Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hobbikertész fórum

Hobbikertész (beszélgetős fórum)


15. pumukli 1 (válaszként erre: 14. - Radica947)
2015. dec. 16. 10:53
Amit küldtem linket azon irhatsz a kertésszel , én is tőle szoktam megkérdezni dolgokat amiben nem vagyok biztos.
2015. dec. 16. 10:45
Mindenkinek köszönöm a segítséget, módszeresen végig fogok olvasni mindent, nagyon hasznos ötletek vannak, sok más témakörben is. Igyekszem a télen tanulni, sok mindent kitettem egy saját dokumentumba, ezt tavaszig tanulgatom, aztán ha jön a jó idő, akkor HAJRÁ! Nagyon zeretem, ha szép a kert és jót is tesz a mozgás!
13. pumukli 1 (válaszként erre: 8. - Radica947)
2015. dec. 16. 10:05
Szia köszöntelek nálunk ! A kérdésedre itt a válasz ! [link]
12. bjudit55 (válaszként erre: 10. - Radica947)
2015. dec. 16. 07:59
Beírtam a parika szót a keresőjébe, és csak abban a topic-ban 1944 találatot adott ki. Nem olvastam végig, biztos te sem fogod, de hidd el, abban a témában érdemes feltenni a kérdésedet. Válaszolnak, hidd el. Én azért nem teszem, mert nem értek a paprikához, pont mpst akarom elkezdeni próbálgatni a kertben.
11. bjudit55 (válaszként erre: 10. - Radica947)
2015. dec. 16. 07:48
Van róla szó. Ha nem találod, használd a bal oldali keresőt. Írd be hogy paprika, vagy a paprikád nevét és ki fogja adni a találatokat.
2015. dec. 15. 19:02
Köszönöm, belenéztem, de mindenről szó van, csak a paprikáról nincs.
2015. dec. 15. 16:05

Szia Ica mama!


Muskátli ügyben nem tudok segíteni, viszont paprika ügyileg részben igen. Illetve egy olyan fórumba segítelek be, ahol sokan termesztenek paprikát, még átteleltetőset is.

Ez az: [link]

Legyen szerencséd!

2015. dec. 15. 14:12
Kérelek benneteket, ha valaki tud segítsen. Nagyon szép dús citrommuskátlim volt, de mivel nincs alig fűtött helyiségem, /vagy a ház, vagy a műhely, ahol pár nap eltéréssel annyi fok van, mint az udvaron/ így behoztam a szobámba, kb 1 hónapja, és már majdnem az összes levele elsárgult, elszáradt. Igyekszem nagyon keveset locsolni. Szerintetek vágjam vissza, mert a teteje meg nyúlik a fény felé, kb 1 m-re van az ablaktól egy kis szekrényen. A másik ilyen gondom, a paprika, tavasszal vettem mexikói palántát, elég nehezen tért magához, de viszonylag sokat hozott, valóban sokkal erősebb mint a macskap.cse. Nemrég olvastam, hogy elvileg át lehet teleltetni, de azt is csak a szobában tudom, és lehet, hogy vissza kéne vágni? Az összes levelét eldobálta, de legalább a töve megmaradna tavaszra. Segítségeteket előre is köszönöm, Icamama
7. pumukli 1 (válaszként erre: 5. - Bjudit55)
2015. dec. 12. 17:45
Szia ! Itt vagyok nem tüntem el :)
6. pumukli 1 (válaszként erre: 3. - Bjudit55)
2015. dec. 12. 17:44
Szia ! Én is szivesen serénykedem a kertben ( én se vagyok nagy szakértő ,csak hobbi szinten ) van szőlőm , néhány gyümölcsfát Ősszel ültettem , van bogyós is feketeribizli, büszke ( egres ) pirosribizlifák , málna , kétfajta eper ( az egyik hosszantermő , Én Borsodba lakom a Szlovák határtól 2 km-re... a Fórumot azért is hoztam létre pontosan amit írsz ... jó lenne a tapasztalatokat megosztani...
5. bjudit55 (válaszként erre: 1. - Pumukli 1)
2015. dec. 12. 17:10
Itt vagyunk, te pedig eltűntél. :)
2015. dec. 11. 20:06
Bocs a sok hibáért! :)
2015. dec. 11. 20:03

Én nagyon szeretek kerttészkedni, bár nem vagyok nagy szakértője. Van kis veteményes, mellette bogyós gyümölcsök, néhány gyümölcsfa, amiből néhány mediterrán. Van füge, minek a száma még növekvőben van. Tavasszal kezdtem komposztot is készíteni, tehát egyre jobban belelendülök a dologba. Mini bio gazdálodó lettem. :))


Te mit tartasz a kertedben? merrefelé laksz? Én a Balaton keleti csücskénél.


Örülnék ha a közelemben megismerhetnék lelkes kis kertészt, jó lenne a tapasztalatokat megosztani, esetleg valamit csereberélgetni.

2015. dec. 11. 19:40
Nagyon szeretek, kikapcsol teljesen, csak nagyon pici kertem van:/
2015. dec. 11. 19:14
Azokat várom ide ( és nem csak őket ) akik szeretnek kertészkedni a kertben ...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook