Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet továbblépni? fórum

Hogyan lehet továbblépni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. 73212b3780 (válaszként erre: 1. - Mici_kwabs)
2015. dec. 23. 00:55
felesleges rágódni rajta, az idő megold mindent. foglald le magad valamivel és emelt fővel menj tovább.
2015. dec. 21. 22:52

Tudjátok miért nem jó ötlet egy csalódottak találkozója? Ilyenkor jobb olyan környezetet keresni ahol magabiztosak az emberek, arra van szükség, hogy felemeljenek, ne egy nagy közös síránkozás és gyülöljük meg a férfiakat szlogen legyen.


Nem jelöltem meg kedvencnek a fórumot és megfelejtkeztem róla, most viszont újra olvastam. Felfigyeltem arra, hogy egy valami közös a történetekben: először jön a nagy szerelem, s utána sem jön a megismerés. Az az ember akit látni véltek az nem a valós személyisége, hanem amit szeretnétek, aztán jön a kiábrándulás, mert mégsem úgy viselkedik ahogyan elvártátok. A férfiak csak szexet akarnak, s csak utána szerelmet, ha akarják ez utóbbit. Valószínű, hogy én is ebbe a csapdába esnék ha ismerkednék, de egyelőre ez nekem nem célom.

66. VendrinerPiroska (válaszként erre: 44. - Mici_kwabs)
2015. dec. 21. 22:38
Gratula. Új év, új lehetőségek. Csak legközelebb őrizd a szívedet, addig míg biztos nem vagy a párod jellemében és érzéseiben.
2015. dec. 21. 22:33

Igen, muszáj lesz tovább lépnem, tudom jól.

Ezt a pár napot még azért megvárom így Karácsony előtt, jelentkezik-e. Azt sem tudom itthon van-e már, vagy csak ezután jön haza. Ha nem jelentkezik továbbra sem, akkor ennyi volt.

Azért kimondhatná, megérdemelném, vártam rá megint 1 hónapot. Úgy könnyebb lenne, ha tudnám. De hát pasi, mit is várhatok tőle. Ők nem így gondolkodnak.

64. Bucóka20 (válaszként erre: 63. - Adraszteia6)
2015. dec. 21. 21:44

Igen,ha nincs uzenet az is egy uzenet.

Persze ilyenkor probaljuk a kifogasokat megtalalni,de 99%-ban azert nincs valasz mert gyavak leirni,h van mas vagy volt is mas ..vagy csak egyszeruen nem fersz bele az eletebe.

A legrosszabb,h nincs kimondva...de ugy kell hozza allni,h jobb most,mint kesobb ... h pl az eskuvore nem megy el.

Te megettel mindent.

Probalj meg lassan tovabb lepni.

63. Adraszteia6 (válaszként erre: 62. - Bucóka20)
2015. dec. 21. 21:38

Kamaszok már a gyerekek, de akkor sem akarok ünneprontó lenni. Eszemben sincs előttük sírni, akkor inkább addig kimegyek.

Az a helyzet, hogy írtam már neki szombaton egy részemről utolsó üzenetet. Abban kértem, hogy legyen velem őszinte, bármi is a helyzet, megküzdök vele, csak ne hagyjon ilyen bizonytalanságban. Elolvasta, de semmi válasz..

Nagyon csúnya dolog ez tőle, pedig nem ilyennek ismertem meg. Elég határozott, mindent kimond, ezért is nem értem mi van.

Én úgy érzem megtettem mindent. Csak szeretném magamban lezárni, de így nem lehet, ha nem tudok róla semmit.

Persze, ha nincs üzenet, az is egy üzenet.

62. Bucóka20 (válaszként erre: 61. - Adraszteia6)
2015. dec. 21. 21:23

A gyermekeid elott inkabb ne sirj,meg megijeszted oket.

Hivd fel vagy irj neki.t

Tudom ciki,de ha erre se jon reakcio,akkor ennyi.

Tovabb kell allni.

Nekem volt egy hasonlo sztorim,interneten megismerkedtem egy jo par evvel idosebb sraccal.

Meselte h van gyereke,elvalt stb....

Elso randin angyalkat adott nekem,megcsokolg stb...


Aztan a masodik randit egy labujj tores miatt!? Lemondta...

Soha tobbe nem lattam,telefont se vette fel,se semmi.


Gondolom nem valt el,csak szivatott.

2015. dec. 21. 18:53

Ja, és a legrosszabb, hogy pár nap múlva itt a Karácsony. Pont ilyenkor szenvedni ilyen miatt..

A karácsonyi zenéket sem bírom így elviselni, azonnal sírnom kell tőlük, elmegy az életkedvem.

Mit fognak szólni a gyermekeim, ha itt szenteste nekiállok bőgni?

60. Adraszteia6 (válaszként erre: 57. - Katalinka1976)
2015. dec. 21. 18:52

Láttam, a másik fórumon is ezt javasoltad.:)

Viszont talán sokan nem érnek rá, vagy mint én is, vidékiek.

Mi lenne, ha nyitnánk itt egy klub-ot, ahová azok jönnénk, akik mostanság vagyunk ilyen helyzetben.

Támogatnánk egymást kicsit.

2015. dec. 21. 18:49

Sziasztok!

Én is hasonlóképp jártam, bár én nem lettem konkrétan kidobva.

2 hónapja találkoztam egy pasival, azonnal tudtuk mindketten, hogy nagyon egymásra találtunk. Minden szuper volt vele, csak 1 a baj, ő külföldön melózik. 1 hetet voltunk együtt, szinte tökéletes volt minden. 4 hét kint, addig chat-eltünk, aztán újra volt itthon 1 hetet. Akkor sem volt semmi vita, gond. Megint 4 hét kint, mostanság kellene hazajönnie, vagy lehet itthon is van. De az a helyzet, hogy egyszerűen eltűnt, nem ír, nem is válaszol semmire. Fent sincs net-en sokszor, szinte egyáltalán.

Úgy gondolom, hogy nem is fog jelentkezni, szerintem így gondolja, hogy nem ír, én meg majd csak rájövök, hogy lapát. Rettenetesen érzem magam, sírok egész nap. Nem hiszem, hogy olyan szerelmes lennék, inkább ez a bizonytalanság, tehetetlenség, ami kikészít.

Nem tudom mi lehet erre a megoldás.

Inkább beszélt volna velem csúnyán, azon túl tudnék lépni...

58. Magnumpi (válaszként erre: 1. - Mici_kwabs)
2015. dec. 21. 18:10

Fogj egy darab papírt és írd le mindazt ami az eszedbe jut ezzel kapcsolatban. A lényeg, hogy addig ne hagyd abba amíg nem érzed azt, hogy mindent kiírtál magadból. Ha ez megvan olvasd vissza, aztán szépen gyújtsd meg a papírt közben nézd ahogy elég, ezzel együtt engedd is el minden rossz gondolatod vele kapcsolatban.


Az egodat bántja ez az egész, de ettől nem leszel rossz, mert valaki egy felületes ismeretség alapján ilyesmit vág a fejedhez.

2015. dec. 21. 17:18
Akkor szervezzünk, találkozzunk. Gyűjtsünk társaságot, Üljünk be valahová vagy bármi. Csak beszélgessűnk és segítsük egymàst.
56. mici_kwabs (válaszként erre: 55. - Katalinka1976)
2015. dec. 20. 20:20
Én is belemennék ebbe.
2015. dec. 20. 18:00
Sokszor gondolok arra, hogy szerveznem kéne egy közős időtöltést azokkal, akik csalódtak.
2015. dec. 20. 17:58
Nektek hogy sikerül feldolhozni dolgokat. Nagyon ritkán bolondulok bele valakibe, és nem tudom hogyan léphetnék túl ezen.
2015. dec. 20. 17:56
Egyedülállóak. Legalább is úgy tudom. Hittem neki, nem volkt miért bizalmatlannak lennem.
52. vacsa (válaszként erre: 50. - Katalinka1976)
2015. dec. 20. 17:55
Anyagi okok?????
51. vacsa (válaszként erre: 48. - Katalinka1976)
2015. dec. 20. 17:54
Mivel indokolta? Egyedülállóak vagytok?
2015. dec. 20. 17:54
Még elején lévő kapcsolat, és anyagi okokkal indokolja. Én nem vagyok anyagias,sőt... Nem tudom feldolgozni
49. csikil4ny (válaszként erre: 48. - Katalinka1976)
2015. dec. 20. 17:50
Ő mivel indokolja? Ezt inkább ha tartós kapcsolatról van szó megoldani kellene, nem feldolgozni.
2015. dec. 20. 17:42
Mit ér az a férfi, aki egyik nap ölel és csókol, néhány óra múlva elutasít mindernt. Hogyan tudnátok feldolgozni? Van ötletetek?
47. 1e53ba4657 (válaszként erre: 36. - Mici_kwabs)
2015. dec. 19. 15:21
es te ezert vagy padlon? akkor mikor ezt mondta,akkor kellett volna elkuldeni a f-ba,utolag szot se erdemel,az ilyennel nem is allnek szoba,plane ha csak 3 ho van mogottunk az is tavkapcsolatban,ne legy gyerekes,ne add meg az oromot,hogy irogatsz neki.:)
46. mici_kwabs (válaszként erre: 45. - Panna.33)
2015. dec. 19. 13:09
Én mindig csak ezt tanulom meg.
45. Panna.33 (válaszként erre: 11. - Mici_kwabs)
2015. dec. 19. 06:38
Jó, jó. Értem én. Velem is volt így. Nem fejeltem meg:)) Valójában az idő oldja ezt meg. Meg az új élmények. Meg kell bocsátanod magadnak, hogy vele voltál. Amúgy meg ő is jó volt. Megtanultad, hogy milyen félével ne kezdj;)
2015. dec. 18. 23:39
Végre vége. Leírtam neki a levelet, de nem volt abszolút obszcén, csak őszinte. Megkönnyebbültem, bár egy kis űr maradni fog utána, de így sokkal jobb lesz. Csak mérgezett.
43. mici_kwabs (válaszként erre: 42. - VendrinerPiroska)
2015. dec. 18. 23:08

Azt fogom tenni a levéllel.

Nem tudom! Ez volt mindig az én kérdésem is, de soha nem kaptam rá választ. Esküszöm, én nem változtam. Mindig kedves voltam vele, ott voltam neki, amikor kellett, segítettem neki szavazatokat gyűjteni egy versenyhez, szóval helytálltam. Önszántamból sosem bántottam, és amúgy sem okoztam neki fájdalmat, tudtam, mik az érzékenyek a számára. De ő szembe köpött, visszaélt a titkokkal, érzékeny dolgaimmal, amiket elmondtam neki, ráadásul a vége felé már abszolút nem érdekelték a dolgaim, problémáim.

42. VendrinerPiroska (válaszként erre: 36. - Mici_kwabs)
2015. dec. 18. 23:03

Hát, ez azért felvet néhány kérdést a kapcsolatotokról és az ex kedvesedről is. Ezek azért nem kispályás kommentek. Hogy tudtatok ilyen rövid idő alatt ilyen mélyre jutni?

Különben meg, amit ajánlani szoktak, hogy írj egy levelet az illetőnek, amiben kiadod a dühödet és fájdalmadat, aztán égesd el.

2015. dec. 18. 22:58
Köszönöm nektek, rádöbbentettetek arra, hogy ez az ember egy torzszülött. A szó szoros értelmében. Olvasgatni fogom ezt a két hozzászólást, ha rosszabbul érzem magam.
40. hamurapi (válaszként erre: 36. - Mici_kwabs)
2015. dec. 18. 22:49

Kötsd le az energiádat,a dühödet! menj el ismerősökkel barátokkal beszélget,szórakozni.Nem kell nyakába borulnod senkinek.Egy életre tanuld meg: a távkapcsolatnak nincs jövője!!!A haragodat ,meg a bosszuállási hajlamodat ne dédelgesd,mert a világon semmi értelme nincs.Nem tudsz elégtételt venni rajta,hiába átkozod,szidod,az neki semmit nem árt!Csak magad hergeled fel vele.Gondolj bele és ismerd el magadban a kudarcot!Nehéz,de ha tanulsz belőle,nem szenvedsz többé!Hidd el,ami veled történt törvényszerü.Megismerkedés,netezés,telózás,utazgatás /általában a lány utazik helybe/,aztán ha megvan-győzött!!Utána nem vagy érdekes!Addig a legszebb vagy,utána csámpás,meg ragya!

Igy egy kicsit durva,de általánosságban igaz!Ne gyászold!

2015. dec. 18. 22:47

Ha ilyen egy tahó,akkor nem érdemli meg azt sem,h leírd neki h mit gondolsz rola. Szal le fog szarni.

Csak sajat magadat fogod megjobban felspanolni.

Írd le egy lapra és égesd el.

Rajta pedig lépj tovább. Őt minősíti az,ahogyan beszélt veled.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook