Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elektromos kerékpár. Típus, tapasztalat? fórum

Elektromos kerékpár. Típus, tapasztalat? (tudásbázis kérdés)

10. bjudit55 (válaszként erre: 6. - Ee523aad9d)
2015. dec. 19. 08:49

Dehogyis! Nem ezt akartam mondani, nagyon is jók a boltik is, csak nincsenek ilyen erősek. Nagyon sokan dícsérik a bolti bicajokat. Nekem a falu terep viszonyai miatt nem felelt meg. Van egy helyen nálunk egy nagyon erős emelkedő, és ott kell járnom. Ezért csinálta.


A fiam nem árulja a "tákolmányokat" (csak hátsó kereket kellett cserélni), én csak jó szándékkal próbáltam segíteni neked, amiért most elnézésedet kérem. Bocsánat.

9. julianusyze (válaszként erre: 8. - Ee523aad9d)
2015. dec. 18. 20:05
Arra pont megfelel a 20 kilométeres sebesség,meredeken meg kicsit rátekersz én is úgy szoktam.
8. ee523aad9d (válaszként erre: 7. - Julianusyze)
2015. dec. 18. 20:01
Jaj, nem is a külcsin érdekel, és nekem sem szupergyorsaság kell, csak városon belüli kényelem.
2015. dec. 18. 19:54
Nekem van csak sajnos a márkáját nem tudom ,kéz alatt vettem rég volt.De tényleg mindegy milyent veszel,ha elromlik rajta valami az úgyis az aksi lesz először.Maga a bicó csak külcsín.Na 2x-ra meg a töltő mondja fel a szolgálatot.Ez a kettő nekem annyiba jött mint maga a használt bicó :-D Szerintem meg hogy 20al megy az pont kényelmes,pláne ha az ember forgalomban használja nem sík hosszú terepen.Én ennél többel nem is akarnék menni :-D
6. ee523aad9d (válaszként erre: 5. - Bjudit55)
2015. dec. 18. 19:42
Értem, tehát, ha nem veszek a fiad tákolmáyából, akkor az összes többis szar a piacon. Bocsi. :)
2015. dec. 18. 19:09
Valóban. Később rájössz, hogy szinte teljesen egyformák. De kívánom, találd meg a számodra megfelelőt.
4. ee523aad9d (válaszként erre: 3. - Bjudit55)
2015. dec. 18. 18:40
Köszi, de boltit szeretnék. Csak érdekelnének a típusok, tök nagy a választék.
2015. dec. 18. 18:29

Szia!

A gyártó Golden motor, a típus Magic Pie 3.

Fiam építette.

Bivaj erős, nagyon megy, meredek parton is felmegyek vele.


Eredetileg normál bicaj volt, foam a hátsó kereket kicserélte erre a motorosra, a csomagtartón hátul van a kis aksija, azt hiszem 36 km-t bír egy szuszra.


Üzletben csak gyengucit kapsz, max. 20-al megy, és csak sík terepen. Ha az enyém érdekel, meg is mutathatom, fiam csinál neked is ha kéred. Még másmilyet is, mert ügyes. :))

2015. dec. 18. 17:38

Olyanok véleményét szeretném, akiknek van elektromos kerékpárjuk. :)

Köszönöm!

2015. dec. 18. 17:36
Elektromos kerékpár. Típus, tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook