Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyes után merre tovább? fórum

Gyes után merre tovább? (beszélgetős fórum)


2015. dec. 31. 15:45
Köszönöm, ha indul tanfolyam és nem találok melot, mindenképp szeretnék elmenni arra mert ha már a gyerkőc oviban lesz én megőrülök itthon a négy fal között :)
2015. dec. 31. 15:24
Szia !Mindenképp el kell menni a munkaügyi központba, ha lejár a Gyesed. Ha nem találsz munkát, érdeklődj induló tanfolyamokról, persze, ha csak van kedved tanulni valamit.Az alatt jár pénz is, az idő is telik, szerintem jó átmenet az otthonlét és a munka világa között.
2015. dec. 29. 11:18
Az álláskeresési az az előző évek keresetéből kerül kiszámításra? és ezután a 3 hónap után jön a foglalkoztatás helyettesítő ha nem kapok melót?
2. unom
2015. dec. 29. 07:50

Mindenképpen menj be a munkaügyi központba, ott tudnak részletes felvilágosítást adni.

Én úgy tudom, az álláskeresési támogatás 3 hónapig jár, ezalatt kell együttműködni velük.

2015. dec. 28. 22:09

Sziasztok! Lassan letelik a gyesem és próbálok érdeklődni, információkat gyűjteni.

Egyedülálló anyuka vagyok, szüleimmel élek. Gyerkőcöm tavasztól megy oviba, én per pill keresgélek, de még a baráti körben is sok helyen az elutasítást látom ha már van gyerek.

Nálam a legnagyobb elutasítás eddig azért volt hogy vidéki vagyok és bejárás stb...


Gyes után regeljek a munkaügyi központra? Mit vigyek előző munkahelyről papírokat? A gyes lejártáról viszont nincs papírok. Kapok ha lejárt? MIlyen ellatásra vagyok jogosult ha lejárt a gyes?

Számomra nem szégyen a közmunka sem ha lesz valami azzal is beérem, de oda hogy lehet bejutni? Ugy tudom ahhoz 3 hónapig bérpótló támogatást kell kapjak, de azt hol igényelhetem? Olyat hallottam hogy ahhoz 3 havi együttműködés kell a munkaüggyel, de akkor 3 hónapig semmi támogatást nem kapok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook