Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Mit tudtok a FLAVIN 7-ről. / ellene és mellette/

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2

54. bjudit552016-10-01 17:06
Végig olvastam, nagy lett a csend, és igazából senki nem számolt be különösebben semmiről. Én most olvasgattam a Flavin7-ről, szándékozok venni.
(válasz alkonyat 53. hozzászólására)

53. alkonyat2016-08-18 11:08
Van valaki, akinek tapasztalata van mostanában a Flavin7-ről?

52. Jenna82010-11-04 17:08
Sziasztok!

Én most szerenék rendelni pár dolgot.
Érdekelne,hogy más betegségekre milyen hatással voltak ezek a termékek.
Tényleg annyira jók,hatásosak?

51. abri2010-02-05 13:18
Igazad van Avacska, én is Flavin terjesztő vagyok, de még minden termék amit próbáltam én, vagy az ismerőseim, nem okoztak csalódást, és árban is megfizethetőek.
Anyukám is szedi a Flavin7 prémiumot, amint kiderült hogy beteg rögtön adtam neki és azóta is jól van.
(válasz avacska 50. hozzászólására)

50. avacska2010-02-03 12:49
Szia nem akerlek lebeszélni és rábeszélni sem ez csak egy érdekez összehasonlítás!
én is elöször flavon céget ismertem meg szülésa után fogyasztotam a flavon kids terméket bevált erőt adott a lábadozáshoz
rá egy évre megismertem egy flavin terjesztőt ő elmagyarázta valamikor két cégnek közös múltja volt ugyanis Dr.Szabó László és testvére kezték el együtt a kutatásokat a két testvérpárnak nézeteltérések adódtak a célokban így külün kezdtek el foglalkozni a gyártásssal egyik FLAVIN7 másik FLAVON lett a neve.nos mi összehasonlítotunk két termék összetételét a flavon lekvárba 40 gk piros gyümölcsök hatóanyaga van a flavin 7 ital 70kg hatóanyag van fél literbe ugyanolyan hatásos mindkető de nézd meg az árát egyik 11000ft ugytudom 20g a másik 11000 flavin jubileum ital de 1l.az a lekvár 3-szorosa a kiszerelés nem beszélve arról flavin jubileum momordikát is tartalmaz amely cukorbetegeknek is kitűnő és meggvédi a tűdűt is
ha anyukádnál nagy a probléma miért nem probálodjátok ki a flavin 77 italt igaz csak 3dl de 77 féle gyógynővény kivonat van benne,nagyon jó tapasztalatok vannak róla:)
(válasz Szilvana 19. hozzászólására)

49. abri2010-01-19 08:14
Igen, nálunk is anyukám szedi. Nyáron derült ki nála a mellrák, rögtön elkezdte szedni.Megoperálták, levették a mellét, de 70 éves létére már másnap olyan volt a kórházban, olyan jó állapotban, mintha nem is lett volna műtéte.
Azóta is szedi.
Igen, gyógyszertárban is lehet kapni, csak sokkal drágábban mint a terjesztőknél.

48. Icus2010-01-18 18:48
Én annyit tudok, hogy hogy rákos betegeknek a kemo kezelés hatásainak enyhítésére ajánlják!! ORVOSOK is!! Nem csak szájhagyomány. A kollégám feleségének mellrákja volt 5 éve, a Kékgolyóban kezelték és ott ajánlották neki. Ők dicsérnték. Sajnos most a kolléganőnk lett rákos, :(Tüdőrák agyi áttétel:( Kemo (2 üveggel kap egyszerre) és gamma sugárzás. Neki is ajánlották, mi kollégák meg is veszzük neki minden hónapban. Ha lehet, akkor ezzel is segítjük a fájdalom mentes gyógyulását.

47. Icus2010-01-18 18:43
A Flavin 7 termékeket szinte minden bio boltban, gyógyszertárban lehet kapni!!! A FLAVON termékeket lehet csak terjesztőknél venni!!!
(válasz valaki. 45. hozzászólására)

46. abri2010-01-18 14:20
Én rendszeresen fogyasztok Flavin termékeket,ismerőseim is, mindenkinek pozitív tapasztalatai vannak.
Pl. változókorra a Villarosa, immunerősítőnek a Homoktövis és a Pecsétviaszgomba,

45. valaki.2008-12-05 09:49
Sziasztok!Van-e valaki itt olyan,aki FLAVIN 7 terjesztő és Miskolcon lakik?
Köszi alőre is

44. abri2008-09-22 07:28
Azt hallottam, hogy a Flavon lekvár gyártója a Flavinnál dolgozott , de kivált a cégből, és létrehozta a lekvárját ugyanazokból a gyümölcsökből, mint ami a Flavin termékek eredeti összetevője.
Ha valaki beteg, és belép a Flavinba, már a következő hónapban kedvezményt kap a vásárlása után.

43. Szilvana2008-09-19 09:49
Ez tényleg érdekes...
(válasz myly 42. hozzászólására)

42. myly2008-09-19 09:19
Hááááát?:)))

Végül is igen,ha valóban azt kívánod és hiszel is benne ,hogy arra van szükséged a gyógyuláshoz!DDD

De vigyázat!Nem elég ám látszat hittel rendelkezni,közben meg azt gondolni,áh,ettől csak hízok és betegebb leszek!:))

Van egy érdekes sztorim evvel kapcsolatban.
A szomszéd faluban szoktunk vásárolni,Margit nénénk,csak a "falu hírmondója",mállandóan pletykálkodik.
Természetesen arról is ami a férjével történt.
A lényeg az ,hogy a bal nyakától a válláig tele lett apró daganatokkal,amit ugye nem tudnak kiszedni.
Azt mondják gyógyíthatattlan.
Egy tanácsot adtak neki ,hogy ússzon ,vagy biciklizzen sokat,mert az oxigénbőség ,agyorsabb pulzus esetleg segíthet a dolgon.
A csavar az egészben az,hogy a diagnózis felállítása előtt már fél évvel a férjnek elege lett a boltból,a gürizésből és nekiállt biciklizni.Sokszor napi 100 kilómétert is elteker ,reggel megy ,estére hazaér.
Szóval a lényeg a lényeg,hogy hallgassunk a testünkre,ha az krémesben nyilvánúl meg ,valóban,akkor az az ellenszer!:DDD
(válasz Icus 41. hozzászólására)

41. Icus2008-09-19 08:59
Myly, ez tetszett:)) Sőt még az ára is jobban tetszik:)) Gondolod, próbáljak meg hinni az alma erejében? A krémesnek is lehet ilyen ereje?:)
(válasz myly 40. hozzászólására)

40. myly2008-09-19 08:10
Nem is kell,a csoda bennünk van,ezek csak segéd eszközök ahhoz,hogy átállítsuk az agyunkat egy tudatos gyógyulási folyamatra.
Ehhez pedig elég minden nap 3 alma is.
(válasz kleca 39. hozzászólására)

39. kleca2008-09-18 12:56
Röhej, hogy azt a daganatos beteget akarják elkápráztatni drága csodaszerekkel, aki a betegsége miatt kénytelen táppénzen lenni.:(((

Nem, nem nem és nem kell egyik drága csodaszer sem!!!

Akkor inkább a gyerekeimnek veszek az árán bármit...

38. Icus2008-09-18 12:38
Mint lentebb írtam az "abroszokkal" elég rossz a tapasztalatom:(
(válasz KeA 37. hozzászólására)

37. KeA2008-09-17 17:22
:)))

Még egy kérdést engedj meg! Miben más az, ha egy drogériás fickó mondja el a tapasztalatait egy termékről és ha egy imserősöd, aki tagja egy fogyasztói klubnak és nyilván nem fog hazudni, mert nem akar eztán az utca árnyékosabb felén közlekedni? :)) Ráadásul a "teritők" (abroszok :DDD) 9.900-ért adják, a drogériás pedig 11.000-ért. Pontosan ez történik a kereskedelmi forgalomban kapható termékekkel, mindenki annyiért adja, amennyiért jónak látja. a klubban viszont egységes az ár.

Egyébként én is szeretek drogériákba járni, még az illatát is imádodom)) Most találtam egy henna hajfestéket, 600 ft, a vállig érő hajamra simán elég és nincs benne ammónia :)
(válasz Icus 36. hozzászólására)

36. Icus2008-09-17 15:32
Akkor jó:))

Biztos nem vásároltál, mert én sem vettem volna meg. Nálunk a termmészetgyógyász boltban árulnak Flavont, de 11000.-annyiért nem kell. Egyébként ott a fiúk szívűgyüknek tekintik ezeket a dolgokat. Bármit kérdezek, mondják, mutatják a termékeket, ha valamiben nem biztosak előveszik a kiskönyvet, a gyógynövények hatásáról. Elmondják a tapasztalokat:)) Én szeretek oda járni. Igaz nem olcsók:(
(válasz KeA 33. hozzászólására)

35. KeA2008-09-17 14:40
Tudom, ezt is halottam már. Nem túl okos stratégiával találkozott.

Ez egy fogyasztói klub, teljesen mindegy, hogy mikor lépsz be. Most nézem a klubárat, 8.250 ft egész pontosan. Számold ki, mennyire jön ki a napi adag. S hogy ezért a pénzért milyen és mennyi gyümölcsöt kapsz. Most jövök a közértből, 700 ft-ért vettem egy kiló citromot. 500-ért szőlőt.

S aztán nézz körül, nasira, cigire mennyit költenek az emberek? Nem "tétel" kérdése az ár, hanem döntnésé, ki mire költi el. Egy doboz cigi 600-ért, vagy valami, ami egészséges.
(válasz Icus 31. hozzászólására)

34. KeA2008-09-17 14:34
Mondok én neked negativat: a tesóm szerint rémes az ize és a szaga sem jó. Eszi tovább a szintetikus Lenkei vitaminokat. Van ilyen. De hogy pont az én tesóm??? :)
(válasz Icus 32. hozzászólására)

33. KeA2008-09-17 14:33
Értem amit mondasz, vagy amit mondani akarsz :))

De gondolj bele, a fitotékában, gyógyszertárban van még legalább 300 termék ezen kivül. elvárható az ott dolgozótól, hogy mindegyiket alaposan ismerje?
Ha nem tudnám egész pontosan hogy mit tartalmaz, milyen hatása van a flavonoidoknak a szervezetre, ha nem mutatták volna meg dvd-n a debreceni klinikán a kisérleteket végző orvosok nyilatkozatait, ha nem hallottam volna Dr. Dinya professzort, aki negyven éve kutatja a flavonoidokat én bizony meg nem vettem volna egy üveg lekvárt 8.300-ért.

Legutóbb bementem egy drogériában és megkérdeztem, milyen alternativákat tud mutatni a Colonixre. Letett elém néhány dobozt, majd felolvasta az rajta lévő cimkéről az összetevőket és az árakat.
Megkérdeztem tőle, hogy a Dabour ajurvédikus termék? Erre sem tudott válaszolni. Szerinted vásároltam?
(válasz Icus 32. hozzászólására)

32. Icus2008-09-17 14:26
Úgy értettem, hogy szinte csak pozítiv értékelést hallok róla, igazából negatívot nem is. Ennyire jó a termék és még sem árulják boltokban. na most ugyan azt leírtam:) Bocsi. valahogy próbálom majd átfogalmazni, hogy tulajdonképpen mit is szeretnék mondani:))
(válasz KeA 30. hozzászólására)

31. Icus2008-09-17 14:24
Több ismerősöm belépett, a nagy haszon reményében. mert ugye a beléptetője megmutatta a havi keresetét, ami 400000Ft volt. Csak, hogy az illető benne van majdnem a kezdetektől és olyan körökben forog, ahol ez az ár nem tétel:(
(válasz KeA 28. hozzászólására)

30. KeA2008-09-17 14:24
"csak én még mindig csodálkozom, hogy milyen jó, milyen jó és nem lehet boltokban kapni"
oké, akkor ezt értettem félre.

Én április 28-án vettem meg az elsőt, akkor ennyiért, lehet hogy korábban olcsóbb volt.

29. Icus2008-09-17 14:18
Én a tavasszal még 7500F-ért vettem:))

Én annyit mondtam, hogy az az egy nem tetszik, hogy nem lehet kereskedelmi forgalomban venni és a honlapon sincs feltüntetve az ár, mint ahogy a Flavin-termékeknél. A minőségéről én egy szót sem szóltam.
(válasz KeA 28. hozzászólására)

28. KeA2008-09-17 14:02
Nem hiszem, hogy a termék minősége azon múlik, hogy lehet-e kereskedelmi forgalomban kapni vagy sem.

Az ára egyáltalán nem megy felfelé, még mindig 33.000 ft-ba kerül négyhavi adag, ezt valóban egyszerre kell megvásárolni ahhoz, hogy az ember klubtag lehessen.

Egy üveg 8.250 ft-ba kerül klubáron, de mielőtt beléptem pontosan ugyanennyiért vettem attól, aki megmutatta.

Valószinüleg nem kapott volna tavaly 7 különböző dijat, ha nem lenne jó és a forgalom sem növekedne havi 16%-ot. Egyszer el lehet egy embernek adni a vackot, de okos ember másodszor nem veszi meg.
(válasz Icus 26. hozzászólására)

27. Icus2008-09-17 09:55
Ja és rengeteg hirdetést találtam, mindenki a lekvárt árulja.
(válasz Icus 26. hozzászólására)

26. Icus2008-09-17 09:55
Igen Flavon:)) Annak idején irtam ki egy fórumot, mert én flavan-nak olvastam a dobozon:))

Na igen:( Vagy "terítőktől" vagy belépsz. Ha belépsz ugye kell a 4 doboz egyszerre, a terítőnél, meg fizeted a hasznot.Mindegy ezt már megbeszéltük, nem is ez a lényeg, csak én még mindig csodálkozom, hogy milyen jó, milyen jó és nem lehet boltokban kapni, sőt az ára csak megy felfelé:(

Egyébként most néztem a honlapjukat és nem találtam meg a termék árát:(
A Flavin, legalább nyíltan kiteszi a termékeit árral együtt.
(válasz KeA 25. hozzászólására)

25. KeA2008-09-17 09:04
Picit pontositanék: Flavon Max-nak hivják, létezik a piacon Flavan nevű termék is, de az más.
Nem csak "teritőktől" lehet beszerezni, bárki csatlakozhat a fogyasztói klubhoz, a honlapon ott vannak a feltételek.

Icus, ennyi véletlen nem lehet...... :)
(válasz Icus 24. hozzászólására)

1 2