Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én szülésem fórum

Az én szülésem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én szülésem

2008. máj. 9. 18:27
Hát azt úgy mondják, hogy a következő gyorsabban jön, de fájdalmasabb..:))
2008. máj. 9. 18:21

sziasztok!

Nekem is sokkal könnyebb volt megszülni az elsőt, mint a másodikat. A nagyfiam augusztusban lesz 3 éves, a picinek pár napja ünnepeltük első szülinapját. A pici két és fél héttel előbb jött, mert elfolyt a magzatvíz, és nem volt mit tenni ,megkellett szülnöm. Sajnos indították a szülést, semmi fájásom nem volt. Na de amikor kb. negyedéig folyt le a infúzió, azt hittem megszakadok. Nem gondoltam volna hogy ennyire nehéz lesz. Ettől függetlenül bátran szülnék még, és aki még nem szült annak csak az első szülésem történetét mesélem el, nem akarok senkit sem ilyesztgetni. A lényeg, hogy egészségesek a gyerekeim, és mindenkienk ilyen gyerekeket kívánok.

Sok örömet, és minden jót!!

üdv,

eszti

2008. máj. 9. 12:31
Szia az én történetm is hasonló van egy 3 éves lányom és egy 1 éves fiam, de a fiam jobban megkínzott mint a lányom, de megérte a szenvedés mind a kettőért.
2008. máj. 9. 08:00
A te szülésed igen csak hasonlít az én lánykám születéséhez, ő is második gyerek. Olvasd el a cikkeimet, megtudod! :)
2008. máj. 8. 11:03
Az elsőt könnyen szültem, de a másodikat már nehezebben, pedig azt mondják, hogy a második könnyebb az elsőnél.

Ugrás a teljes írásra: Az én szülésem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook