OptiMaskPro (beszélgetős fórum)


8. nicocska (válaszként erre: 7. - Hebo72)
2016. szept. 16. 09:46
Szia Hebo72.Köszönöm a valaszt,és nem tudnak feljelenteni? Illetve a postán jelezzem h a cimzet ismeretlen?
7. Hebo72 (válaszként erre: 6. - Nicocska)
2016. szept. 16. 09:23
Igen.
2016. szept. 16. 08:58
Sziasztok!Sajnos utólag tudtam meg az optimaskpro egy csalás. Megrendeltem és most nem tudom mit csináljak.Tudnátok segíteni?Ha nem veszem át a postán az megoldás?
2016. aug. 2. 18:00

És tessék, további referenciaforrás:


[link]


[link]

2016. aug. 2. 17:57

Na, ez zagyvára sikeredett, nekiveselkedek még egyszer: szóval, ami eleve kétkedővé tett, az a honlaponj, és a blogbejegyzésnél található szokatlanul hatalmas komment-mennyiség, egy ennyire kevéssé közismert terméknél jó ha 5-10 hozzászólás van, az is inkább érdeklődő, vagy elégedetlen vásárló; a magyar felhasználó ritkán hallelújázik, ha elégedett valamivel, pláne nem hosszas szóvirágokban, mert mifelénk az az alap, ha ne gagyival szúrják ki a szemünk, ezért amiatt nem áradozunk alapból - ez tipikusan tengerentúli szokás, mi inkább csak az egégedetlenségünknek adunk hangot, és azt is csak akkor, ha kirívó méltánytalanság ért - de azt meg úgyis törölnék a forgalmazói honlapról, ezért inkább privát mail-ben reklamálunk.

Ezt tudván lett eleve gyanús a honlap, pláne a szimpla blogbejegyzés. A rengeteg áradozó, és feltűnően hasonló komment - pláne, hogy facebookosak, amik - mint tudjuk, csomagban vehetők a vaterán pl -, nah szóval innen már gyanítható volt, hogy kidobott pénz a látásjavító, ma meg már tapasztalati tény, ez van.

2016. aug. 2. 17:46

Sajnos kamu. Én ajándékba kaptam egyet, és bár nem hiszek az ilyesféle "hihetetlen gyógyulások" és társaiban, adtam neki egy esélyt, ha már valaki volt olyan kedves a családomban, hogy pénzt áldozott rá merő jószándékból... Persze full eredménytelenül, kár volt az a napi 15-20 percért, amit ezzel töltöttem, na meg az elhasznált elemekért, stb., kutyagumit se ér az egész, jelzem, sejtettem.


Mert utána olvastam, és mind a forgalmazói honlapon, mind a jószándékú privát blogbejegyzésnek álcázott - valójában promóciós - oldalon kizárólag, de szó szerint KIZÁRÓLAG pozitív, hihetetlen gyógyulásokról szóló kommentek hemzsegnek nem kis számban! Ami már eleve gyanús, de ennél is gyanút keltőbb, hogy egyetlen egy elégedetlen, vagy akárcsak semleges hozzászólás nem található a 195 (!) komment között... találkozott már valaki ilyennel amúgy a magyar valóságban..?


Csak mert a világ legtutibb termékénél is akadnak elégedetlen felhasználók, nem kis számban, ez tény. Kivéve itt.


Szóval, szkeptikusan bár, de adtam esélyt a cuccnak, kár volt. Senkinek sem ajánlom, hogy ilyen kamuba ölje a pénzét, még ha nem is kerül vészesen sokba, de akkor is, van annak a pénznek jobb helye, gondolom, mindenkinél.

2. jennyvagyok (válaszként erre: 1. - Ad93f181e9)
2016. márc. 28. 14:18
Szia, azt olvasom mindenütt, kamu az egész! Átverés! Még senkinek sem javult tőle a látása! :)
2015. dec. 18. 11:57

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata a látásjavító OptiMaskPro-val kapcsolatban?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook