Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsen milyen nőgyógyászt, szülészt ajánlanátok? fórum

Pécsen milyen nőgyógyászt, szülészt ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


22. Lili bárónő (válaszként erre: 20. - Mandulacska2)
2015. dec. 17. 23:20

József Attila utcában rendel

nekem sima vizsgálatért kért 8 ezret (nem terhesség miatt voltam)


Telón lehet időpontot kérni

Ha kell a száma, írj üzenetet, és megadom

2015. dec. 15. 12:59
Lilit biztos tudja. De UH-ra akkor ide a klinikàra fog behívni.
20. mandulacska2 (válaszként erre: 18. - Vigyorex6)
2015. dec. 15. 09:27
A Tamás Péternek a rendelési helyét , és hogy mennyit kér, nem tudod véletlenül? Meg hogy telefonszám kell e?
19. Lili bárónő (válaszként erre: 16. - Vigyorex6)
2015. dec. 13. 19:17
Igen, megnézet az UH-sokkal...
18. Vigyorex6 (válaszként erre: 17. - Mandulacska2)
2015. dec. 13. 09:02
Persze! Vàllal! Arra rà tudsz kérdezni, hogy a nyarat illetően van-e megszokott rutinja a szabadsàgot illetően.
2015. dec. 13. 08:50
És a Tamás Péter szülést is vállal? Nekem még az a gondom, hogy augusztus közepére érkezne a tesó, és akkor ugye nyár van. Tartok tőle, hogy bármelyik orvos pont akkor lenne szabadságon, pláne, hogy ott van aug. 20-a is.
16. Vigyorex6 (válaszként erre: 15. - Lili bárónő)
2015. dec. 13. 00:28

De megnézet, tehàt nem ő néz ugye? Hanem az osztàlyos ultrahangos?!

Mert én ezt passzolom. Csak azt tudom felsorolni akit tudom hogy UH-z.

De szàmomra az egyik legnagyobb koponya!!!

15. Lili bárónő (válaszként erre: 14. - Vigyorex6)
2015. dec. 12. 23:18
Tamás Péternek nincs UH-ja magánban, de minket mindig felhív a klinikára, és soron kívül megnézet...
2015. dec. 12. 22:45

Szerintem ezekre Labossa, Vàrnagy vagy Kovàcs. Utolsó kettő van a meddőségiben is. Ott az ellàtas is ingyenes. Persze ha a baba a cél, de mellette eljàrhatsz néha magànba, ott több az idő. Vagy nyilvàn alapból jàrhatsz magànba is. Ill. bevonhatsz a kezelésbe egy endokrinológust is. Ő résen van pajzsmirigy ügyben is. Többször kontrollàl.


A kozmetikusomnak és egy ismerősömnek jó a véleménye Pankàról, de én nem ismerem.


Halvax sosem ultrahangoz. Pedig a betege vagyok. Nem is tudom van-képesítése. Itt osztályos uh-ra küldenek. Tamàs Péternek úgy tudom nincs uh-ja magánban.

2015. dec. 12. 20:11
Ja , és akkor a Pankáról tudsz valamit mondani? MErt nála szültem anno, de voltak ilyen perei, és nem tudom, most mi van vele.
12. mandulacska2 (válaszként erre: 10. - Vigyorex6)
2015. dec. 12. 20:09
És azt le tudnád akkor írni ezeket a szakosodásokat? Nekem a pajzsmirigyemet is nézni kell (alulműködik), ill. genetikai betegségek is voltak a családban, tehát az ultrahangozás is nagyon fontos.
11. Lili bárónő (válaszként erre: 5. - Mandulacska2)
2015. dec. 12. 20:08
Nem tudom, a barátnőmet elvállalta....
2015. dec. 12. 19:31

Nekem a lombik babàim Vàrnagyosok.


5 éve Halvax doktor műtött, most ő az orvosom, de magàn àrat nem tudok mondani, mert nem itt volt tervben a szülés, de mikor ide kerültem ő volt az ügyeletes a szülészeten, így mivel ismertem kaptam is az alkalmon.


Tamàs tanàr úr mindig itt van a pathológián. Vizitel és irànyítja az osztàlyt. Szuper orvos, szuper ember.


Ha szakmailag kellene őket értékelnek, mindhàromra voksolnék, pedig pénzt csak Halvax doktornál hagytam anno.


Összességében mivel itt vagyok a klinikàn több, mint 5 hete, így sokat làttam már és ide sorolnàl Ifi, Kovács, Molnàr, Labossa doktorokat.

Mindenkinek meg van, hogy mire szakosodott főként.

9. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - Mandulacska2)
2015. dec. 12. 16:39
Irok privit
8. mandulacska2 (válaszként erre: 7. - Cucicsillag)
2015. dec. 12. 16:30
és ő mennyit kér magánban? Hol rendel?
7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Mandulacska2)
2015. dec. 12. 16:29
Bodis professzort! O a szuleszeti klinika vezetoje, mindket kisfiam nala szuletett. Nagyon ajanlom :)
2015. dec. 12. 15:07
Halvaxról esetleg tud valaki valamit?
5. mandulacska2 (válaszként erre: 4. - Lili bárónő)
2015. dec. 12. 15:07
A Tamás Péter úgy tudom, már nem vállal szülést.
2015. dec. 12. 14:48

Dr.Tamás Pétert ajánlom

Magánrendelése van a József Attila utcában, én nem terhesség miatt járok hozzá, vizsgálat + rékszűrésért fizetek 8 ezret.

A Szülészeti klinkán dolgozik, főorvos a terhes pathologián. 29 éve és 23 éve nála szültem, műtött, 2 hónapja műtötte a lányomat, 3 hete anyukámat, nagyon lelkiismeretes orvos. Csak hozzá járunk mindennayian. Nagyon szeretem.

2015. dec. 12. 14:38

Várnagy Ákos!!!


A klinikán van a magánrendelése, keddenként. 10.000 a tarifa.


3 év sikertelenség után kerültem hozzá ( sok orvos után...), 1 hónapon belül rájött mi a gond, fél év múlva terhes voltam. Most már 2 fiam van.


Nagyon tudom ajánlani!

2015. dec. 12. 14:17
Sziasztok. Érdeklődnék, ki milyen megbízható nőgyógyászt ismer? Korábban a Panka doktornál voltam, de ő már nincs SZTK-ban, magánba meg nem tudom, hol rendel. Fontos lenne. Illetve hogy milyen árban vannak magánrendelésben.
2015. dec. 12. 14:16
Pécsen milyen nőgyógyászt, szülészt ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook