Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Baktövisről van valakinek hosszú távú tapasztalata? fórum

Baktövisről van valakinek hosszú távú tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2016. jan. 20. 19:40
Köszi a válaszokat!
2015. dec. 18. 13:00

Én 2 hónapos kapszula + krém használat után semmi pozitív tapasztalaom nem volt. 60 éves vagyok, ráncom talán nincs olyan mértékű mint az ilyen korúaknak általában, de egy hangyányit sem változtak. Jó megfigyelő vagyok. :)


Lehet, hinni kéne benne akkor hatna, de sajnos én mindent csak kíváncsiságból próbálok ki, hitem csak akkor lesz benne, ha látom a hatást. Itt nem volt. Ezért kitiltottak a face csoportból is, mert ott csak pozitív véleményt lehet tenni. Már bevezették azt is, hogy nem lehet közvetlenül beírni a véleményünket, csak privátban, és ha nekik tetszik, akkor majd ők közkinccsé teszik.

2015. dec. 17. 23:06

Nekem volt egy "bak tövisem"hosszú távon,de inkább öregedtem mellette,mint fiatalodtam.:)

Bocs.:))

2015. dec. 17. 22:26

Sziasztok!

Egyre több helyen lehet olvasni, hogy a baktövis micsoda csudijó dolog.

Érdekelne, hogy van-e itt olyan fórumozó, aki ismeri, használja. Mik a tapasztalatok, hogyan használjtok, és mi mindenre?

2015. dec. 17. 22:25
Baktövisről van valakinek hosszútávú tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook