Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 25 kg-ot fogyni, de hogyan? fórum

25 kg-ot fogyni, de hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
119. Guruljka (válaszként erre: 118. - Grafzsu)
2016. jan. 17. 20:23

Értem, és ha szereted, miért ne.


Én anyagilag sem tudnám megengedni magamnak, egy ilyen fázós alkalom árából kétszer is eljutok az egyetemre és vissza, ha jól láttam a neten.

118. grafzsu (válaszként erre: 117. - Guruljka)
2016. jan. 15. 20:35
Nagyon fázos vagyok, de 3 percet kell bent lenni és miután ki jösz akkor azt érzed hogy kint jó idő an nagyon, ezért jó érzés.Egész nap nagyon energikos vagyok tőle, ma nem tudtam menni szinte hiányzik.
2016. jan. 15. 07:06

Jaj látom, az a hidegterápia! Na ilyen a közelben biztosan nincs. A tévében láttam.

Nem tudom, kipróbálnám-e, én inkább izzadok... :D

116. Guruljka (válaszként erre: 115. - Grafzsu)
2016. jan. 15. 07:04
Az meg micsudi? Rákeresek! :D
115. grafzsu (válaszként erre: 114. - Guruljka)
2016. jan. 14. 20:34
Képzeld a héten ki próbáltam a kiroszaunát.Nagyon bejött. Naponta álltalában 10 max 20 dekát szoktam leadni a kiro után 60 ment le.Jót tett az idegeimnek is.
114. Guruljka (válaszként erre: 113. - Grafzsu)
2016. jan. 11. 10:54

Én magamon úgy tapasztalom, hogy a mozgás elhagyása okozza a kilók vissza-sunnyogását.

Igaz, az étkezéssel is vannak gondjaim, nem tudtam zabpelyhet sem beszerezni motanában.

113. grafzsu (válaszként erre: 106. - D41005143d)
2016. jan. 10. 19:04
Szerintem nem az a baj hogy nem tudni hogyan, a baj az hogy tartani hogyan?
112. Guruljka (válaszként erre: 109. - Grafzsu)
2016. jan. 9. 07:52
Legalábbis női szemmel nézve... :D És a hangja is kellemesebb.
111. grafzsu (válaszként erre: 104. - Guruljka)
2016. jan. 8. 15:01
Igen és a telken még kenuzni is szoktam, bár az nem olyan jó nekem mert inkább a csípőm ami erős.
110. grafzsu (válaszként erre: 104. - Guruljka)
2016. jan. 8. 15:00

Nyáron meg leginkább eljárok úszni, de olyankor sok szabadtéri programot szervezünk túrázást pl..

Ha pedig a párom a telken akar horgászni Ott nincs mit tennem sok a lépcső a vízig , hát lépcsőzök, le fel.

109. grafzsu (válaszként erre: 103. - Guruljka)
2016. jan. 8. 14:57
Valóban Tatarek Rezső határozottaban szexisebb mint Rubint Réka:)))
108. grafzsu
2016. jan. 8. 14:53
Néztem ez a Leslie Sansonet, szimpatikus valóban.
107. grafzsu (válaszként erre: 102. - 388b941089)
2016. jan. 8. 14:51
Hát vannak akik követésre születtek....
2016. jan. 8. 01:47

1.ne egyel edesseget

2.ne igyal diet drink-eket,mert ezek hizlalnak.

3,egyel sokszor keveset

5,igyal sok folyadekot/vizet lehetoleg/

6,mozogj sokat

105. Guruljka (válaszként erre: 102. - 388b941089)
2016. jan. 8. 01:17

Én itthon sem szeretem érezni, hogy bénázok. :D


És enni sem szeretek időre, hát még bármiféle mozgáshoz kedvet kapni. Egy csomó linket elmentettem, sokat ki is írtam lemezre, és akkor és azt csinálom, amikor és amire éppen kedvem van.


Súlyzóim is vannak, azokra is vannak edzések.

104. Guruljka (válaszként erre: 100. - Grafzsu)
2016. jan. 8. 01:14

Én Leslie Sansone-ra "sétálok" itthon. A több "táv" mellett sokféle fokozat van már nála is, és még külön átöltözni sem kell. Ha bármi baj lenne, itthon vagyok, akár le is dőlhetek. Ha viszont több kilométerre "kolbászolok" el itthonról, hogyan jutok haza?


Bármilyen edzőgép akkor mutat korrekt adatokat, ha még a kezdetkor be kellett rajta állítani az életkort, a nemet, a magasságot, a súlyt. De mindenképpen jó, hogy inspirál a mozgásra, bármilyen gép legyen is.

103. Guruljka (válaszként erre: 101. - Grafzsu)
2016. jan. 8. 01:06
Azért nem mindegy, hogy Tatarek Rezső "büszke rám", vagy RR húházik... :D
102. 388b941089 (válaszként erre: 98. - Grafzsu)
2016. jan. 7. 19:15
Pff hany olyan aerobicoran voltam, ahol olyanok voltak akik nem tudtak lekovetni a legegyszerubb koreografiat sem:O menekultunk eloluk, nagyon zavaroak voltak. Soha nem ertettem miert kuszkodnek, miert nem mennek inkabb futni vagy sulyzozni.
101. grafzsu (válaszként erre: 99. - Guruljka)
2016. jan. 7. 19:13

Írtad hogy ösztönöz a biztatás, erről az jutott eszembe hogy mikor Rubint Rékára tornáztam mindig azt mondta hogy húha, olyan hangsújosan ejtette ki, majd megőrültem tőle úgy utáltam ezt hallani.

Már előre tudtam mikor mondja és nagyon utáltam érte.Pedig amúgy nincs ele bajom.

100. grafzsu (válaszként erre: 99. - Guruljka)
2016. jan. 7. 19:09
Én is félek az utcán futni, már csináltam de folyton meg támadtak a kutyák, imádom őket de ők nem szeretnek.Ezért vettem egy olcsó futópadot, nagyon meg szolgálta nálam az árát.Olyan jó hogy tudok rajta gyalogolni, kocogni és futni is. Állíthatom a sebességet így lassan mindig tudom emelni a sebességet hetente kicsit.Mindig látom hol tartok és mennyit fejlődtem, ez ösztönöz az előrehaladásban.Van hogy az időn emelek kicsit, és mindig látom hány kalóriát égettem el.
2016. jan. 6. 21:54

Én leszoktam a zenehallagtásról. Hosszú éveken át azt hallgattam, amit mások akartak.


A kedvencek zömét lemezre mentettem, de ritka, hogy felteszem.


Én amiket kiválasztottam a netről, kisebb-nagyobb edzéseket, jobban tudom csinálni, mert mindig jön pár motiváló szó. Még ha mindig ugyanakkor is, ha Tatarek azt mondja: jól van, büszke vagyok rátok! -az olyan jó.

Futni jó lenne, de valahogy nem merek elindulni. faluból kifelé az üres úton félek, most még az eleséstől is. Befelé meg az autósoktól is tartok.

98. grafzsu (válaszként erre: 97. - Marlenka70)
2016. jan. 6. 19:58

Én szeretek táncolni, de a zumba nekem se jött be.

Nem szeretem azokat a sportokat ahol figyelni kell és utánozni valaki mozgássorát.Nekem a kocogás pl ezért jön be, lépcsőzés vagy eliptikus tréner. Csak csinálom monoton módon, nem kell rá figyelni és közben tudok zenét halgatni. Volt hogy nyáron bicajozás közben rádiójátékokat (novellák,drámák, hangjátkok stb.)halgattam.Most azt találtam ki hogy tépőzárat ragasztottam a futógépemre a tablet tartómra is, így rá rakhatom a tablettet a gépre és kocogás közben filmeket, vagy kedvenc sorozatokat nézek, fülhalgatóval a fülemben. Tudom hogy ez elég abszurd,de olyan kevés időm van pihenésre, töltődésre, így meg főleg nem sajnálom a sportra fordított időt mert duplán hasznos.

97. marlenka70 (válaszként erre: 92. - Guruljka)
2016. jan. 5. 22:32
Ez most ciki lesz de én menekülök a táncos helyekről. Nem az én világom :-) Rajtam röhög a család mert még esküvőre sem vagyok hajlandó elmenni a táncikálás miatt. Nem kajálok, nem fogyasztok alkoholt, és főleg nem táncolok. Akkor mi a francot csináljak ott?
96. pnegab (válaszként erre: 95. - Grafzsu)
2016. jan. 5. 22:27
Ez a lényeg,hogy soha ne add fel! :-) Meg lehet csinálni!!! :-)
95. grafzsu (válaszként erre: 1. - Kisssvirág)
2016. jan. 5. 18:31
Nekem is három gyermekem van, igaz már nagyok de az első 11 év végére én is 48 kilóról igaz de 96 kilóra híztam. Ne aggódj én is le tudtam fogyni, biztos el jön az a pillanat amikor kapsz elég motivációt.Persze az évek alatt mindig kúszott vissza néhány kiló, de hála istennek 96 ra soha nem híztam vissza. Most is jöttek plusz kilók,neki futok, újra. Csak az a lényeg ne adjuk fel.
94. pnegab (válaszként erre: 92. - Guruljka)
2016. jan. 5. 06:33
:D :-)
93. Guruljka (válaszként erre: 91. - Pnegab)
2016. jan. 5. 00:24

Életem első 54 éve szépen eltelt zumba nélkül, sőt a neten talált edzések segítségével leadtam a felesleget. Aztán másfél éve kicsit kiengedtem, és visszajött szép lassacskán 4-5 kiló de, feszesíteni továbbra sem zumbával fogok.

Az első 54 betöltése után úgy gondoltam, belefogok a második 54-be is, és eddig még oké, már a naptári 58-at töltöttem be. :D Ami nem megy, azt nem erőltetem, pár dolog kimarad, ami másnak esetleg természetes, de hát nem vagyunk egyformák!

Kamaszként is távol állt tőlem ez a típusú mozgás. Sőt a táncolást eleve nem tartottam annyira szükségesnek. :D A sportokat szerettem, és sokat mozogtam tánc nélkül is. :D

92. Guruljka (válaszként erre: 88. - Marlenka70)
2016. jan. 5. 00:11
Nem tudom! Én elég makacs vagyok, és a kétségeim ellenére is többször próbálkoztam, jelentem: ötödjére is csak bénáztam, már a harmadik lépéstől kezdve. Az a "rázinka" plusz-mozgás meg végképp nem megy!
91. pnegab
2016. jan. 4. 20:46
Végülis a mozgás a lényeg! Persze mindenkinek más jön be!Nekem nagyon bevált és imádom! :-)
90. kisssvirág (válaszként erre: 89. - Marlenka70)
2016. jan. 4. 16:52
Igen :-) sárga polós..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook