Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam összeszedett egy bacit az oviban, mikor lesz már lázmentes? fórum

Kisfiam összeszedett egy bacit az oviban, mikor lesz már lázmentes? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 19. 13:24
Ezt monitoron keresztül senki nem tudja neked megmondani. És az, hogy másnak is volt beteg gyereke, annak sincs, semmilyen hatása a te gyereked állapotára.
2015. dec. 19. 12:17
Nálunk az orrmandula műtét se segített, pedig annyira bíztam benne. Az első év nálunk is extrán durva volt. Alig gyógyultak ki már jött a következő betegség. Nekünk 3 év kellett és sztem a D vitamin bőségesen, hogy valamivel jobb legyen a helyzet.
2015. dec. 13. 19:20
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem majdnem 5 és 7 évesek a gyerekeim és még mindig kb. itt tartunk. Pedig jól esznek, járnak friss levegőre, kapnak multivitamint, D-vitamint, C-vitamint. A kisebbnek már orrmandulája sincs és még így is rengeteg sz@rt összeszednek a közösségben.
13. Cucicsillag (válaszként erre: 10. - Bobita0212)
2015. dec. 13. 17:42

Nalunk is igy indult. Most kezdte szeptemberben az ovit es parszor elkapott ezt-azt, pedig en is 2 evig szoptattam :)

Azt mta az ovono, ha eszreveszem rajta, hgy folYik az orra, kohog, stb, akkor mar az elejen erdemes otthon tartani,mert kuzd az immunrendszere es az oviban szinte mindg van vmilyen baci vagy virus es csak felulfertozodik.

A mi orvosunk javaslata : ca-musc ampulla reggel-este fel, C-vitamin, immunrendszer erositoo :immunotrofina, b6vitamin es sz.e. Kopteto:sinupret.

A reggeleket is vitaminbombaval inditjuk, azota semmi baja (kopp-kopp)

12. Luijza
2015. dec. 13. 17:39
Nálunk csak a mandulaműtét segített.
2015. dec. 13. 16:49

A kislányomnak is hAsonló volt. Nekünk az inhalálás (készülékkel) segített, az orrszi porrszi, otrivin és köhögés csillapito szirup. Voltunk orvosnál, mást nem mondott. Igaz a lányom nem volt lázas.

Jobbulást. A kislányom 2 hetente beteg, 2,5 éves, és előtte sosem volt beteg. Erről szól az első két év.

10. bobita0212 (válaszként erre: 9. - Manó2000)
2015. dec. 13. 16:39

Bocsi elirtam. Tehát nehogy elfajuljon.

Pénteken be volt rekedve az szinte már elmúlt teljesen.

9. manó2000 (válaszként erre: 8. - Bobita0212)
2015. dec. 13. 16:34

Miért ájulna el?

Sajnos az, hogy 3 napja lázas és köhög, nem extra eset. Fontos, hogy lassan kezdjen el javulni. Ha rosszabbul lesz akkor orvoshoz vissza kell vinni.

2015. dec. 13. 16:29
Kap köptetőt is, szakadozik neki föl. Csak aggódok, nehogy elajuljon.
2015. dec. 13. 16:12

A szervezete most építi ki a maga védekezőképességét.Ilyen ez amikor közösségbe kerül egy gyerek.Később majd kevésbé lesz beteges.Ezt az időszakot túl kell élni.


Próbálj meg valami homeopátiás bogyeszt,vagy köptetőt,ami hurutus cuccra van.Hagymatea és tantum verde.Nekünk mindig ezeket adja a doki.

6. 388b941089 (válaszként erre: 4. - Bobita0212)
2015. dec. 13. 16:11
Szívjad csak az orrát, az alaposabb.
5. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Aac131dc75)
2015. dec. 13. 16:10
Minden gyereknél, aki közösségbe kerül, az első 1-2 év erről szól. Nem gyenge az immunrendszere, addig betegeskedni fog, ameddig nem találkozik az összes olyan vírussal, bacilussal, ami őt körülveszi.
4. bobita0212 (válaszként erre: 2. - Aac131dc75)
2015. dec. 13. 16:07
2 évig szoptattam, míg nem járt közösségbe egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt beteg. Szed c Vitamint, d vitamint, béres cseppet. Ki tudja fújni persze bár ez nem értem miért kapcsolódik a kérdéshez. De azért az orrszi porszi alaposabb.
2015. dec. 13. 16:00

Sajnos az ovoda elso masfel-ket eve errol szol.

1-2-3 nap es el fog mulni.

A laz a szervezet vedekezorendszere.

2015. dec. 13. 15:57

Az immunrendszere nagyon gyenge!Vitamint adsz neki?

Orvos mit mond?


Egyébként ki tudja fújni már magától az orrát?

2015. dec. 13. 15:52
3 éves fiam mióta ovis hetente szed össze valami betegséget. Ez alapjában véve is megvisel. Most egy hurutosan, szárazon köhögos bacit szedett össze, ami miatt már 3.napja ugrál a hője. Nappal nem igazán, de délutánra hőemelkedése van és estére láza. Az éjszaka nem köhög, nappal jobban. Szivom az orrát de nem sok minden jön ki, pedig megy bele a tengervizes orrspray.mégis a száján veszi a levegot ami miatt aggódok. A tüdeje tiszta, akkor honnan jön neki ez a hurutos köhögés? És kb meddig tarthat ez? Egyébként jó kedvű nem elesett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook