Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egészségügyi alapismeretek érettségi fórum

Egészségügyi alapismeretek érettségi (beszélgetős fórum)

2015. dec. 27. 21:38
Osztottam, szoroztam, és nem merek belevágni az egyetembe két kisgyerek és munka mellett. Marad az, hogy hobby szinten fogom tanulni az EÜ témákat és OKJ-ben gondolkozok, hogy mégis közelebb kerüljek ehhez a világhoz! Köszönöm a sok hozzászólást.
2015. dec. 27. 16:04

2013-ban érettségiztem

Ha kell még vmi infó akk légyszi privátba mert el fogom felejteni h felnézzek ide

5. Mion
2015. dec. 23. 23:24

Tényleg nem nehéz, könyvek is vannak hozzá! Egyébként simán 90%-a általános műveltség kéne legyen (ezzel nem lehülyézni akarlak! :D ), és benne kéne legyen a tanmenetben..

Hittannál ezerszer hasznosabb.

2015. dec. 23. 21:28

Alapvetően nem tartom időpazarlásnak a tanulást, mármint erre a témára gondolok. Mert érdekel, nem véletlen gondolkozok a továbbtanuláson. Csak azt sem tudom, hol kezdjem... Ilyen tárgyam nem volt a gimiben, és nem hiszem, hogy tételeket kell bemagolni. Bár ez is lehet kiinduló pont és minden tételnél továbbolvasol. Nem tudom.

HappyDay, Te mikor érettségiztél belőle?

2015. dec. 23. 21:16
Egyaltalan nem nehez, siman megtanulhato 2-3honap alatt is. En erettsegiztem belole es orszagos versenyen is nyertem.
2. kisj
2015. dec. 23. 20:46

"egészségügyi alapismeretek"

Akit ez a téma érdekelt/érdekel, az már százezer évvel ezelőtt is folyamatosan olvasta az ezzel összefüggő témákat.

Olyan nincs, hogy valaki most kezd el azon gondolkodni, hogy "kellene" ezt tanulnia,mert......mert miért is?

2015. dec. 23. 20:38
Sziasztok! Erőteljesen gondolkozok egészségügyi alapismeretek érettségin (30 vagyok és soha nem tanultam). Középszinten kellene teljesíteni, de nem tudom, hogy 4-5 hónap alatt elsajátítható-e, honnan, miből kéne tanulni, mennyire nehéz stb. Láttam, hogy átfogó tárgy, sok érdekessel, de valahogy nem tudom, tanárral kellene? Megy egyedül is? Meséljen, aki vizsgázott már. Vagy tervezi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook