Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Plus Size Hölgyek részére rendezett szépségverseny fórum

Plus Size Hölgyek részére rendezett szépségverseny (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Plus Size Hölgyek részére rendezett szépségverseny

2016. jan. 4. 19:28

"Miss Curvy Hungary"

hat nem mondom hogy 1 szerencses nevvalasztas ez itthon...

23. VendrinerPiroska (válaszként erre: 22. - Gatitaaa)
2016. jan. 3. 21:14
Nem tudom, hogy ez éltetés-e vagy csak elfogadás. Biztos, hogy mindig is lesznek olyanok, akik csak akkor fognak beleférni az átlagos konfekció méretbe. Ettől függetlenül lehetnek bájosak. Sok ilyet ismerek. Valamilyen szinten mindenkinek el kell fogadni, hogy olyan amilyen, mert, ha idegbetegre rágja magát, hogy ő miért nem olyan vékony, mint Kate Moss vagy valamelyik konditeremben élő, attól aligha lesz bármi jobb. Furcsa belegondolni, hogy Kate Upton és Robyn Lawley is plusz méretűnek minősül. Én szívesen cserélnék testet bármelyikkel. Fő az egészség, bármilyen méretű is legyen valaki. Nekem Tess Holliday kicsit túlzás, de tekintetbe véve, hogy mennyit keres a formáival, hogy hetenként kétszer edz és minden hókusz pokúsz nélkül képes volt szülni egy egészséges gyereket ezzel az alakkal, hát lehet, hogy mégis ő jár közelebb a normálishoz, mint egy fényevő.
2015. dec. 31. 11:42
Egyetértek. Azért nem mindegy hogy hány pluszkilóról beszélünk. Ugyanúgy, mint ahogy a csontsoványsággal, ezzel is hajlamosak az emberek túlozni. A csontsovány nem egyenlő a vékonnyal és a molett sem egyenlő a kövérrel. Ugyanígy az átlag nem egyenlő a molettel. (Ezt a kettőt szerintem egyre többen összemossák.) Egyik véglet sem egészséges, de a legtöbb ember egy kicsit rátesz a "normál" alkatra és fogalomzavarban szenved. A vékony és a molett még egészséges lehet a normál mellett, a csontsovány és a kövér már veszélyes. Nagy divat lett mostanság a túlsúlyt éltetni, de ez már megint a ló túloldala.
2015. dec. 29. 18:15
Az "ideal" mindig valtozik.
2015. dec. 29. 18:13

Más a molett, és más a dagadt.

A molett sz, akin van plusz 10 kg - ezzel kerekded és valóban lehet csinos még.

De azért valljuk be, akin 30-40 több plusz kiló van, az már azért háááát...

2015. dec. 22. 15:47
Van egy ismerősöm. Igencsak el van hízva...ne szepitsük mert nem molett hanem dagadt. Állandóan olyan dagi fotózásra jár és folyton mutogatja magát a facebookon. Persze mindenki írja neki jaj de szép stb stb meg ugye mennek a likeok. Szerintem semmi önbizalma sincs azért mutogatja magát ez csődtömeg és nem hogy kicsit változtatna még hízik....robda,hájas,gusztustalan nő. Úgyhogy szerintem az összes ilyen duciknak kituzott szépség verseny,fotózás tök felesleges önbizalom növelő hülyeség nem hogy arra buzdítanák őket fogyjanak le még dícsérik hogy így szépek ahogy vannak. Láttam már fiatalt belehalni a "dagadt6 szépségébe". Hát egészségüket de akkor is a vékonyabb típus az ideall.
2015. dec. 17. 15:45

Nagyon dicséretes :)

Végre egy jó kezdeményezés! :)

17. spann (válaszként erre: 16. - VendrinerPiroska)
2015. dec. 15. 19:59
Megkerestem a neten őket, és úgy találom, a plus size modellek nem kövérek, egyszerűen NORMÁLISAK.
2015. dec. 15. 19:37

Szerintem jó kezdeményezés. Külön dicsérendő, hogy nem csak a tinik számára írták ki.

A plus size nem feltétlenül jelent hájtömeget és azt, hogy valaki nem törődik a testével és lusta. Sokban adottság kérdése is. Mint ahogy a vékonyság sem mindig az egészséges életmód következménye vagy mutatós.

A szépség mindig szubjektív és olyan soha nem lesz, hogy mindenki egyetértene benne. Viszont ha van vékony + sebészileg alkotottaknak ld. Miss World Hungary, akkor miért ne lehetne a (természetesen) gömbölyűbbeknek is?

15. spann (válaszként erre: 1. - Sajtó)
2015. dec. 15. 19:25
Hol van róluk valami kép?
2015. dec. 15. 15:45

Bezzeg külföldön elfogadott a toka ,még dal is van róla .)



[link]

13. unom (válaszként erre: 8. - 3b097083af)
2015. dec. 15. 15:33

Legyen benne neked részed. Nagyon nehéz értelmezni pár sort rosszindulat nélkül?

Se kövér, se anorexiás, ahnem normális, egészséges testalkat.

Van, akinek szinte semmit nem kell tennie érte, van, akinek sokat, szerencse kérdése.

2015. dec. 15. 15:30
Amúgy kár amellett kardoskodni, hogy nincs szép hájas nő. De van. Mint ahogy van csúnya vékony is.
2015. dec. 15. 15:27
Szerintem meg nyugodtan indulhatnának egy versenyen teltek és vékonyak. nekem meg ez a súly szerinti kategorizálás mű.
10. 052c0bd171 (válaszként erre: 1. - Sajtó)
2015. dec. 15. 11:24

Egyébként, miért féltek a NŐ szótól?


Hölgy nem lehet mindenki, azonban minden kislány nővé válik.


Ez a műfinomkodó kifejezésmód nem szép. Például a szomszédom igazi fonom, értelmiségi hölgy. A postásnőnk azonban nem hölgy. De mindkettő nő.

9. 052c0bd171 (válaszként erre: 8. - 3b097083af)
2015. dec. 15. 11:21

A normál alkat nem anorexia. Nem éhezés.


Az ideál meg nem "megadatik", hanem igen gyakran rengeteg edzés, sport és nem evés gyümölcse. Nem éhezés, hanem az egészségtelen, azaz hízást okozó étel meg nem evése.


Ha mindent megennék, ami eszembe jut, gondolkodás nélkül, s nem sportolnék, én is kövér lennék. De eszem ágában sincs. Másodsorban a küllem, elsősorban a szívem egészsége miatt.

2015. dec. 15. 10:48

Helyes! Szidjak csak a tobbieket, akiknek valamiert nem adatik meg az "ideal", amit sugaroz a media.

Eljen az anorexia! Sziveskedjenek haborus felveteleket nezegetni, mert akkor nem volt mit enni! Szivesen mondanam, hogy legyen meg benne reszuk!

2015. dec. 15. 10:42

Ez tok jo!

Ja, nem.

Total felesleges hamis ideologiakat sugarozni a lusta, kover noknek, mert ez csak atmeneti allapot. A csungo haj meg az orias korfogat nem szep, hiaba az elbutult szepsegversenyek. Nem oszinte vigyor az. Ahelyett, hogy ilyenekre pazarolnak az idot, megprobalhatnanak kezdeni a testukkel valamit... de varj, az nem olyan egyszeru.

6. b1dbc250b6 (válaszként erre: 5. - Krisz42)
2015. dec. 15. 06:09

a nejem a kövérségét igazolandó, állandóan a TLC-n nézi az ilyen duciversenyeket, és egyéb kötényhasú, magukat gyönyörűnek kikiáltók dicsekvéseit :hogy nekik milyen jó, férfiak hevenek a lábaik előtt,stb..

hát mit mondjak? még nem láttam őszinte mosolyú férfit körölöttük..


szépségverseny 150 kilótól?

hozzáteszem, a nejem 48 kiló volt, amikor megismertem...ma picivel több(szempillarebegtetés)...nem a magassága, az átmérője...


:-(

2015. dec. 15. 05:38
Mivel jóléti és fogyasztói társadalomban élünk,még mindig nem az egészseges test a divat,hanem vagy a modellalkat vagy a kövér.Milyen jól hangzik,hogy aki modell volt,egy betegség miatt fogyott jópár kilót,nem pedig az egészsége miatt.Az egészséges testképpel rendelkező emberek nem látják szépnek a kövérséget,mert nem az,akkor sem,ha vannak ilyen emberek.Ha valaki egészségesen él,akkor nem lesz kövér.Nem azt kellene elfogadtatni,hanem az egészséges èlet kialakításában és a fogyásban segíteni-nem bogyókkal,csodaszerekkel.Persze ehhez csoda kellene,mert túl nagy dolog az,hogy az ember számítson,ne a profit,mint itt is vagy akár az üzletek polcain.
4. moonlight13 (válaszként erre: 2. - NomNom)
2015. dec. 14. 20:17
A 38-as szerintem egy nagyon jó méret. Bár már nem nagyon emlékszem rá. :(
3. moonlight13 (válaszként erre: 2. - NomNom)
2015. dec. 14. 20:16
Akkor én már jó lennék az alsó kategóriás plus size-ra 42-es mérettel. :)
2015. dec. 14. 14:25

Hmmm erről most az jutott eszembe, hogy van szépségverseny a vékony vagy kigyúrt nőknek és van plus size kategória.

Viszont egy átlagos testalkatú és súlyú (38-as méret pl. mint én) nő nem kell sehova.

Érdekes.

Bár én nem szeretném mutogatni magamat egyébként sem. :)

2015. dec. 14. 10:26
A Miss Curvy Hungary Szépségverseny 2016-ban debütál a Plus Size Hölgyek részére rendezett szépségversenyek között. A Rendezvény megálmodója Botos Erika, Magyarország egyik legismertebb ex plus size modellje.

Ugrás a teljes írásra: Plus Size Hölgyek részére rendezett szépségverseny

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook