Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmetükre technika fórum

Elmetükre technika (beszélgetős fórum)


2019. aug. 28. 09:57
Hahó! Senki nem agykontrollozik?
2018. szept. 28. 15:05
Ide is írhatna valaki valami okosat! :)
14. bjudit55 (válaszként erre: 13. - Bjudit55)
2015. dec. 18. 10:13
Tehát amiért én programozok legyen úgy ahogy én szeretném, és mások is tegyenek ennyit magukért ha akarnak valamit. :)
13. bjudit55 (válaszként erre: 12. - Lacuslacus)
2015. dec. 18. 10:11
Vagy pedig, neki kell mással találkoznia. Ezért tesszük hozzá a programozás végén, hogy az történjen, ami mindenki számára a legjobb. (Ilyen persze ritkán van. Mert ami nekem a legjobb, lehet hogy neki is, de érintett lehet az ügyben családtagja is, és ha neki nem ez a legjobb, már akkor sem teljesül. Ezért felesleges ennyire jónak lenni. Miért ne történhetne úgy ha már fáradozok érte, ahogyan nekem a legjobb? )
2015. dec. 18. 09:49
Azt mondja erre az agykontroll, hogy a célt akard, ne az utat! Szóval arra próbálj programozni, hogy ott vagy egy férfi mellett, és nagyon boldog vagy vele. Ha ez Ő, akkor visszakapod, de lehet, hogy azért ért véget, mert mással kell találkoznod! Ezt bízd az Univerzumra!
11. Aryana
2015. dec. 17. 20:34
Nem használtam ilyesmire, de bejöhet. Belül, ha felteszed magadnak a kérdést, hogy visszakaphatod-e, a választ érzed. Ha úgy érzed, hogy igen, akkor bejöhet. Próbáld a technikát először egy konkrét cselekedetre használni (mielőtt a visszaszerzésre), például, hogy x napon találkozzunk (valahol) vagy valami olyasmi dolog, amit jelnek vehetsz (ami, ha bejön egy sikerélmény) és lépj tovább lépésről lépésre, ami visszavezeti hozzád. Vagy egyből a konkrét célra, hogy együtt vagytok de mindenképp tűzz ki határidőt (dátumot)!
2015. dec. 17. 19:37
Én konkrétan a volt páromat szeretném visszakapni. Hónapokkal ezelőtt szakított velem, de azóta is nagyon jóban vagyunk, minden nap beszélünk és irtó aranyos velem. :) Szeretnék egy kis löketet adni a dolognak, hinni benne :) Ilyesmire használtátok már? Bejött?
9. Aryana (válaszként erre: 1. - Aranka77)
2015. dec. 17. 18:10

15 éve végeztem el a tanfolyamot. Igen, sok célomat elértem vele. De... a hit a döntő. Ha nem hiszel benne, hogy eléred a célod, akkor hiába végzed a technikát.

Sok összetevője van: a hit mellett az érzelmek is számítanak az adott céllal kapcsolatban. Valamint az is, hogy mennyi időt szánsz rá, mennyire vágysz rá...

8. syria (válaszként erre: 7. - 4b6a2525df)
2015. dec. 17. 17:03
S te ezt mind meg tudod valósítani? :)
2015. dec. 16. 22:20

Az elmetükre technikát akkor használjuk, amikor egy konkrétan megfogalmazott célt akarunk elérni.


Ezt az agykontroll technikát alfa állapotban alkalmazzuk. Szintünkön elképzeljük a jelenlegi helyzetet, a problémát egy fekete keretes tükörben. Pár percig elemezzük ezt a képet, majd kicsit arrébb toljuk a tükröt képzeletbeli képernyőnkön és megjelenítjük az elérni kívánt állapotot egy új, fehér keretes tükörben. A tükörben azt az állapotot látjuk, amikor már sikerült elérni célunkat. Éljük bele magunkat a jelenetbe, gondoljuk tovább, miket teszünk, miket érzünk most, hogy már elértük kitűzött célunkat. Próbáljuk minden érzékszervünket bevonni. Alaposan vizsgáljuk meg, hogy mit látunk, mit hallunk, hogy beszélünk másokkal, mit érzünk. Jelenítsünk meg rövid történeketeket, melyek a cél elérését követően zajlanak. Ha például sok pénz keresése a cél, akkor játszunk el a gondolattal, hogy mire költjük ezt a pénzt, képzeljük el, ahogy épp megvesszük a számunka szükséges dolgokat és már birtokoljuk azokat. Milyen érzés? Csak pozitív gondolatokra fókuszáljunk, miben lett jobb az életünk és környezetünk élete enne hatására.


A programozások során többé már ne jelenítsük meg a fekete keretes tükröt, erre csak az első alkalommal volt szükség. Innentől már csak a fehér keretes tükörre összpontosítsunk, csak arra az állapotra koncentráljunk, amikor már elértük kitűzött célunkat.


Még egy gondolat, a programozás végén mindig tegyük hozzá, hogy „Az történjen, ami mindenki számára a legjobb.” Hisz ha teljes átéléssel használjuk a technikát a programozott cél valóra válik, de nem tudhatjuk, hogy később visszanézve ne kívánnánk-e azt, hogy bárcsak mégse sikerült volna ezt akkor elérnünk. Ha ezt a mondatot hozzátesszük, akkor csak azon céljaink fognak valóra válni, amelyek valóban javunkat szolgálják, és előre visznek minket utunkon.


Az Elmetükre technikát akkor használhatjuk igazán eredményesen, ha él bennünk a Vágy, Hit és Elvárás a kitűzött céllal kapcsolatban.


[link]

6. Mutáns Jane (válaszként erre: 2. - C40efa00cc)
2015. dec. 16. 22:19
Egy nagyon egyértelmű, szemléletes szimbólumokkal dolgozó vizualizációs technika, amelyet mélyen ellazult állapotban kell végezni.
5. syria (válaszként erre: 4. - Lacuslacus)
2015. dec. 16. 20:46
Hajrá! Várom a pozitív beszámolókat. :)
2015. dec. 16. 20:02
Szerintem ki lehet írni nyugodtan ! Az agykontrollnak az egyik gyakorlata. Én pl nagyon sajnálom, hogy ezt nem a gyerekkoromban tanultam meg. Igaz, ez akkor még nem is létezett! De az biztos, hogy fantasztikus dolgokra lehet képes az ember általa.
2015. dec. 16. 19:52
Nem akarom (merem) ide bemásolni a honlapot, de ha rákeresel, nagyon sok információt találsz róla a neten! :)
2015. dec. 16. 19:49
Az mi?
2015. dec. 16. 19:48
Neked bevált az elmetükre technika, elérted vele a célodat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook