Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Emlőrák várandóság alatt fórum

Emlőrák várandóság alatt (beszélgetős fórum)


2016. júl. 25. 14:57
Szia! Lehet, hogy már későn írok, de azért leírom Neked, velem is megtörtént ez a váratlan dolog. 10 hónapos volt a kislányom, amikor diagnosztizálták, tavaly nyáron. Nem tudom, hogy alakultak azóta a dolgaid, ha gondolod, írj rám privát üzenetet, ha csak beszélgetni szeretnél a dologról. Szívesen segítek, nem biztos, hogy rögtön válaszolok. Remélem jól alakultak azóta a dolgaid.
5. BenKír (válaszként erre: 1. - N.timi81)
2015. dec. 26. 07:21
Sajnálom. Mielőbbi gyors felépülést kívánok. Lekopogom, szerencsére velem nem történt ilyen. Anyukámat műtötték vele 2 éve. Én a Kékgolyó kórházat javaslom, nagyon jó orvosok vannak ott.
2015. dec. 22. 19:18
Szia! Nekem akkor derült ki amikor a kislányom 4hónapos volt,szoptattam.Valószínűleg a terhesség alatt alakult ki.Már túl vagyok a műtéten és a kezeléseken. Ha bármi kérdésed van szívesen segítek ha tudok.Illetve itt is sok infot kaphatsz: [link] :)
2015. dec. 19. 19:12
teljes gyógyulást
2015. dec. 19. 18:13

Teljes felépülést kívánok!

Hála Istennek nincs tapasztalatom. Ezt találtam.


[link]

2015. dec. 19. 18:06

Kedves Fórumozók!


Olyanok jelentkezését és hozzászólásait várnám, akiknek a várandósság vagy a szoptatás alatt derült ki a rossz hír. Sajnos nem nagyon találtam ilyen fórumot a neten, mert szerencsére ez nagyon ritka, de jó lenne hasonló helyzetben lévőkkel beszélgetni, hogy tudjunk egymásnak segíteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook