Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudtok a FLAVIN 7-ről. / ellene és mellette/ fórum

Mit tudtok a FLAVIN 7-ről. / ellene és mellette/ (beszélgetős fórum)


1 2
56. abri (válaszként erre: 55. - Ucanthandlethetruth)
2021. febr. 7. 13:12

Jaj nagyon örülök, hogy ilyen sokat segített az atemisinin. Annak idején én is olvasgattam róla. Bár több emberhez eljutnának az ilyen információk!

Azt hiszem tüdőrákra is nagyon ajánlják. Hozzá a Flavin77 italt ami nagyon erős antioxidáns.

Jó egészséget kívánok!!

2021. febr. 7. 12:03
Másfél éve egy rendkívül gyorsan terjedő mellrákot állapítottak meg nálam, egyre rosszabbul is kezdtem érezni magam. Minden nap számított, hogy minél előbb elkezdődjön a kezelés. Sok kutakodás után a neten - amíg ment a tökölés a magyar eü rendszerben a mellrák fajtájának megállapításáról.. - rendeltem egy 30 db-os artemisinint. Csodák csodája, jobban lettem már az első szem szedésétől. Mivel a daganat már nagy volt, így azt nyilván nem tudta eltüntetni, de abban segített, hogy metasztázis ne alakuljon ki... kemoterápia kellett, de mellette szedtem továbbra is. 3 hónap alatt teljes remisszió lett (mikor már 2 centis volt a daganat csak, napi 5 szemet szedtem és 2 hét alatt eltüntette). Ezt a gyógynövényt - ahogy utánanéztem - 2015-ben 'találta fel' egy kínai doktornő a malária ellenszerének, aki abban az évben Nobel díjat is kapott érte. Ahogy olvastam, ez a gyógynövény képes elpusztítani a magas vastartalmú sejteket, ez az egyedülálló képessége. Nem tudom, hogy minden mellrákra működik-e (ahány rák ugye annyi féle..), de nekem az életemet mentette meg! Később amikor néhány alvó sejt beaktiválódott, akkor is segített 8-10 szem kinyírta az éppen osztódó rákos sejtet másfél nap alatt (a rákom fájdalmas, tehát 'szerencsére' érzem, ha el kezd valami osztódni..).
54. bjudit55 (válaszként erre: 53. - Alkonyat)
2016. okt. 1. 17:06
Végig olvastam, nagy lett a csend, és igazából senki nem számolt be különösebben semmiről. Én most olvasgattam a Flavin7-ről, szándékozok venni.
2016. aug. 18. 11:08
Van valaki, akinek tapasztalata van mostanában a Flavin7-ről?
52. Jenna8
2010. nov. 4. 17:08

Sziasztok!


Én most szerenék rendelni pár dolgot.

Érdekelne,hogy más betegségekre milyen hatással voltak ezek a termékek.

Tényleg annyira jók,hatásosak?

51. abri (válaszként erre: 50. - Avacska)
2010. febr. 5. 13:18

Igazad van Avacska, én is Flavin terjesztő vagyok, de még minden termék amit próbáltam én, vagy az ismerőseim, nem okoztak csalódást, és árban is megfizethetőek.

Anyukám is szedi a Flavin7 prémiumot, amint kiderült hogy beteg rögtön adtam neki és azóta is jól van.

50. avacska (válaszként erre: 19. - Szilvana)
2010. febr. 3. 12:49

Szia nem akerlek lebeszélni és rábeszélni sem ez csak egy érdekez összehasonlítás!

én is elöször flavon céget ismertem meg szülésa után fogyasztotam a flavon kids terméket bevált erőt adott a lábadozáshoz

rá egy évre megismertem egy flavin terjesztőt ő elmagyarázta valamikor két cégnek közös múltja volt ugyanis Dr.Szabó László és testvére kezték el együtt a kutatásokat a két testvérpárnak nézeteltérések adódtak a célokban így külün kezdtek el foglalkozni a gyártásssal egyik FLAVIN7 másik FLAVON lett a neve.nos mi összehasonlítotunk két termék összetételét a flavon lekvárba 40 gk piros gyümölcsök hatóanyaga van a flavin 7 ital 70kg hatóanyag van fél literbe ugyanolyan hatásos mindkető de nézd meg az árát egyik 11000ft ugytudom 20g a másik 11000 flavin jubileum ital de 1l.az a lekvár 3-szorosa a kiszerelés nem beszélve arról flavin jubileum momordikát is tartalmaz amely cukorbetegeknek is kitűnő és meggvédi a tűdűt is

ha anyukádnál nagy a probléma miért nem probálodjátok ki a flavin 77 italt igaz csak 3dl de 77 féle gyógynővény kivonat van benne,nagyon jó tapasztalatok vannak róla:)

49. abri
2010. jan. 19. 08:14

Igen, nálunk is anyukám szedi. Nyáron derült ki nála a mellrák, rögtön elkezdte szedni.Megoperálták, levették a mellét, de 70 éves létére már másnap olyan volt a kórházban, olyan jó állapotban, mintha nem is lett volna műtéte.

Azóta is szedi.

Igen, gyógyszertárban is lehet kapni, csak sokkal drágábban mint a terjesztőknél.

48. Icus
2010. jan. 18. 18:48
Én annyit tudok, hogy hogy rákos betegeknek a kemo kezelés hatásainak enyhítésére ajánlják!! ORVOSOK is!! Nem csak szájhagyomány. A kollégám feleségének mellrákja volt 5 éve, a Kékgolyóban kezelték és ott ajánlották neki. Ők dicsérnték. Sajnos most a kolléganőnk lett rákos, :(Tüdőrák agyi áttétel:( Kemo (2 üveggel kap egyszerre) és gamma sugárzás. Neki is ajánlották, mi kollégák meg is veszzük neki minden hónapban. Ha lehet, akkor ezzel is segítjük a fájdalom mentes gyógyulását.
47. Icus (válaszként erre: 45. - 2bd4f10c49)
2010. jan. 18. 18:43
A Flavin 7 termékeket szinte minden bio boltban, gyógyszertárban lehet kapni!!! A FLAVON termékeket lehet csak terjesztőknél venni!!!
46. abri
2010. jan. 18. 14:20

Én rendszeresen fogyasztok Flavin termékeket,ismerőseim is, mindenkinek pozitív tapasztalatai vannak.

Pl. változókorra a Villarosa, immunerősítőnek a Homoktövis és a Pecsétviaszgomba,

2008. dec. 5. 09:49

Sziasztok!Van-e valaki itt olyan,aki FLAVIN 7 terjesztő és Miskolcon lakik?

Köszi alőre is

44. abri
2008. szept. 22. 07:28

Azt hallottam, hogy a Flavon lekvár gyártója a Flavinnál dolgozott , de kivált a cégből, és létrehozta a lekvárját ugyanazokból a gyümölcsökből, mint ami a Flavin termékek eredeti összetevője.

Ha valaki beteg, és belép a Flavinba, már a következő hónapban kedvezményt kap a vásárlása után.

43. Szilvana (válaszként erre: 42. - 0c97fbb607)
2008. szept. 19. 09:49
Ez tényleg érdekes...
42. 0c97fbb607 (válaszként erre: 41. - Icus)
2008. szept. 19. 09:19

Hááááát?:)))


Végül is igen,ha valóban azt kívánod és hiszel is benne ,hogy arra van szükséged a gyógyuláshoz!DDD


De vigyázat!Nem elég ám látszat hittel rendelkezni,közben meg azt gondolni,áh,ettől csak hízok és betegebb leszek!:))


Van egy érdekes sztorim evvel kapcsolatban.

A szomszéd faluban szoktunk vásárolni,Margit nénénk,csak a "falu hírmondója",mállandóan pletykálkodik.

Természetesen arról is ami a férjével történt.

A lényeg az ,hogy a bal nyakától a válláig tele lett apró daganatokkal,amit ugye nem tudnak kiszedni.

Azt mondják gyógyíthatattlan.

Egy tanácsot adtak neki ,hogy ússzon ,vagy biciklizzen sokat,mert az oxigénbőség ,agyorsabb pulzus esetleg segíthet a dolgon.

A csavar az egészben az,hogy a diagnózis felállítása előtt már fél évvel a férjnek elege lett a boltból,a gürizésből és nekiállt biciklizni.Sokszor napi 100 kilómétert is elteker ,reggel megy ,estére hazaér.

Szóval a lényeg a lényeg,hogy hallgassunk a testünkre,ha az krémesben nyilvánúl meg ,valóban,akkor az az ellenszer!:DDD

41. Icus (válaszként erre: 40. - 0c97fbb607)
2008. szept. 19. 08:59
Myly, ez tetszett:)) Sőt még az ára is jobban tetszik:)) Gondolod, próbáljak meg hinni az alma erejében? A krémesnek is lehet ilyen ereje?:)
40. 0c97fbb607 (válaszként erre: 39. - Ec63a7fc29)
2008. szept. 19. 08:10

Nem is kell,a csoda bennünk van,ezek csak segéd eszközök ahhoz,hogy átállítsuk az agyunkat egy tudatos gyógyulási folyamatra.

Ehhez pedig elég minden nap 3 alma is.

2008. szept. 18. 12:56

Röhej, hogy azt a daganatos beteget akarják elkápráztatni drága csodaszerekkel, aki a betegsége miatt kénytelen táppénzen lenni.:(((


Nem, nem nem és nem kell egyik drága csodaszer sem!!!


Akkor inkább a gyerekeimnek veszek az árán bármit...

38. Icus (válaszként erre: 37. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 18. 12:38
Mint lentebb írtam az "abroszokkal" elég rossz a tapasztalatom:(
37. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 36. - Icus)
2008. szept. 17. 17:22

:)))


Még egy kérdést engedj meg! Miben más az, ha egy drogériás fickó mondja el a tapasztalatait egy termékről és ha egy imserősöd, aki tagja egy fogyasztói klubnak és nyilván nem fog hazudni, mert nem akar eztán az utca árnyékosabb felén közlekedni? :)) Ráadásul a "teritők" (abroszok :DDD) 9.900-ért adják, a drogériás pedig 11.000-ért. Pontosan ez történik a kereskedelmi forgalomban kapható termékekkel, mindenki annyiért adja, amennyiért jónak látja. a klubban viszont egységes az ár.


Egyébként én is szeretek drogériákba járni, még az illatát is imádodom)) Most találtam egy henna hajfestéket, 600 ft, a vállig érő hajamra simán elég és nincs benne ammónia :)

36. Icus (válaszként erre: 33. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 15:32

Akkor jó:))


Biztos nem vásároltál, mert én sem vettem volna meg. Nálunk a termmészetgyógyász boltban árulnak Flavont, de 11000.-annyiért nem kell. Egyébként ott a fiúk szívűgyüknek tekintik ezeket a dolgokat. Bármit kérdezek, mondják, mutatják a termékeket, ha valamiben nem biztosak előveszik a kiskönyvet, a gyógynövények hatásáról. Elmondják a tapasztalokat:)) Én szeretek oda járni. Igaz nem olcsók:(

35. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 31. - Icus)
2008. szept. 17. 14:40

Tudom, ezt is halottam már. Nem túl okos stratégiával találkozott.


Ez egy fogyasztói klub, teljesen mindegy, hogy mikor lépsz be. Most nézem a klubárat, 8.250 ft egész pontosan. Számold ki, mennyire jön ki a napi adag. S hogy ezért a pénzért milyen és mennyi gyümölcsöt kapsz. Most jövök a közértből, 700 ft-ért vettem egy kiló citromot. 500-ért szőlőt.


S aztán nézz körül, nasira, cigire mennyit költenek az emberek? Nem "tétel" kérdése az ár, hanem döntnésé, ki mire költi el. Egy doboz cigi 600-ért, vagy valami, ami egészséges.

34. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 32. - Icus)
2008. szept. 17. 14:34
Mondok én neked negativat: a tesóm szerint rémes az ize és a szaga sem jó. Eszi tovább a szintetikus Lenkei vitaminokat. Van ilyen. De hogy pont az én tesóm??? :)
33. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 32. - Icus)
2008. szept. 17. 14:33

Értem amit mondasz, vagy amit mondani akarsz :))



De gondolj bele, a fitotékában, gyógyszertárban van még legalább 300 termék ezen kivül. elvárható az ott dolgozótól, hogy mindegyiket alaposan ismerje?

Ha nem tudnám egész pontosan hogy mit tartalmaz, milyen hatása van a flavonoidoknak a szervezetre, ha nem mutatták volna meg dvd-n a debreceni klinikán a kisérleteket végző orvosok nyilatkozatait, ha nem hallottam volna Dr. Dinya professzort, aki negyven éve kutatja a flavonoidokat én bizony meg nem vettem volna egy üveg lekvárt 8.300-ért.


Legutóbb bementem egy drogériában és megkérdeztem, milyen alternativákat tud mutatni a Colonixre. Letett elém néhány dobozt, majd felolvasta az rajta lévő cimkéről az összetevőket és az árakat.

Megkérdeztem tőle, hogy a Dabour ajurvédikus termék? Erre sem tudott válaszolni. Szerinted vásároltam?

32. Icus (válaszként erre: 30. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 14:26
Úgy értettem, hogy szinte csak pozítiv értékelést hallok róla, igazából negatívot nem is. Ennyire jó a termék és még sem árulják boltokban. na most ugyan azt leírtam:) Bocsi. valahogy próbálom majd átfogalmazni, hogy tulajdonképpen mit is szeretnék mondani:))
31. Icus (válaszként erre: 28. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 14:24
Több ismerősöm belépett, a nagy haszon reményében. mert ugye a beléptetője megmutatta a havi keresetét, ami 400000Ft volt. Csak, hogy az illető benne van majdnem a kezdetektől és olyan körökben forog, ahol ez az ár nem tétel:(
2008. szept. 17. 14:24

"csak én még mindig csodálkozom, hogy milyen jó, milyen jó és nem lehet boltokban kapni"

oké, akkor ezt értettem félre.


Én április 28-án vettem meg az elsőt, akkor ennyiért, lehet hogy korábban olcsóbb volt.

29. Icus (válaszként erre: 28. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 14:18

Én a tavasszal még 7500F-ért vettem:))


Én annyit mondtam, hogy az az egy nem tetszik, hogy nem lehet kereskedelmi forgalomban venni és a honlapon sincs feltüntetve az ár, mint ahogy a Flavin-termékeknél. A minőségéről én egy szót sem szóltam.

28. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 26. - Icus)
2008. szept. 17. 14:02

Nem hiszem, hogy a termék minősége azon múlik, hogy lehet-e kereskedelmi forgalomban kapni vagy sem.


Az ára egyáltalán nem megy felfelé, még mindig 33.000 ft-ba kerül négyhavi adag, ezt valóban egyszerre kell megvásárolni ahhoz, hogy az ember klubtag lehessen.


Egy üveg 8.250 ft-ba kerül klubáron, de mielőtt beléptem pontosan ugyanennyiért vettem attól, aki megmutatta.


Valószinüleg nem kapott volna tavaly 7 különböző dijat, ha nem lenne jó és a forgalom sem növekedne havi 16%-ot. Egyszer el lehet egy embernek adni a vackot, de okos ember másodszor nem veszi meg.

27. Icus (válaszként erre: 26. - Icus)
2008. szept. 17. 09:55
Ja és rengeteg hirdetést találtam, mindenki a lekvárt árulja.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook