünk:))
17. Klimpírozi (válaszként erre: 16. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 2. 13:30
eljön az ideje annak is, tudja:)))
16. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 12. - Klimpírozi)
2008. szept. 2. 13:26

:))

a kapuk mindig nyitva állnak kegyed előtt :)

15. Klimpírozi (válaszként erre: 4. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 2. 09:48
elgondolkodva olvastam magam is a cikket, nem mostani keletű az ellenérdekek csatározása...a celladamot sutyiban kaptuk, s az orvos adta be, a rákgyógyszerért meg a város polgármester lobbizott és levelezett a hatóságokkal, mert nem volt az országban, vagy úgy gondolták, halódik, és nem pazarolnak rá többet...miről is beszélünk???
2008. szept. 2. 09:42

ps: a férjem titkárnőjének szigorú órarendet írtam arról, mit mikor kell itatni, beadni, szedetni...nem érdekelt, miniszteri látogatás, polgármesteri dili, semmi sem volt fontosabb, mint a férjem jól tartása..

a Flavint aprócska fiolákban kiporciózva kapta,aloe vera dzsúz, deutérium víz, az aloe egyéb készítményei, rengeteg gyümölcs / sötétbogyósok / a Steinberger italai / búzafűlé, áfonya /tálcára rakva,megbízottaim által szigorúan felügyelve a beszedésüket...

13. Klimpírozi (válaszként erre: 12. - Klimpírozi)
2008. szept. 2. 09:29
a történet 7 éve zajlott..
12. Klimpírozi (válaszként erre: 11. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 2. 09:28

így igaz, literszámra öntöttem az akkor még alig ismert, de már orvosi körökben is elismert Flavint a férjembe, az apukámba..regisztráltam -nagy huzavona árán - a terjesztői hálózatba, és nagyker. áron jutottam hozzá a Flavinhoz, amit az elején a férjem onkológusától, majd a gyártótól kaptam kísérleti ajándékba.

Igenis hatott, méltányosabbá tette az életüket, a kemoterápia mellékhatásait csökkentette, az étvágyukat megtartotta a férjem tüdődaganata - inoperábilis volt - és az egész testében szétáradt , csontokig ható daganat csökkenni látszott a Flavin szedésekor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rengeteget kutattam, gyűjtöttem az információt, tapasztalatokat..ma is adnám, más egyebek felkutatása mellett, igaz hallgatnék a Flavan Max hívószavára is:)))

Mindent megnéznék, mindent felkutatnék, csak hogy éljene, éljenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 10. - Szilvana)
2008. szept. 1. 19:52

:o))


naná, mi mást mondana? :)Szerintem keress a neten olyan fórumokat, ahol rákbetegek osztják meg a tapasztalataikat, az a biztos.

Írj privit Klimpírozinak, amikor a férje beteg volt ő ezt vette neki és ha jól emlékszem az édesapjának is. Tőle első kézből lesz az infó.

2008. szept. 1. 19:49

Köszönöm a hozzászólásokat...

Egyébként azért szabták rájuk a bírságot, mert a gyógyszerészek felakarták vásárolni a Flavint.

Ezt személyesen mondta az egyik képviselője a Flavinnak...Én hiszek benne, csak szerettem volna ha tapasztalatokat írna valaki. Arra nagyon szükségem lenne.:(

9. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 8. - 0c97fbb607)
2008. szept. 1. 19:38

:)))). Na, igen, Titok. Persze, majd ha a kettős vak próbán átmegy :)))


Nem, nem gyógyítható a rák, megelőzhető. De a rák savas környezetben él igazán jól, ezért kell lúgosítani.

Igen, ebben is igazad van, a betegség a pszichoszomatikus tünetek fizikai megnyilvánulásai. De minthogy a táplálékunk sajnos már alig tartalmaz valami értékelhető dolgot, nem árt azzal is tuningolni, mármint táplálék kiegészítőkkel. Persze nem szintetikusokkal.


Egykébként bármit mondanak is a Flavinról, sok embertől hallom, hogy nagyon jó kiegészítő terápia a rák kezelésében.


Persze nem magamtól vagyok ilyen okos, okos orvosok értekezéseit olvasom :)

8. 0c97fbb607 (válaszként erre: 7. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 1. 19:30

Szerintem meg a betegségek azért vannak ,hogy figyelmeztessenek bennünket ,hogy valamit nem jól csinálunk,vagy épp a környezetünk olyan ami rossz hatással van ránk,persze ez ellen nem sok mindent tehetünk:(

Magunk ellenségei vagyunk,magamon is tapasztalom ,természetesen.


Gyógyítani a rákot nem tudják???

Hát persze hogy nem,evvel a berögzüléssel amit te is írsz,biztosan nem is fogják,sem a természet gyógyászat,sem a kemo terápia.("Egykébként több orvos egybehangzó nyilatkozata szerint a daganatos megbetegedéseket gyógyítani nem tudják még - csak megelőzni")


Nos,talán elő kellene szedniük a TITOK C. könyvet:)))))))))

7. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - 0c97fbb607)
2008. szept. 1. 19:10

Egyetértek veled. A jótékony hatást nem is vitatja senki, de ha a gyógyhatás nincs kettős vakpróbával - na majd jön egy orvos mindjárt és helyretesz, hogy milyen hülyeségeket beszélek :o)) - bizonyítva, akkor nem lehet gyógyhatásúként hirdeténi.


Egykébként több orvos egybehangzó nyilatkozata szerint a daganatos megbetegedéseket gyógyítani nem tudják még - csak megelőzni. Arra viszont szerintem kiváló a Flavin


A természetes anyagok sem gyógyítanak, csak sejtszinten táplálnak, lúgosítanak, a szervezet saját öngyógyító mechanizmusait támogatják.

6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 4. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 1. 19:06

Hallottam róla és olvastam is a bírságot,meg a többi cullangot.

Azért én megállnék és elgondolkodnék ezen a dolgon egy kissé.

Engem irritál a természetes dolgok üldöztetése,no meg a természetes eljárásoké is és az alternatív gyógymódoké is.

No persze sajna egy nevesebb gyógyszergyártó cég nem áll mögötte,egyszerű gyümölcs kivonat,mellékhatás ohne,szóval akkor ,ha használ is ,nem bizonyítható????

Röhely.

A természetes gyógymódok elleni hadjárat az egész.

Csak tudnám ,hogy a rák ellen melyik gyógymód milyen zsázalékot tud felmutatni előrehaladott álapotban!!

5. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 4. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 1. 18:34
Ez teljesen így van!!
2008. szept. 1. 16:58

Ezt a hírt ma délelőtt olvastam.



Százmilliós bírság álgyógyszerek miatt

Index - ugyelet@mail.index..hu


| 2008. augusztus 28., csütörtök 11:16

Összesen csaknem 171 millió forint bírságot szabott ki a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) négy vállalkozásra, közölte a versenyhivatal. A forgalmazók gyógyhatást tulajdonítottak a Flavin és az Olimpiq StemXcell nevű készítményeknek, ám ezen állításaikat nem tudták minden kétséget kizáró bizonyítékokkal alátámasztani.


A Flavin étrend kiegészítő termékcsalád – Flavin-7 gyümölcslé kivonat, Flavin+ gyümölcskivonat kapszula, Flavin 7 Prémium, Napkristály Flavin kapszula, Cardio Flavin 7+ kapszula, Cyto Flavin kapszula, Flavin 77 rost és szirup, Flavin Dent gyümölcslékivonat szájöblítő és szájspray – reklámozása miatt 2007 végén indult versenyfelügyeleti eljárás, közölte a versenyhivatal. A GVH arra figyelt fel, hogy a Crystal Institute Kft., a Flavinárium Zrt., valamint a Dunai és Társa Bt. olyan hirdetéseket tesz közzé, amelyekben a Flavin termékeknek gyógyhatást tulajdonítanak.


A három vállalkozás egy másik versenyfelügyeleti eljárásban is érintett volt. Ennek során a GVH azt vizsgálta, megtéveszti-e a fogyasztókat a StemXcell Kft. mellett a Crystal Institute Kft., a Flavinárium Zrt., valamint a Dunai és Társa Bt., amikor az Olimpiq StemXcell étrend-kiegészítőről hirdetéseikben azt állították, hogy az alkalmas az őssejtek szaporítására és védelmére, valamint hogy a termék gyógyhatással bír.


A GVH álláspontja szerint gyógyhatást csak kivételes esetben tulajdonítható élelmiszereknek vagy étrend kiegészítőknek. Az adott terméknek csak abban az esetben lehet gyógyhatást tulajdonítani, ha ezt a tulajdonságát tudományos ismeretek alátámasztják, a szóban forgó terméket az arra illetékes hatóságok megvizsgálják. Az emberi szervezetre esetleg valamilyen kedvező hatás szintén nem azonosítható a gyógyhatással, figyelmeztetett a GVH.

2008. szept. 1. 16:53

KÉRLEK ÍRJATOK ...ENGEM IS NGYON ÉRDEKEL FLAVIN 7-EL kapcsolatos téma.Anyukám most kezdte kemot,

melldaganat.

2008. máj. 10. 14:57

Szia! Nekem is rosszindulatú daganat volt a mellemben, 4,5 éve műtöttek. Én a műtét után mindenféle immunerősítőt szedtem, beleértve a Flavin termékeket is. Mindent szedtem, amire csak pénzem volt.Már felsorolni sem tudom. Ez szerintem nagyon jót tett, az étvágyam megmartadt a kemoterápia alatt is, akkor nem fogytam le. A hajam is csak a 3. előtt hullott, másnak állítólag a pirostól már hamarabb.Szerintem mindent szedni kell, amiben az ember hisz, és amit meg tud venni. Mert lássuk be, egy rablás, amit az ilyen beteg emberektől kérnek, csak hogy kicsit jobban legyenek. Jobban jártok, ha valaki a családból belép a rendszerbe, akkor olcsóbban vehetitek meg. A Flavinnak az íze sem rossz.

Ajánlom még a Culevitet, gyógyszertárben lehet kapni. A Herbalance-termékeket is nézzétek meg!

A barátnődnek erőt, kitartást kívánok, üzenem,hogy soha ne adja fel! Támogasd mindenben! Ha bármiben tudok segíteni, írj nyugodtan privit is!

2008. máj. 8. 17:13
A barátnőm egy hónapja esett át melműtéten, sajnos nem jó eredetű lett a tumor. Most kapta meg az első kemoterápiát. Amit aránylag elég jól visel. Ajánlották neki a Flavin 7 cseppeket. Szeretnék pár véleményt hallani.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook