Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha nem gomba, akkor mégis mi? fórum

Ha nem gomba, akkor mégis mi? (tudásbázis kérdés)


4. re11
2016. jan. 7. 00:32
A teafaolaj kitűnő gomba és baktériumölő. Betétre, bugyira vagy tamponra csepegtetve lehet alkalmazni, olvass utána!
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Ori90)
2015. dec. 30. 22:08
Nem lehet allergia? Sokszor gombára kezelnek a nőgyógyászok, és közben a nők egy része allergiás pl. betétre, tusfürdőre, óvszerre, stb.
2015. dec. 30. 21:58

Szia!


Talán másik orvoshoz kellene menned vele.


Egyik ismerősömnek volt ilyen (vagy hasonló) panasza.


Kapott vényre kapható tablettát 3 szem volt,mintha elvágták volna neki.


Most nem tudom utolérni, de ha beszélek vele, rákérdezek mi volt a neve, illetve mi volt a diagnózisa.

Tehát, sajnos nem vagy egyedül.

2015. dec. 30. 21:54
Üdv!Màr rengetegszer volt problémàm a hüvelygombàval,a vèny nélkül kapható csodaszereket màr mind kipróbàltam,úgy 3 havonta,de legalàbb félévente nőgyógyàsz-làtogatóba jàrok,de nagyon kínos ès màr eszméletlenül unom...Csàszàrmetszés utàn vagyok 1,5 évvel,van rajtan még felesleg is valamennyi.A legutóbbi két vizsgàlat szerint azonban nem tenyészett ki semmi,viszont nagyon viszket.Gomba ellen kezeltem itthon,illetve a doki is vény nélküliket ajànlott,de ezek nem hasznàltak.Alkalmanként jelentkezik,de folyàs,égő pisi nincs...Elnézést..De nem bìrom màr.Évek óta ez megy,mindig visszajön,de nem gomba.Most volt idèn MR vizsgàlatom is,ami szerint van egy mióma szerűség a medencémben,de nem tudjàk,mi az.Arra gondoltam,talàn az...Tudom,doki...de hàtha valaki volt/van így vagy esetleg valami természetes ellenség ezekre??Grapefruit cseppet akarom most próbàlni...Azt meg a dokinak mégse mondhatom,hogy írjon màr valami erősebbet,ne a vény nélkülit ajànlgassa,pedig màr néha ordìtanék,hogy gyógyìtson màr ki belőle valaki!!!Megyek a dokihoz,ahogy lehet...Ismét...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook