Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negatív teszt és vérzés ellenére lehetséges, hogy mégis van baba? fórum

Negatív teszt és vérzés ellenére lehetséges, hogy mégis van baba? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 12. 18:16
Nekem is igy volt..11honapos a kisfiam..
2015. dec. 12. 17:59
Hogy megnyugodj,nőgyógyász....a vérzés belefér a szokásos menzesz időpontjában de ha az utána készült teszt is negativ nem biztatnálak de menj dokihoz és kiderül
7. kisj
2015. dec. 12. 17:29
nem vagy terhes
2015. dec. 12. 17:08
Pecsételő vérzés még (esetleg) beleférne, de a tesztek nagyon megbízhatóak. A hízás pedig később jönne.
2015. dec. 12. 16:56

Ez már meg ne haragudj de az önámítás kategória...

Nagyon csekély az esélye annak,hogy terhes vagy!

Terhesség nélkül is megkíván ezt-azt az ember és ha eszik az hízlalhat is!

Felesleges pénzkidobás lenne még tesztelned!

2015. dec. 12. 16:49

Bombabiztos?

Idő...

2015. dec. 12. 16:48
orvos
2015. dec. 12. 16:16

Sziasztok

Esélyes volt,hogy összejön a baba így kicsit aggódva / izgulva mindenféle tünetet felfedeztem magamon míg végül megjött a menstruációm normál időben.Bár görcsök nélkül,enyhe vérzés volt csak de utána is csináltam egy tesztet (25-ös érzékenységűt)és az is negatív lett.

Azóta eltelt egy hét és kezdem magam furcsán érezni.A gondolatot már elhessegettem de felszínre tört mégis..híztam kicsit ami látszik is és minden reggel nagyon éhes vagyok erre arra..

Józan eszem azt súgja volt menstruáció,volt negatív teszt csak mindig küzdöttem h felkússzon rám pár kiló és most furcsa,hogy csak így "rajtam maradt" a semmitől.

Gondoltam újabb tesztre de az az igazság nem bízom benne annyira.

Mi lehet a bombabiztos,esetleg egy vérvétel?

Nem tudom egyébként,hogy a terhesség legelején mennyire jellemző a hízás.Nem érzem úgy,hogy többet ennék és mint lehetséges tünet ez nem is fordult meg a fejemben.

tartok már az újabb teszttől mert kicsit csalódott lettem :(


Ha van valakinek hasonló tapasztalata szívesen olvasnék róla.

Előre is köszönöm nektek :)

2015. dec. 12. 16:15
Negatív teszt és vérzés ellenére lehetséges, hogy mégis van baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook