Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha tudnál segítenél? fórum

Ha tudnál segítenél? (beszélgetős fórum)

22. a900f63755 (válaszként erre: 21. - Franc22)
2008. jún. 11. 21:00
Azért majd olvad el az első hozzászólást is!Köszi!
2008. jún. 11. 12:00
Annak aki megérdemli, annak igen. De aki nem annak gondolkodás nélkül nemet mondanék és nem is tennék érte semmit
2008. jún. 8. 12:05
A postai feladás 20 kg-ig 690 ft, ha valaki mégis küldeni szeretne kupakot.Privátban szükség esetén megadom a címet!
19. rika
2008. jún. 6. 07:07
Az nagyon sok annyit nem hiszem, hogy tudunk tárolni.
2008. jún. 5. 18:06
Rika az alapítvány 1 mázsa mennyiségnél megy házhoz, legalábbis mi így tudjuk.
17. rika
2008. jún. 5. 13:14
írtam az sos alapítványnak hogy tudnak-e valahogy segíteni, hogy el tudjuk küldeni a kupakokat. Kíváncsi vagyok a válaszra.
2008. jún. 5. 11:21

Írtam a Magyar Postának, ahol érdeklődtem, hogy lehetne-e kedvezményt kapni a kupakok postai feladásakor.A következő választ kaptam:


" Köszönettel vettük levelét, amelyben egy mozgássérült fiú megsegítésére, a számára összegyűjtött műanyag üvegek kupakjainak ingyenes kézbesítésében, kéri a Magyar Posta Zrt. támogatását.


A Társaság sajátosságainak és hagyományainak megfelelően igyekszik kivenni részét a társadalmi felelősségvállalásból. Társaságunk mindig igyekezett segítséget nyújtani az elesetteknek, a rászorulóknak. A Magyar Posta a program megvalósítása érdekében néhány évvel ezelőtt vásárolt, és a mai napig működtet egy nőgyógyászati szűrőkamiont, amely az ország aprófalvait járja, így víve házhoz a megelőzés lehetőségét, és a gyógyulás esélyét az ott élő lányok, asszonyok számára.


Az Önéhez hasonló elképzeléssel az ország más területéről is megkeresték társaságunkat, de mindenkit, így Önt is arról kell tájékoztatnom, hogy a Magyar Posta Zrt. által fenntartott postai szolgáltatások díjai hatósági ármegállapítás alá tartoznak, amelyeket a Társaság díjszabásban köteles rögzíteni. A Postatörvény 33. § első bekezdése alapján a Posta nem részesíthet előnyben egyes igénybe vevőket más, azonos szolgáltatást azonos feltételekkel igénybe vevőkkel szemben. Így sajnálattal tájékoztatom Önt arról, hogy a kupakok díjmentes postázásában nem áll módunkban segíteni."

2008. jún. 5. 11:16

Sziasztok!Én nem kaptam még kupakot sehonnan sem.:(Sajnos a számlán lévő összeg nagyon lassan gyarapodik, nagy szükség lenne az ilyen, másnak "apró"-nak tűnő segítségre is.

Itt nálunk a védőnőknél is, az óvodákban is és még egy pár helyen kimondottan Gábor részére gyűjtik a kupakokat.Nálunk ez megy.

14. rika
2008. jún. 5. 10:34

Szia Vandy!

Lehet tudni hol tart a gyűjtés? Ez talán nem olyan nagy összeg. Mennyi hiányzik még? Érdemes még szervezni a kupagyűjtést?

13. csera
2008. jún. 2. 07:42
Mi újság, hogy halad az ügy? Sajnos én akadályokba ütközöm, nem gondoltam vólna :(! Vagy azért nem gyűjtik a kupakot, mert házitej hordáshoz szükséges a flakkon, vagy egyszerűen mosolyognak rajtam "mit gondolok mennyi kupakra lenne szükség? De azért nem adom fel!!! Lassan de biztosan gyüjtöm!
12. a900f63755 (válaszként erre: 10. - Akymo)
2008. máj. 19. 13:13
Szia!Kicsit késve, de válaszoltam a kérdéseidre priviben!
11. csera
2008. máj. 16. 10:01
Nagyon örülök, hogy lassan, de biztosan beindul a "gépezet"! Szerintem sok kicsi sokra megy! Hajrá!
10. Akymo
2008. máj. 15. 23:20

Szia!

Engem is érdekelne, hogy hova és mekkora mennyiséget érdemes küldeni?

9. a900f63755 (válaszként erre: 7. - Donyta)
2008. máj. 14. 21:49
Bármilyen műanyag kupak megfelel.A részleteket megírom priviben.
8. a900f63755 (válaszként erre: 6. - Csera)
2008. máj. 14. 21:48
Küldtem levelet a citromra:)
2008. máj. 13. 09:48
Bármilyen müanyag kupak megfelel, vagy vannak kitételei? Mekkora az a mennyiség amit érdemes elküldeni?
2008. máj. 13. 09:25
Vandy! Tudod teljesíteni a kérésem? Kérlek válaszólj, mert ennek függvényében lépek tovább!
5. a900f63755 (válaszként erre: 3. - Csera)
2008. máj. 8. 20:05

Szia!Írtam privit!


Ha bárkinek ilyen megoldás az eszébe jut, mint Cserának privát üzenetben megírom a lehetőségeket!

2008. máj. 8. 13:57
Igen.Egyeztetek a családdal és megkérdezem tőlük, hogy ilyen esetben, hogy oldható meg a dolog.Még ma megpróbálok választ adni.És köszönöm!
3. csera (válaszként erre: 2. - A900f63755)
2008. máj. 8. 13:54
Ha nincs anyagi segítségre lehetőségünk, esetleg a riportban említett müa.kupakgyűjtéssel segítenénk?
2008. máj. 8. 13:34

Sziasztok!

Akinek van ideje kérem nézze meg az alább szereplő tvműsor részletet!


[link]


A műsorban szereplő család személyes imerőseim körébe tartozik, az ő belegyezésükkel ezúton próbálok én magam is segíteni nekik.

Aki a film megtekintése után úgy gondolja szintén segítene a családnak az vagy írjon priviben vagy a következő honlapon bővebb információkat talál:


[link]


Köszönöm!

2008. máj. 8. 13:34
Ha tudnál segítenél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook