Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Almapektin ital fórum

Almapektin ital (beszélgetős fórum)


17. Guruljka (válaszként erre: 16. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 21. 18:54

Erősen eladásérdekelt oldalt hoztál.(Tovább navigál az eladás-oldalra.

Az ilyen, blogspot és hasonló információk nem hitelesek.


Ami az "x időn át csak eztvagyazt evett" fiogyási sikerek után én azért megkérdezném, meddig tartotta...


Egészségtelen már a heti 1 kg-s fogyás is, kivéve ha az ember extrém túlsúllyal (100 kg fölött) kezdi.


Egészségtelen az egyoldalú táplálkozás is. Az ember mindenevő, nem pedig selyemhernyó vagy koalamaci, hogy egy és ugyanazt egye kizárólag.


Az almapektin elkészíthető házuilag is. egyébként szerintem azért reklámozzák agyon a fogyasztó hatást, mert így az almafeldolgozási hulladékot is el tudják adni. Lehet, hogy csökkent a lekvár iránti kereslet. :D

2016. márc. 21. 15:16
15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Grafzsu)
2016. márc. 20. 16:54

Persze, zselésít. Végtére is, ez is szénhidrát, csak el is tömít.


Azért nézz utána, sima befőzni való pektin nem lenne-e olcsóbb, és mi az összetételbeli különbség.


Szerintem van ebben befolyásolás bőven, sokan kifejezetten azért isznak vizet étkezés előtt, hogy csökkentse az étvágyat. Ha tiszta vizet innál négy decit étkezésenként, akkor is telítene szerintem. Bár lehet, hogy a zselés gyomortartalom miatt kicsit változik az anyagcsere. :D

2016. márc. 20. 15:13
Én alma pektint rendeltem. 20g-ot hígítok fel turmixban 1,5 l vízzel, fél citrommal, édesítővel. Minden étkezés előtt és után iszok 2 decit. Nem tudom hogy fogyastz e, de az inzulin rezisztenciám miatt állandó vágyaz éreztem a nassolásra ami 2 nap után teljesen elmúlt. Egy hete iszom, szuper, az előtt megállíthatatlanul csak ettem, féltem hogy ezek után jön a cukorbetegség, nem tudtam parancsolni a megállíthatatlan nassolási vágynak. Érzem hogy ez jó lesz.
13. Guruljka (válaszként erre: 12. - Loretta16)
2016. márc. 8. 13:07

Inkább ne költs erre. Maga a pektin olcsón kapható, befőzési célokra. Zselésít.

Szerintem ha zabkorpát veszel, és elkezded azzal sűríteni az ételeket, jobban jársz.

Ezáltal zsír és finomliszt nélkül tudsz sűríteni, és a rosttartalmat is növeled. Sokan nem is tudják, hogy a saláták, a zöldségfélék mennyire kevés rostot tartalmaznak.

2016. márc. 6. 20:51
Én is rendeltem a neten egy agyonreklámozott szert, a Herbal zsírégetőt. Szedtem kb.10 napig, de csak annyit vettem észre, hogy fel vagyok puffadva. Se az étvágyam nem csökkent, se a súlyomból nem ment le semmi. Már-már gondolkodtam ezen a pektinen, de akkor nem élek vele inkább...:)
11. Guruljka (válaszként erre: 9. - Oxanalita)
2016. jan. 9. 07:56
Sajnálom. Gondolom, drága tanulópénz volt, és lelkileg is rossz.
10. simple (válaszként erre: 9. - Oxanalita)
2016. jan. 8. 22:07
Ezek a "csodaszerek" mindig csak lehúzások.
2016. jan. 8. 22:01

Gyerekek,talan egy kg-mal mutat kevesebbet a merleg...

Nagy hiba volt erre kolteni...

8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Bjudit55)
2015. dec. 22. 17:54
Nagyjából igen, de szénhidrátokra is szükség van. A lassú felszívódásúakra, mint a rostos élelmi anyagok is. :D Tehát nem cukor és liszt lehetőleg, hanem főzelékféle, gabonák...én nagyon szeretem a zabpelyhet, de volt már, aki megsértődött, mert azt mertem állítani, hogy a zabpehely az ő véleményétől függetlenül, egészséges. :D
7. bjudit55 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2015. dec. 21. 13:03
Hát, igen. A zsírban sok a kalória, a szénhidrátból meg zsír lesz ha nem párosul mellé elég mozgás. Tehát csak csínyján mindkettővel!
2015. dec. 21. 01:02

Az almapektint a konzervgyárak is használják, és a befőzőcukrokhoz is azt keverik. Zselésít.

Nem tudom, milyen ígérettel árusítják fogyasztóként,de kár volt elhinni szerintem. Vehettél volna bolti8almapektint, amit lekvárfőzéshez árulnak, az biztos olcsóbb lett volna, és vagy fogysz vagy nem. delegi8nkább nem, mert az egyetlen valódi csodaszer ingyenes, csak kicsit kellemetlen. Izomláz néven szerezhető be... :D Lassan, de biztosan hat, főleg ha ésszerűen étkezel mellette. Azaz normálisan, vegyesen, nem koplalva! Fehérjedúsan, ha nincs ez ellen szóló betegséged, de lehetőleg zsírszegényen.

5. Oxanalita (válaszként erre: 4. - Bjudit55)
2015. dec. 19. 20:37

Az almalevet megiszom..de az almat ragni nem 😊

De nagyon jol hangzik amiket keszitesz belole.

2015. dec. 19. 18:00

Most az alma a legolcsóbb gyümölcs. Nálunk kilója 200 ft. Ha unod harapdálni, készíthetsz belőle friss almalét. Hogy a rostját se pazaroljuk el, lehet belőle aszalványt készíteni. Ha nincs aszalód, a sütőben legalacsonyabb hőfokon meg lehet aszalni a tapadásmentes lapra kent pépet.


Én most alma szeleteket aszalok, fahéjjal megszórva. Finom csemege, és a fahéj serkenti a zsírégetést is. Mennyei illat terjeng az egész lakásban. Nekem 1 éve van aszalóm, nagyon jól ki lehet használni. Sós rágcsálnivalót is készíthetsz vele a mi jóllakat, és a sok rost segíti a fogyást is. Energia benne minimális.

2015. dec. 19. 14:52
Szerintem a 100%-os (bio) almalével jobban jársz. Benne van a vitamin is és árban sem jön ki többre szerintem. Napi 1 liter elkortyolgatva, szuperul elveszi az étvágyat. Egy 6napos tisztítókúra alkalmával tapasztaltam, én is nézegettem aztán a pektint, hátha olcsóbb és egyszerűbb, de nem. Elszörnyedtem az árán...
2015. dec. 19. 14:17
épp az imént olvastam róla, én is kíváncsian várom a hozzászólásokat..
2015. dec. 19. 13:28
Hasznalt/hasznal valaki almapektin italt fogyozni,es meregteleniteni?Jovoheten erkezik,dupla adag,de mar most kezdek elbizonytalanodni jol tettem-e,hogy ennyi penzt adtam ki erte..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook