Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használhat a málnalevél tea és a homeopátiás bogyó szedése a szülés megkönnyítésére? fórum

Használhat a málnalevél tea és a homeopátiás bogyó szedése a szülés megkönnyítésére? (tudásbázis kérdés)


2016. jan. 14. 13:59
Én ittam és szedtem az arnica montanat, plusz datolyát ettem. Most hogy ettől vagy nem, de oyan gyorsan történt minden, hogy itthon született meg. Azt hittem, hogy csak jóslók, aztán egyszer csak jöttek a perces fájások, elfolyt a magzatvíz és már jött a baba. :)
2016. jan. 6. 22:01

Én nem szedtem semmit (nem is vagyok híve a homeónak), de ahhoz képest, hogy első babás voltam elég gyorsan megszületett a lányom. Utoljára 35. héten nézték, de akkor még zárt voltam, majd 38. héten egyszercsak elkezdtem vajúdni (először még azt hittem csak jóslózok :D).

Hogy vagy?

2015. dec. 31. 07:30

Elvileg azt olvastam, hogy igen. Homeopátiás szerekben pedig elég sokféle helyzetre vannak lehetőségek. Én sem próbáltam még, viszont más dolgokra használnak a bogyók.

Még csak picit nyílsz, nekem a második babánál volt ennyi.

2015. dec. 30. 12:44

Milyen szulesetek volt? Hanyadik baba?

Esetleg méhszáj értékekre emlékeztek?

Nekem 38 hetesen 2100. Ez már jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook