Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gmail levelezőből, milyen levelezőbe lehet a leveleket átimportálni? Mert gmailból gmailba nem lehet. fórum

Gmail levelezőből, milyen levelezőbe lehet a leveleket átimportálni? Mert gmailból gmailba nem lehet. (tudásbázis kérdés)


11. 76c87e32e1 (válaszként erre: 10. - **vörösdémon**)
2015. dec. 24. 16:13
Annál a címnél, amit át akarsz irányítani (tehát nem azt, ahová szeretnéd az összeset), a beállításoknál meg tudod adni, hogy az eddigi összes levelet áttöltöd, vagy csak az ezután érkezőket. Azt is meg tudod adni, hogy mi legyen a címekre érkező levelekkel (maradjon abban is egy példány, törlődjön áttöltés után).
10. **vörösdémon** (válaszként erre: 9. - Regin_a)
2015. dec. 24. 15:53

Értem! Szóval webesen ezt semmi képen nem megoldható. Akkor marad az OutlookExpressz ha már ez másként nem megy.


Köszönöm szépen a segítségedet!


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

9. Regin_a (válaszként erre: 7. - **vörösdémon**)
2015. dec. 23. 19:58

Nem, de volt akinek sikerült

Milyen az op.rendszer?

Merthogy OutlookExpresszben lekérem az összes gmailes levelet, összes kijelölése és átrakom egy másik pl. freemailes emilcim mappájába.

A gmailes levelet meg törlöm webesen és +szüntettem a cimet is, már ha azt akarod

Aztán a másik emilcimröl továbbitom az uj gmail cimre


Wiszont asszem XP felett külön kell telepiteni az OE-t, illetve bizonyára más levelező programmal is meg lehet csinálni ezt

8. Cilumiluci (válaszként erre: 6. - **vörösdémon**)
2015. dec. 23. 18:50
Ja,értem lementen is ,azt sajnos nem tudom.Max.továbbítás.
2015. dec. 23. 18:49

Ahová szerettem volna menteni a leveleket, ezt írja ki....


1. lépés: Bejelentkezés a másik e-mail fiókba

gmail.com-fiókokból nem importálhatók levelek és névjegyek.

6. **vörösdémon** (válaszként erre: 5. - Cilumiluci)
2015. dec. 23. 18:41
Igen, de én az összes levelet leszeretném menteni onnét, nem csak azt amik ezek után jönnek be. Akkor hogyan kell? Melyik levelezőt kell beállítanom, és hogyan?
2015. dec. 22. 14:39

Így: beállítások,átirányítás és és POP/IMAP

átirányítás és ezt látod : Átirányítási cím hozzáadása

Írja be az új átirányítási e-mail címet:

4. Cilumiluci (válaszként erre: 2. - E676663877)
2015. dec. 22. 14:35
Nem.Ott kell beállítani az átirányítást ahonnan átirányítani szeretnél.
2015. dec. 22. 14:31
Hogyne lehetne.Nekem is át van irányítva.
2. e676663877 (válaszként erre: 1. - **vörösdémon**)
2015. dec. 22. 14:01

De lehet. Nekem is több gmailes címem van, ami egy gmailes címre van beállítva.


Annál az e-mail címnél végezdova kapni a beállításokat, ahova kapni akarod az összes üzeneted.

2015. dec. 22. 13:04
Gmail levelezőből, milyen levelezőbe lehet a leveleket átimportálni? Mert gmailból gmailba nem lehet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook