Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A menstruáció kimaradása után mennyi idővel érdemes terhességi tesztet végezni? fórum

A menstruáció kimaradása után mennyi idővel érdemes terhességi tesztet végezni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2018. aug. 20. 22:28
Akkor nem valoszinu :(
2018. aug. 20. 19:29

"Ha a tesztelés 3 nappal az esetleges menstruáció időpontja előtt történik, 51%-ban ad pozitív eredményt. Az esemény előtt 2 nappal végzett teszteredmény 62%, míg 1 nappal előtte, 68%. A várható menstruáció napján elvégzett teszt 74%, 2-3 nappal utána: 88%, 4 nappal utána 98%-ban pozitív eredményt hoz."

[link]

2018. aug. 20. 18:36
Sziasztok!Julius 21,31,augusztus6.an voltam egyutt a parommal.Augusztus 14.en kellett volna megjonnie.31napos a ciklusom.20.a van 6napja kesik!Csinaltam tesztet de negativ.Szerintetet lehetek terhes???Elorenis koszi :)
83. Miss Angel (válaszként erre: 82. - Zebracsikó)
2016. márc. 3. 21:01
köszönöm egy picit legalább megnyugtattál,de holnap irány az orvos
82. zebracsikó (válaszként erre: 81. - Miss Angel)
2016. márc. 3. 14:03

még belefér, de azért kontrollra mindenképpen menj el és UH is legyen!


Lassan áll vissza a hormonrendszered.

Ha nincs láza, görcs , egyéb tünet, akkor nincs félnivalód. Csak várni kell, hogy "újrarakja" a rendszert a szevezeted.

2016. márc. 3. 13:27

sziasztok,annyit kérdeznék,vetélés után mennyi idővel áll vissza a havivérzés?

mert én a műtét óta nem menstruáltam,tegnap már azt hittem megjön,volt kis darabos vérzés,azóta megint semmi.Már mennem kellett volna6 hetes kontrollra de annyi dolgom volt,még nem jutottam el.Persze elmegyek,de mi erről a tapasztalat?idegesít hogy esetleg lett vmi negativ következmény :(((

80. Miss Angel (válaszként erre: 79. - Nikletty)
2016. jan. 21. 11:09
szia,kicsit jobban ,fizikailag legalábbis,,,felejteni viszont egyelőre nem nagyon tudok
2016. jan. 20. 10:27
hogy vagy?
78. Miss Angel (válaszként erre: 77. - Nikletty)
2016. jan. 15. 13:36
köszönöm szépen :(
77. nikletty (válaszként erre: 76. - Miss Angel)
2016. jan. 15. 13:17

én csak egy ölelést küldök...

mi terveztük a babát és úgy volt egy vesztett terhesség....

s kívánom, hogy a lelked helyre rázódjon, s adj időt magadnak feldolgozni, helyre tenni magadban, a rossznak is valamilyen értelmét találni... vagy elfogadni!

Kiartás!

76. Miss Angel (válaszként erre: 75. - Nefaria)
2016. jan. 14. 14:54
köszönöm :( remélem igy lesz,mert most kutya nehéz :(
75. nefaria (válaszként erre: 72. - Miss Angel)
2016. jan. 14. 14:49

Már pont eszembe jutottál a minap, csak nem akartalak zargatni, hogy mizu ...


Nagyon sajnálom ....


Hogy könnyítsen a lelkeden, én annyit tudok az ilyen korai vetélésekről, hogy az esetek nagyobb részében azért megy el, mert nem is maradhat, "élettel összeegyeztethetetlen". És akkor jól van így ... tudom, hogy nehéz most ezt így felfogni, de bízom benne, hogy előbb-utóbb enyhül a fájdalmad!

74. Miss Angel (válaszként erre: 73. - Zebracsikó)
2016. jan. 14. 14:40

Köszönöm az együttérzésedet...


Debrecen....

73. zebracsikó (válaszként erre: 72. - Miss Angel)
2016. jan. 14. 14:39

Sajnálom :(

A vetélést is mega rossz tapasztalatokat is.

Melyik kórházban voltál?

Én -bárhogy bánnak velem- nem mertem volna erős vérzéssel hazamenni.


Mielőbbi megnyugvást kívánok!

2016. jan. 14. 14:03

sziasztok,sajnos örömhíreim nincsenek,tegnapelőtt éjjel begörcsöltem,párom vitt a Klinikára,véreztem is durván.Aztán már csak arra emlékszem hogy felfektetnek az asztalra és közlik velem,vetélés,de be kell "fejezni",altalásból ébredvén meg a pokoli alhasi görcsökre meg fájdalomra :(

nem maradt meg a magzat,annyit tudtam,9mmes volt,de más engem már nem is érdekel úgy kivok lelkileg.Az meg egyenesen vérlázító ahogy velem bent bántak,hogy még egy ku....fájdalomcsillapítóért is sírva kellett könyörögni,aztán rám se néztek egész idő alatt,aztán meg a doki nem akar elengedni,mert televérzem az ágyat,megmagyaráztam neki hogy márpedig ha elenged,ha nem ,én távozok.nem is ragoznám tovább komolyan,mert felrobbanok,nem elég az embernek a lelki fájdalma,még ezt kapja,aki csendben viseli a fájdalmat és végszükség esetén könyörög gyógyszerét az le van szarva,aki meg hisztizik és vergődik az meg körül van ugrálva....el vok képedve.mONDJuk az is igaz,hogy nem volt fogadott orvosom,erre már idő nem volt,gyorsan kellett lépni....

hát ez a helyzet és nem tom mi történhetett,de ez úgy ért mint a szélütés,a szívem meg facsarodik,nagyon nehéz....:'(

71. 388b941089 (válaszként erre: 70. - Gika77)
2016. jan. 7. 08:52

😁😃😄

Ismeros :)) aztan a 12.heten nalam is abbamaradt :))

70. gika77
2016. jan. 6. 08:33
Én is követem a sorsod. Az erős hányinger ilyenkor normális, ez még eltart 1-2 hónapig, nem tudom mennyi idős terhes vagy. Van akinek végig megmarad, de a többségnek elmúlik a 12. hét körül. Nálam a citromos víz enyhített valamennyit, de főleg a túlélésre játszottam. :)
69. Miss Angel (válaszként erre: 68. - Nefaria)
2016. jan. 4. 15:31
mindenképpen és köszönöm a tanácsaidat:)
68. nefaria (válaszként erre: 67. - Miss Angel)
2016. jan. 4. 13:54

Igen, minden teljesen természetes amit írsz sajnos :(


Nekem a gyömbéres üdítő illetve a gyömbértea enyhítette a gyomorpanaszaimat, bár én egyszer hánytam csak, de sok volt a savam és hányingerem volt erősen. Enni meg alig ettem :) Elmúlik, ez tartsa benned a lelket ♥ MAjd jelentkezz, hogy mi volt a családvédelemnél!

2016. jan. 4. 13:20

sziasztok,nem vagyok valami jól,sokat görcsölök és ma már elviselhetetlen hányingerem van.

Orvoshoz még nem mentem vissza,mert holnap a családvédelemhez megyünk,még mindig nem döntöttünk,de ha oda megyünk az még semmit nem jelent,mert még attól megtarthatjuk a babát nyilván,de idopontot csak holnapra tudtak adni.ELmegyünk és sztem ennyi lesz....mindenesetre most azon vagyok hogy találjak egy saját orvost,mert a klinikai ambulancián megvizsgálnak és majdhogy ki nem hajitanak,ott semmi felvilágosítást nem kap az ember,nincs semmi baja,mehet,kész,épp hogy ki nem dobnak.Ismerek egy-két orvost aztán meglátom,ki lesz a választott.Mindenesetre ma különösen rossz napom van,azt is megbántam ,hogy egyáltalán ebédeltem:(

ez is normális szerintetek?az este kicsit mg is ijedtem,nagyon erős görcseim voltak,de aztán nem lett semmi,most viszont ez a hányinger,pff....

tudtok esetleg ajánlani vmi olyan könnyű ételeket,ami most nem terhel és egészséges is?

/bocs a sok kérdésért/

66. nefaria (válaszként erre: 61. - Miss Angel)
2016. jan. 4. 13:04
Szia! Hogy vagy? Mikor mész megint orvoshoz? Jutottatok valamire a pároddal?
65. dália 2 (válaszként erre: 61. - Miss Angel)
2015. dec. 30. 19:15
Ha babát várnék a Dr. Czeizel Endre magagzatvédő vitaminját szedném :-) árban is jó és 2 fajta van. Az egyik 12 hetes korig, a másik a terhesség hátralevő részére és szoptatás alatt is szedhető.
64. 388b941089 (válaszként erre: 58. - Nefaria)
2015. dec. 30. 14:16
nekem elég sokáig volt, furcsálltam is, mert a nagylányomnál semmit nem éreztem
63. 388b941089 (válaszként erre: 57. - Miss Angel)
2015. dec. 30. 14:15
nem, nem kell felfüggeszteni:) Ne ugrálj, és ne erőltesd meg magad. A hasizomgyakorlatokkal is óvatosan, picik legyenek a hasprések. Ami jólesik, azt csináld, a terhesség nem betegség.:)
62. nikletty (válaszként erre: 61. - Miss Angel)
2015. dec. 30. 11:48

folsav

de ha olyan kismama vitamint kezdesz szedni, amiben van, akkor az elég

2015. dec. 30. 11:31

köszönöm a tanácsokat:)

hajlamos vagyok túlzásba vinni,igen,bár hasat nem dolgoztatok,azzal gondoltam hogy nagyon vigyázni kell.Az étvágyam nagyon is jó,szeretem a gyümölcsöt is,szóval ezt nem lesz nehéz betartani:)viszont akkor a vitaminokra rá kell "szokni",mert eddig semmilyet nem szedtem.

a magnéziumon kívül mit javasolnátok még ami nélkülözhetetlen ilyenkor?

60. dália 2 (válaszként erre: 57. - Miss Angel)
2015. dec. 30. 09:49
Szerintem kifejezetten hasra most ne tornássz!A mozgás szerintem nem árt amúgy csak a hasazás.A görcsölés is normalis ilyenkor, de azért kéne a magnézium.Mindenképpen jót tenne :-)Egyél fehérjét tartalmazó ételeket és gyümiket !
59. Tuksika (válaszként erre: 55. - Miss Angel)
2015. dec. 30. 08:18
Értem. Bármi lesz is, drukkolok, hogy a legjobban süljön el minden!
58. nefaria (válaszként erre: 57. - Miss Angel)
2015. dec. 29. 23:03

Nekem most a második terhességemnel az "első" hétben mikor már tudtam, tehát az 5-6. Heten végig ilyen görcsök voltak. Mint amikor meg akar jönni. Ha nem nagyon erős, és nincs vérzés akkor nem gond.


Az erős megterhelést - ha benne van h megtartjatok - érdemes kerülni!

57. Miss Angel (válaszként erre: 48. - Dália 2)
2015. dec. 29. 22:17

igen,nem is annyira a folyás idegel,mint inkábbb a görcs,olyan görcsölésem van,mint mensikor.

meg nm tudom,szabad e ilyenkor tornázni,egy,másfél óra torna után még jobban érzem.ezt most fel kellene függeszteni,ugye?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook