Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lézeres hüvelyszűkítés fórum

Lézeres hüvelyszűkítés (beszélgetős fórum)


30. Karol4 (válaszként erre: 29. - Niko121)
okt. 25. 11:43
Szió, azóta is jól vagy? Mit javasoltak a ladypowere s rendelőben?
29. Niko121 (válaszként erre: 28. - Zizisicc)
2019. aug. 5. 23:25
Köszi a tanácsot, igen, a gátizomzatommal volt gond, időközben elmentem a ladypower rendelőbe és most már jól vagyok!
28. Zizisicc (válaszként erre: 18. - Niko121)
2019. júl. 22. 20:45
A tüneteid a hüvely és a gát izomzatának meggyengüléséből fakadnak. Erre tartós megoldást a helyesen megtanult és rendszeresen végzett Kriston Intim Tornától várhatsz csak. Nagyságrendekkel olcsóbb, mint egy lézeres hüvelyszűkítés, aminek ráadásul nem is az izmok megerősítése a célja.
27. Ágio8405 (válaszként erre: 25. - Dredd)
2019. júl. 17. 22:32
Mert? Akkor végre tovább lèpsz? Úgy mint minden ez is egyéni. Sokaknak 4-5 szülés után sincs senki gond màsnak meg egy után komoly következmények lesznek.
26. Dredd
2019. júl. 17. 21:42
ezek szerint ez a téma nem lényeges
25. Dredd
2019. júl. 17. 13:58
Szerintetek egy 48 éves nő, aki 2-szer szült kitágulhatott ?
24. Dredd
2019. júl. 17. 13:46

Én azt olvastam, hogy vaginális szülés után kitágul. Amúgy nem tudom ez igaz vagy sem...gondolom lehet benne vmi. Ti kitágultatok ?


de azt is olvastam a kor előre haladtával lazul az izom és így tágabb lesz a punci.

23. Klaris
2019. júl. 9. 20:10

Szia Ross!


Nekem sem használt a lézeres hüvelyszűkítés! Több száz ezer forintom van benne!folyton azt ígérték, hogy majd a következő lézeres kezelés jó lesz...,de nem segített a hólyagsérvemen. Nekem nem mondták, hogy ezt leginkább csak hüvelyszárazságra használják külföldön..., hiszen úgy hirdetik a fizetett reklámban, hogy hólyagsérvre, méhsüllyedésre is jó, ...vajon miért? nem értem...

22. Ross
2019. márc. 4. 19:47

Az én gondom sem szűnik sajnos, a következőre bukkantam a témában:


www.fda.gov/NewsEvents/Newsroom/PressAnnouncements/ucm615130.htm


www.fda.gov/MedicalDevices/Safety/AlertsandNotices/ucm615013.htm



Az FDA, az Amerikai Egyesült Államok gyógyszereket és orvosi segédeszközöket, műszereket felügyelő szervezete 2018 júlisában kiadta figyelmeztetését az intimlézerrel kapcsolatban. Magyarul kb:

Az energiaalapú orvostechnikai eszközök, lásd intimlézer, biztonságosságát és hatékonyságát ezeknek a "hüvely fiatalítási"eljárásoknak a végrehajtására nem állapították meg.A hüvelyi „fiatalítás” egy rosszul definiált kifejezés, ez azonban néha nem műtéti eljárások

leírására szolgál, amelyek a hüvelyi tünetek és / vagy állapotok kezelésére szolgálnak, beleértve:


• Hüvelyi lazaság


• Vaginális atrófia, szárazság vagy viszketés


• Fájdalom a nemi közösülés során


• Fájdalom a vizelet közben


• Csökkent szexuális érzés


Eddig nem engedélyezték, írják, az energiaalapú eszközök forgalmazását ezen tünetek vagy állapotok kezelésére, illetve a menopauza, a vizelet inkontinencia vagy a szexuális funkcióval kapcsolatos tünetek kezelésére.

Ezen tünetek vagy állapotok kezelése az energiaalapú terápiák alkalmazásával a hüvelybe súlyos mellékhatásokhoz vezethet, beleértve a hüvelyi égést, a hegesedést, a nemi közösülés során fellépő fájdalmat és az ismétlődő / krónikus fájdalmat.


Még ezeken túl úgy olvasom, hogy az intimlézer pár milliméteres mélységű hatása az izmokhoz már nem jut el, és ha el is jutna, erősíteni nem tudná azokat, vagyis hólyagsérv , végbélsérv, méhsüllyedés, hüvelysüllyedés esetén az intimlézer hatástalan.


Köszi, ha tudnátok tapasztalatokat, véleményeket írni!

21. Szamol
2016. dec. 26. 17:25
Ige, már tudom, hogy a lézeres hüvelyszűkítés azért nem segít, mert a gyenge gátizomzat szétnyúlik, ha járok stb...Csak jó lett volna, ha előbb küldenek a ladypower rendelőbe...
20. Petrap
2016. dec. 15. 18:49
Szerintem azért küldtek a ladypower rendelőben, mert ott az izomerősítésre koncentrálnak,ami alulról tudja tartani a hólyagot, méhet, stb. Akinek gyenge az izomzata, lehet, annak a lézeres hüvelyszűkítés nem működik, mert a lézer a gátizomzatot nem tudja erősíteni.
19. Szamol
2016. nov. 14. 21:49

Szia Niko!


Én hólyagsérvre csináltattam a lézeres hüvelyszűkítést, több szász ezret fizettem, ígérték, 10 évig jó lesz!!! Részletfizetést is engedtek, maga az orvos hívott fel, hogy közölje velem e jó hírt! Így hát megcsináltattam. Semmiféle változást nem tapasztaltam, végül az utolsó kezelést éppen ezért ingyen adták nekem. Azt mondták, várjak még az eredményre, vártam 1 évig...semmi sem történt, így visszamentem. A kontrollon azt mondták, ha látványosabb eredményt szeretnék, forduljak a ladypower szakrendeléshez...

2016. okt. 12. 21:17
Üdv! Hólyagsérvem, méhsüllyedésem és végbélsérvem lett a szülés után sajnos, a sérvek közepes fokúak, a méhsüllyedés kicsit rosszabb. A lézeres hüvelyszűkítésen gondolkodom. Csináltatott már valaki ilyesmit és tartós eredményt adott az én esetemhez hasonlóban is? Nagyon drága és többszöri kezelést ajánlottak, kb 500 ezer ft ért, de biztosra szeretnék menni. Nagyon köszi előre is a tapasztalatokat.
17. joezai (válaszként erre: 16. - Yvonne)
2016. szept. 16. 14:15

Kedves Yvonne, az én elkiáltott kérdésemet nem fikázásnak szántam, nem is a fórumindítónak szólt. Elfogadom, hogy van kivétel, akár a Te eseted is az lehet, nem erre gondoltam.


A szegényes fantáziám, bevallom a szokás hatalmának szelén kapott szárnyra. Mert akár bevalljuk, akár nem, tény, hogy a legtöbb plasztikáztatás valamilyen szinten bizony úri(női) hóbort. Lehet, hogy ebben az esetben nagyobb számú a kivétel, mint mondjuk a mellnagyobbítás és kisajak plasztikák esetében. Ott is akadhat olyan extremitás, amikor elfogadható és szükséges lehet. Viszont nagyon sok esetben, általában a partner(ek)től kapott visszajelzések következtében kialakult téves önértékelési probléma és fóbia az, ami kés alá kergeti a női lelkeket. Ez az, amit szomorúnak találok.

16. Yvonne (válaszként erre: 15. - Joezai)
2016. szept. 16. 12:14
Úgy fikázzák egyesek, mintha a hüvelytágasság (tág hüvely szindróma) vagy a vizelettartási zavarok valami úri hóbortok lennének - hát nem azok. (Teszem hozzá a mellnagyobbítás meg igen.) Komoyl nőgyógyászati problémákon segíthet a lézeres nőgyógyász kezelés, amit végre nem műtéttel, varratokkal, kínzással stb stb csinálnak. Én a Genium-med központban a legjobb ellátást kaptam.
15. joezai
2015. dec. 27. 12:10

Neeee... de hát miért? Még a mellkisebbítés bizonyos esetekben csak-csak, de hát itt már elfogy a fantáziám az indokra.

Zizisiccel tudok egyetérteni...

2015. dec. 22. 23:27
Darth Vader…?
13. Zizisicc (válaszként erre: 11. - Benianyu)
2015. dec. 22. 00:19
A Kriston-féle intimtornát próbáltad már? Ha megtanulod rendesen a gyakorlatokat és van egy saját gyakorlatsorod, amit a tüneteid alapján állít össze a tréner, és minden nap szánsz rá kb. 10 percet, a szélsőséges eseteket leszámítva csodákat művelhetsz a testeddel, és pár hét alatt az életeddel.
12. Csipkerózsika (válaszként erre: 8. - Benianyu)
2015. dec. 21. 23:21
Intimtorna?
2015. dec. 21. 22:04
Oh milyen okosok is vannak, persze nyilván bármit szabad itt... mindegy nem is a te véleményed fog számítani, csak kivi voltam vagyok, van-e vkinek tapasztalata, infója. És tudod, ha már én megtehetem h jobbá tegyem az életem akkor én meg is fogom tenni.
2015. dec. 21. 21:13
hagyd bepokhalosodni
2015. dec. 21. 21:12
OMG
8. benianyu (válaszként erre: 7. - Globus)
2015. dec. 21. 21:11
Erről konkrétan meg is mondják, hogy 18-36 havonta újra kell csináltatni. De nekem azt megérné, ha tuti lenne h akkor másfél évig legalább biztosan jó... Nem kívánok tovább szenvedni ezzel, nagyon kemény lelki gondokat okoz már nekem. :(
7. globus (válaszként erre: 6. - Benianyu)
2015. dec. 21. 21:02
Valahol itt már volt téma ez a lézeres dolog, írnak róla neten. Azt hiszem, ez sem nyújt tartós eredményt, vagy diszkréten hallgatnak róla.
6. benianyu (válaszként erre: 3. - Globus)
2015. dec. 21. 20:59
Az egy nagy lehúzás volt... egész jó volt egy ideig...aztán megnézettem magam egy független dokival, nem történt teljes műtét...holott az ars medicaában kifizettem az árát, csak a bejáratot varrták összébb... :(
5. viva70 (válaszként erre: 4. - 3b097083af)
2015. dec. 21. 20:48
Arról már hallottam...
4. 3b097083af (válaszként erre: 2. - Viva70)
2015. dec. 21. 20:47
meg szuzhartyakorrekcio is... nana'!!!!
2015. dec. 21. 20:46

2010-ben csináltattál már, az nem lézeres volt?

Ezek szerint nem tartós eredményű.

2015. dec. 21. 20:45
Már ilyen is van...?:XD
2015. dec. 21. 20:31
Sziasztok! Hallott már vki erről, vagy akár csináltatta már vki? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook