Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Colour B4-el szívattam le a fekete hajam és festettem be élénk vörössel, de nagyon sötét lett, ha újra ráfestek élénkebb vöröst érhetek el? fórum

Colour B4-el szívattam le a fekete hajam és festettem be élénk vörössel, de nagyon sötét lett, ha újra ráfestek élénkebb vöröst érhetek el? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 9. 08:07
Fodrászkellékesben is segítenek.
2015. dec. 9. 07:11

Nekem is fekete /természetes/ a hajam.Kissé őszülök így tegnap rávettem magam a hajfestésre,nem szivattam le csak rá festettem padlizsán szinnel.Ugyanúgy fekete csak ha nap süti akkor lila.

Nagy cucc!Az a lényeg,hogy ne látszódjon az őszülés.

Sose szivatnám le,főleg nem többször!Hajat szeretnék nem égett fejbőrt!

2015. dec. 9. 06:57
nem!
4. 408020f45e (válaszként erre: 1. - E25707f07b)
2015. dec. 9. 05:27

Feketéből élénk vöröset egyetlen lemaratással nem lehet. Ennek hónapok kellenek, amíg totál roncsolás nélkül, minden hónapban fokozatosan világosítani lehet. Bízd fodrásznőre, akinek megvannak ehhez a hajápoló és regeneráló cuccai is.

Ha a hajaddal kitolsz csak egy szöszmösz vagy csutak marad a fejeden, attól függően, most milyen erős a hajad.Elvékonyodik,töredezik és teljesen tönkre megy a haj az egymást követő többszöri lemaratástól.

3. Miss Angel (válaszként erre: 1. - E25707f07b)
2015. dec. 8. 23:26
a helyedben nem tenném ezt a butaságot,a hajad taccsra vágod....
2015. dec. 8. 22:36
Nem, ahhoz, hogy világosabb legyen újra le kell szivatni. Festékkel maximum árnyalatot tudsz módosítani
2015. dec. 8. 22:03
Colour B4 el szivattam le a fekete hajam és festettem be élenk vörössel de nagyon sötét lett, ha újra rá festek élénkebb vöröst érhetek el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook